IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 3rd May 2006, 09:16
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

НЕ некоректни а пострадали Има разлика и то голяма Явно в България за да имаш хубав бюст трябва да дадеш не 5 а 25000 за да те оформят добре.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 3rd May 2006, 09:20
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

И защо сами не си оправяте грешките ами си ги прехвърляте един на друг?Пък после имало некоректни пациенти...Наглост
Отговори с цитат
  #113  
Стар 3rd May 2006, 09:24
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
И защо сами не си оправяте грешките ами си ги прехвърляте един на друг?Пък после имало некоректни пациенти...Наглост
еми сигурно щото като те е окепазил някой вече едва ли ще му се довериш
Отговори с цитат
  #114  
Стар 3rd May 2006, 10:43
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hirurg
... има усложнения и не е сигурно , че няма да се случат на някои от форума.


Ха..

Това да не би да е заплаха към мене, а??
Отговори с цитат
  #115  
Стар 3rd May 2006, 11:48
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Боже, какво е ставало тук? Направо съм потресена... Г-н хирург, ние не " черним " ничие име от лекарските среди, просто ако сте забелязали това е форум със заглавие " Пострадали при пластични операции " ! При някои от нас са се получили усложнения-да , но голяма част от тях са били краен резултат не защото сме част от процента на рискови пациенти със следоперативни усложнения, а защото се е постъпило некоректно и непрофесионално от Ваши колеги. И Г-не,честно казано не Ви разбирам, защо засатвате зад гърба на такива свои колеги? Да-колегиално е , но тези въпросни " хирурзи " петнят и името на свестните такива, тези, които са професионалисти! Между другото ако сте чели внимателно ще видите, че тук има и много благодарни жени, които не спират да сипят хвалебствия към много хирурзи, аз съм една от тях и ще продължавам да повтарям името на д-р Тонев, на когото ще съм благодарна цял живот! Вие Г-н Хирург от кои ликари сте? От тези , на които се благодари или от тези за които се говорят нелицеприятни неща? Ивате претенции към изписаното тук, поне обявете официално кой сте или си има причина да се криете зад псевдоним?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 3rd May 2006, 11:48
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Много грозен спор между лекар и пациент. Между другото тук във форума имаме журналистка, която би се радвала да даде малко светлина по въпроса. Цвета С. Така че нека заинтересованите да свалят картите вместо да превръщат форума в бойно поле.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 3rd May 2006, 11:52
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Чакайте, че забравих най-важното! Минах на преглед! Оказа се фалшива тревога тая пуста бучка! Било е образувание породено от хормоналните изблизи заради наближаващия цикъл Охххххх,че ми олекна....Значи все пак ще си имам нов бюст...и не съм болна от онова лошото дето дори не желая да му споменавам рачешката диагноза
Момичета благодаря Ви за подкрепата!
Отговори с цитат
  #118  
Стар 3rd May 2006, 12:01
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #119  
Стар 3rd May 2006, 12:03
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladkatony
Цитирай:
Първоначално написано от Malvina
Чакайте, че забравих най-важното! Минах на преглед! Оказа се фалшива тревога тая пуста бучка! Било е образувание породено от хормоналните изблизи заради наближаващия цикъл Охххххх,че ми олекна....Значи все пак ще си имам нов бюст...и не съм болна от онова лошото дето дори не желая да му споменавам рачешката диагноза
Момичета благодаря Ви за подкрепата!
Много съм щастлива за теб !
Благодаря ти! Ако знаеш само какъв страх брах...ама вече се свърши,сега чакам тоя 26-ти май да дойде и после ще се фукам, че още не смея да драсна два реда в темата " Да се представим "
Отговори с цитат
  #120  
Стар 3rd May 2006, 13:03
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Малвина, Бравос и от мен, ефектът на положителната енергия от всички нас е видим. Радвам се , ама много!
Що се отнася до г-н Хирург, никой не оспорва , че в пластичната хирургия има винаги риск от фалове, независещи от хирурга и пациента. Както някъде споменах, достойното е да признаеш грешката си и да си я поправиш по най-добрия начин. Да се отнасяш към пациентите с нужното уважение и ако не можеш да направиш нещо, просто да си признаеш. Затова и има хирурзи , за които до момента никой нищо лошо не е написал, просто защото са насреща винаги, когато имаме нужда от тях.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:37.