IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Пластична хирургия


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #171  
Стар 16th May 2006, 10:15
sunnyny sunnyny не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnyny
По подразбиране Съвет от мен към всички дами!

Здравейте!Искам да ви посъветвам да не се оперирате при д-р Евстатиев!Той е най-некъдърният лекар на света!Абсолютен непрофесиалист!Ако ви направи операция и има проблем ще трябва да се оправяте сами, а както знаете няма осъден лекар......
Отговори с цитат
  #172  
Стар 16th May 2006, 10:23
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране Re: Съвет от мен към всички дами!

Цитирай:
Първоначално написано от sunnyny
Здравейте!Искам да ви посъветвам да не се оперирате при д-р Евстатиев!Той е най-некъдърният лекар на света!Абсолютен непрофесиалист!Ако ви направи операция и има проблем ще трябва да се оправяте сами, а както знаете няма осъден лекар......
Защо си така кофти настроена ?
Разкажи ни какво ти се е случило !
Отговори с цитат
  #173  
Стар 19th May 2006, 11:32
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране л

Докторат ми одряза повече от носаза да вземе повече пари срещу повече работа.Вазстановяване на далжината ставало с кост от ребро.Ако това не е за затвор ..то аз сам трмвай
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #174  
Стар 19th May 2006, 11:34
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране к

Здравейте момичета .От година и половина сам в БГ и се варнах да заварша образованието си което отложих 4 год.Друга цел бе да си оправя нослето.Втора операция, която буквално ме сасипа душевно и ми пропилява времето , като се затворих ..Сердев бе единственото име което знам от преди мн. год.И се залагах .Тои дори не ме поглеждаше като му задавах вапроси. Не осазнах че това е с цел да не се разубедя от крайният резултат от метода му.Помислих си , че човека е мн. зает с големи дела и пак си казах - е ама е специалист и известен.А и погледнете колко инфо има в нета за други.Почти нула.Носат ми е малко ала Сара Джесика Паркер.От секс анд д сити.Тя обаче има нов нос които е в симетрия с далгото и лице.Само че моят е малко по месест.Каза ми че ще се постарай да го направи пропроц. на лицето ми. А ми одряза хрущяла и ми заши тея двете краглите хрущялчета на маина си райна.Днес понеже е топло се сабуждам ( 10 мес. след операция) подут нос, пален с крав и така се отваря че без да си повдигам главата или вземам увелич.огледало виждам далбините на носа си.Всичко което доктора УНГ вида с спец. светлина и уред.Това е.Губя си времето не само в Силистра а и ж БГ, защото целта ми не бе да стоя тук далго.На 29 сам...оставих приятелите си и целия живот в Чикаго и незнам дали да не си слагам краи на сакрушена сам.Разбрах че може да се слага кост...но вече не очаквам нищо добро от тук нататак.Слава богу че си имам всичко др. по тялото та да не ме окепазяват повече.Помагайте с инфо момичета.
_________________
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #175  
Стар 19th May 2006, 11:35
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране к

Всеки човек има заложено чувство за подреденост , качества да наглася разни неща още от от преди да проходи.Има доктори и доктори.Това че ние момичетата сме суетни храни докторите.Но не си даваме сметка че и с малка промяна или корекция , почти незабележима , може да се получи пропорция и симетрия.Докторите са тези които трябва да притежават и качества на психолози.нали са естети те знаят по добре и от нас , защото се збласкват с повече варианти на лица, скелети и тем подобни.Умишлено не дават полезен савет за малка промяна ,за да сваршат повече работа.Това е факт.Та знаете ли че Сердев говори повече след като ме клацна и леах докато ми поотмине упойката?!Считах че сам естет тай като се занимавам с моден дизайн и имам усет, но това което си причиних не го пожелавам и на най-големият си враг.Едва успях да се подготвя за последният си изпит.Задавх си вапроси след вапроси....как може един човек да причини такав срив в психика на не един човек( аз сам убедена че и др. са пострадали от Сердев)Бих му подарила парите , без да ме сасипва.А да не ви говоря че сега си имам и хормонален дисбаланс от стреса.ревала сам на моя доктор да ми каже една обнадеждаваща думичка , за да мога да седя над лекциите и да имам сили да уча....Един саит който ми доказа че най-трудно предсказуем може да баде резултат от ринопластика.www.facialsurgery.com
_________________
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #176  
Стар 19th May 2006, 14:33
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Какво каза този некадърник в своя защита.От къде разбра за това възтановяване на кост от ребро ? Ходи ли на консултация при друг доктор? Много съжалявам за случилото се с теб ! Събери сили,трябва да има решение на този проблем,сигурна съм че ще го решиш!
Отговори с цитат
  #177  
Стар 19th May 2006, 15:10
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране б

не сам ходила още при Сердев, но сам казала няколко пати на сестрата.А Сердев не може го хвана от патуване аброад...Казаха че ще се поправят без да плащам ( само упоиката)Но одрязаното трудно се карпи.Аз сам за реконструктивна операция.Имах ангажимент кам изпитите си и не мога да се абстрахирам от това.Сега сам фрее и намерих този сайт и се учудвам колко хирурзи всащност имало в БГ.За коста ми го писа Малиновите..и Явор от форума -стоматолога потварди.Казала сам откаде идвам и то се знае че не ми липсва зелено...Но как би се чуствало момиче което си е имало мечта и си е сабрало малко парички...а после я окепазят?!
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #178  
Стар 19th May 2006, 15:23
partalinaa partalinaa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 253
По подразбиране

Имаш ли уговорка за кога ще бъде операцията.Мисля че трябва да се консултираш и с други лекари да видиш дали им съвпадат мненията за решението на твоя проблем !
Отговори с цитат
  #179  
Стар 19th May 2006, 15:49
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Същият доктор ли ще те оперира втория път?

Потърси и други мнения, преди да го направиш.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #180  
Стар 19th May 2006, 15:55
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

естествено ченяма да е той.Ще проучвам до дупка.Истината е че такива като мен дето години не са си били в БГ са като необрано лозе като си дойдем.Не знаем каде сме!А всичко толкова малко.Стреса е мн. голям.В крайна сметка реших да си варна обратната визия и няма да намалям разни работи....
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:09.