IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 19th May 2006, 16:10
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране

Имам молба кам всички : Моля , нека ако някой си е повдигал варха на носа, и резулатата не го е удовлетворил,и е претарпял повторна операция за вращане на нослето в обратна позиция по какавто и да е метод , нека кликне.Благодаря на всички предварително
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #182  
Стар 22nd June 2006, 11:37
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета не ми се щеше да пиша пак в тази тема, но искам или не пак съм за тук... Единия ми шеф пак зяпна Пак на същата гърда на която имах проблеми и преди 8 месеца... В единия край шева така се е разчекнал, че отгоре го държи една ципичка под която по моя преценка се насъбира нещо...предполагам лимфна течност... Писна ми вече, акъла ми не го побира защо всичко се повтаря отново и защо пак на същата гърда...Нито имам пари за трети чифт бюст ако се наложи недай си боже, нито имам нерви да преживея всичко отначало...Днес говорих с Тонев, то по телефона какво ли мога да му обясня, но утре ще съм в Пловдив. Каза ми, че може да ме цепне с местна упойка да изтече ако има да изтича нещо и после да ме зашие...И то какво стана пак предните мъки, то тоя белег прилича на ръб на корица на книга...Не ми се разправя...И защо чак сега се случва това и защо се случва изобщо?! Мина месец от операцията ми, всичко беше ок, нали в началото имах дренажи и каквото е имало да изтича се беше изтекло...Какво става с мен направо незная
Отговори с цитат
  #183  
Стар 22nd June 2006, 11:47
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Боже дано да е нещо незначително, пиши като се върнеш от Пловдив. Стискаме палци, че и твойта не е лесна
Отговори с цитат
  #184  
Стар 22nd June 2006, 12:11
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

Ужас, Малвина, съжалявам, че отново имаш усложнения! Дано се окаже нещо безобидно!
Отговори с цитат
  #185  
Стар 22nd June 2006, 12:14
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Най-ми е гадно от това, че е пак на същото място и почнахме да ме обземат едни такива ужасно черни мисли...И това неведение, че незнам защо се случва отново направо ме смачква
Отговори с цитат
  #186  
Стар 22nd June 2006, 12:34
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

А изобщо установи ли се от какво се е получило предния път - поради немърливост на доктора или просто организмът ти не понася имплантите?! Какво беше мнението на Тонев по въпроса?
Отговори с цитат
  #187  
Стар 22nd June 2006, 12:43
Malvina Malvina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bel
А изобщо установи ли се от какво се е получило предния път - поради немърливост на доктора или просто организмът ти не понася имплантите?! Какво беше мнението на Тонев по въпроса?
Предния път еше капсулна контрактура доколкото разбрах и затова са ми се получавали онези фистули...всъщност това обяснение звучи доста непрофесионално, но в момента ми е такава каша в главата
Отговори с цитат
  #188  
Стар 22nd June 2006, 12:59
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Миличката- много неприятно! Веднага бягай към Пловдив и ДАНО да се окаже фалшива тревога! Стискам палци! С теб сме!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #189  
Стар 22nd June 2006, 21:15
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

И аз стискам палци, Малвина.
Дано причината не е, че тялото ти не приема импланти Споменавали ли са го като възможност?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #190  
Стар 23rd June 2006, 10:47
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

И аз ти стискам палци ,дано се окаже ,че е нещо лесно поправимо.Успех
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:54.