IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 16th November 2013, 11:22
Aifer Aifer не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,аз искам да споделя с вас ,че също имах проблем с гнойни пъпки по лицето и шията с които се борих почти година .Какво ли не пробвах,бях при дерматолози,ползвах скъпа козметика,различни козметични процедури и най - накрая в отчаянието си реших да пробвам лосион който се прави от фармацефт с 52 годишен стаж и до ден днешен съм благодарна на тази жена ,че благодарение на нея имам самочувствие и нямам никакви проблеми с лицето.Наскоро видях ,че има и страница в фейсбук,можете да го намерите под името Magnifico.Струва само 18 лева и е супер ефикасен.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23rd October 2020, 16:09
andrekke2 andrekke2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 6
По подразбиране

Хапчета срещу акне - https://derminax.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от andrekke2 : 3rd November 2020 на 13:20
Отговори с цитат
  #83  
Стар 19th August 2021, 19:39
Daqna Daqna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2021
Мнения: 1
По подразбиране АКНЕ

Здравейте,

Някой пробвал ли е продукта Nonacne за акне? Много хора ми го хвалят, но не разбирам от съставките и въпреки че толкова е прехвалван, дайте мнение.

Последно редактирано от Katnip : 19th August 2021 на 20:58
Отговори с цитат
  #84  
Стар 24th March 2022, 14:52
Giusi Giusi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2020
Мнения: 21
По подразбиране

Може да опитате с розова вода да почиствата лицето си.

Последно редактирано от Katnip : 24th March 2022 на 21:27
Отговори с цитат
  #85  
Стар 28th March 2022, 19:55
Dina2 Dina2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2022
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Днес реших да споделя опита си и да помогна на много момичета с проблема акне. На 45 години съм и имам много опит с неправилно лечение на акне. Мога да кажа, че всички кремове, които докторите предписват са лечение на следствието, а не на проблема тоест причините за акнето са вътрешни, а не някакви си бактерии, които ги има по кожата на повечето хора. Запитайте се защо тези бактерии не атакуват кожата на ваша позната, която няма акне, но атакуват вашата кожа. Отговорът е ХОРМОНИТЕ. С каквото и да се намажете ефектът ще е временен. Антибиотиците пък помагат само докато ги пиете, а после пак се връщат пъпките. Лекарството Роакутан също действа като антибиотиците и даже е много вредно. На мен проблема ми го реши един ендокринолог. Установи се, че щитовидната ми жлеза произвежда по-малко хормон. Изследва се ТСХ в някоя лаборатория. Внимание! Стойността на ТСХ трябва да е от 0.5 до 2.0. Това го подчертавам, защото при по-високи стойности има акне. Сега пия най-ниската доза л тироксин и нямам пъпки. И сега нека се запитаме защо щитовидната ми жлеза не функционирала нормално. Прочетох, че причини за хипофункцията на щитовидната жлеза са замърсяването /както на въздуха, така и радиационен фон, а също и на храната ни/. От замърсяването трудно ще избягаме, даже не е възможно. И тук само ще вметна, че докторите в лазерните центрове също няма да ви помогнат ако отидете при тях с проблем акне. Те предпочитат да си имат клиенти и да печелят добре, а не да ви излекуват!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Акнепетнаотакне
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:50.