IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 28th February 2007, 18:51
miracle19 miracle19 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 52
По подразбиране

мерси за инфото аз принципно ползвам този на дева, но все пак реших да пробвам билка
Отговори с цитат
  #102  
Стар 28th February 2007, 18:55
karine karine не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 947
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
miracle19, на много места има крем билка,не е изчезнал от пазара !!! проверявай в магазинчета с евтина козметика, аз съм го виждала и във фантастико дори ! днес пак го мярнах някъде, със сигурност го има!
Да, във Фантастико го има 100%, всяка вечер го виждам
__________________
Всичко идва при този, който умее да чака!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 28th February 2007, 19:01
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

аз имам билка, бях си го купувала преди сто века...но за ефект не ме питайте - аз съм най-непостоянният човек на света - когато ми попадне пред погледа, си намазвам краката с него след баня...но имам един куп мазила за тяло и използвам ту едно, ту друго...затова не мога да кажа как се отразява редовната употреба на билка
но пък ви уверявам, че когато се намажа с него, краката ми пламват...то е по-скоро обратното - става им много студено...не мога да го обясня - онова странно чувство все едно ви е едновременно и горещо, и студено...свежо е за кожата усещането при редовна употреба сигурно би повлияло и на целулита, в крайна сметка постоянството е това, което го отстранява
Отговори с цитат
  #104  
Стар 28th February 2007, 21:25
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jito7
аз имам билка, бях си го купувала преди сто века...но за ефект не ме питайте - аз съм най-непостоянният човек на света - когато ми попадне пред погледа, си намазвам краката с него след баня...но имам един куп мазила за тяло и използвам ту едно, ту друго...затова не мога да кажа как се отразява редовната употреба на билка
но пък ви уверявам, че когато се намажа с него, краката ми пламват...то е по-скоро обратното - става им много студено...не мога да го обясня - онова странно чувство все едно ви е едновременно и горещо, и студено...свежо е за кожата усещането при редовна употреба сигурно би повлияло и на целулита, в крайна сметка постоянството е това, което го отстранява
Отговори с цитат
  #105  
Стар 3rd March 2007, 18:42
mary_kate007 mary_kate007 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Ами аз гледах за Билка в някои аптеки и имаше какво ли не- душ-гел, скраб, ама не и антицелулитен крем. А то всъщност крем или гел е? Аз от доста време(е не чак толкова, може би от около 2 месеца) използвам утайка и маслото на Икаров, но май няма голям ефект. Освен че кожата ме става страхотно мека.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 3rd March 2007, 19:25
chervenokoska_2 chervenokoska_2 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: сред болката
Мнения: 581
Изпратете съобщение чрез ICQ до chervenokoska_2
По подразбиране

На Bilka е антицелулитен гел с билки (има го в Хит-овете). На Красная линия е антицелулитен крем. Аз съм си взела на Apotheker Scheller - Ginkgo Biloba Cellulite Gel (доволна съм при все непостоянството ми). Преди съм ползвала на Vichy - Liposyne и от него съм много доволна.
__________________
Аз съм красива и здрава, защото раста в пеницилинова среда - мухльо до мухльо!
Отговори с цитат
  #107  
Стар 18th March 2007, 14:43
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Аз съм много доволна от антицелулитната програма, кояти си направих в едно студио. Вклячваше жибросауна, маски с водорасли и антицелулитни масажи с вендузи. Цените са много прилични, най- скъпата десетдневна програма е около 380 лв, като ма 1 ден се правят по 2 процедури. Най-добре е да ако някой реши моми4етата да видят типа целулит и неговата степен, да определят за коя програма сте. Аз свалих доста сантиметри и бедрата ми се изгладиха зна4ително.
Виждам, 4е и по другите форуми са доволни от процедурите там. Успех на всички.
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.ph...%EB%F3%EB%E8%F
Отговори с цитат
  #108  
Стар 19th March 2007, 10:42
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

Здравейте и от мен! Прегледах много мнения по темата, но въпреки всичко имам въпроси:
1) Имам четка за масаж на AGIVA- колко пъти на ден ртябва да се масажира тялото, трябва ли да се напои четката със антицелулитен сапун?Може ли с ексфолиращ гел с водорасли на АРОМА примерно? Какви движения трябва да се правят?
2) Относно контрастния душ- колко секунди задържате студената струя, и колко пъти сменяте топло-студено?
3) Това с омотаване на фолиото- колко хора са доволни?
4) грейпргут или гореща вода на гладно- а след това кафе,закуска..?
5) и сега 1 смехотоворен въпрос- мога си да използвам детска топка за скачане за упражнения? нещо от сорта, но с размерите на трйнинг топка.. http://ec3.images-amazon.com/images/...ZZZ_SS120_.jpg

това е от мен
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #109  
Стар 20th March 2007, 17:28
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

айде де, ще излезе,че само аз се интересувам
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #110  
Стар 20th March 2007, 18:18
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Относно 4 пий по - добре топла вода с лимон, но виж как се отразява на стомаха ти. След това закуска и чак тогава кафето!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:22.