IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th April 2006, 10:45
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от рени
Някои да е виждал концлагерист с целулит?Значи ква е рецептата-глад и спорт.Какво се лъжем с кремове и утаики,само си даваме парите на вятъра и си губим времето...
Ооо не знам... аз не познавам много концлагеристи А ти???
Отговори с цитат
  #32  
Стар 7th April 2006, 21:19
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране Вакуум???

А мислите ли,че вакуума помага на целулита?От 2 седмици започнах да си правя сама в къщи и да ви кажа мисля,че имам подобрение.И тъй като съм ходила на такива процедури знам как става,та мисля че помага.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 7th April 2006, 22:45
Venus Venus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 50
Изпратете съобщение чрез MSN до Venus
По подразбиране

Хм... звучи интересно. Я кажи как го правиш тоя вакуум
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th April 2006, 18:34
nattty nattty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 41
По подразбиране Вакуум

Ами взимам си една малка чашка и запалвам една сзещ,защото ако трябва да нагряваш със запалка-тя ще се затопли много и ще те изгори.И...намазвам частите от тялото,които ще третирам и нагрявам чашката на свещта докато преценя.После я слагам бързо на краката,примерно,и започвам да я движа нагоре-надолу,наляво-надясно.И това е цялата философия.Успех на всички!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 12th April 2006, 13:32
Dessita Dessita не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране Просто искам да споделя

здравейте,
тази седмица запо4нах антицелулитни масажи и краката ми адски посиняха нормално лие това
Отговори с цитат
  #36  
Стар 14th April 2006, 12:21
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от _VIP_
целулита е мъртва тъкан която се намира под кожата която не може да се свали напълно освен с уперативна намеса. Заебете тя кремове кафета и т.н.

_VIP_,
Прочети това за информация,както и долната статия,чийто линк съм дала. Целулитът не е мътва тъкан..........

Цитирай:
Какво представлява целулитът?

Под повърхността на кожата се намира тънък слой от подкожна мазнина. Този слой действа като защитен механизъм против травми, подпомага запазването на телесната температура и нормално не е свързан с увеличаването на теглото. Друг слой мазнини, по-дълбоко под кожата определя контурите на тялото ни. Той е в тази област, където мастните клетки се увеличават при напълняване.Този по-дълбок слой е разделен на камери чрез гъвкава съединителна тъкан. Съединителната тъкан свързва горния слой на кожата с по-долните слоеве на мускулите като котва. Когато съединителната тъкан отслабва и става по-малко гъвкава, тя има склонността да придърпва повърхността на кожата и придава трапчинковия вид, т.е. появява се целулит. Сега се дискутират следните причини за целулита: наследственост, процесите на остаряване (с възрастта целулитът се влошава), лоша циркулация, излишък на естрогени, натрупване на токсини.
Повече информация има тук:

http://www.bb-team.org/articles/000001.php


Целулитът може да се намали, дори да се премахне, но трябва много постоянство.
При мен подейства следното:
- диета ( свалих 5-те излишни кг)
- спорт и повече движение (4-6 пъти седмично)
- масажи под дуща с грапава гъба,за да се махнат мъртвите кожички
- само-масажи (всеки ден по 10-15 минути) у дома с масажна топчица и подходящ лосион за стягане на кожата (например лосиони от серията Garnier Body Tonic, Dove и т.н.). При масажа кожата става червена и понякога се появяват леки синки.Антицелулични кремове съм ползвала много кратко, но имам чувството,че не те помагат, а масажът.

Зимата целулитът си личеше адски много, а сега ( след 2-3 месеца спорт+намаляване на тегло + масажи + козметика) бедрата ми са гладки, имам само на две места много леки наченки на целулит, , но и те се заличават постепенно.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th April 2006, 14:55
velvet velvet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet
По подразбиране

а някои знае ли салон вав Варна кадето предлагат процедурата ДЕРМОСОНИК?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th April 2006, 11:11
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

във варна има Дермосоница в един салон зад спортна зала ето ти тела за повече инфо: 052/354597
Отговори с цитат
  #39  
Стар 31st January 2007, 09:50
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Подводния масаж, вендузите, ръчния масаж и маските с водорасли утрепаха моя целулит и си намалих обиколките
Ходих ето и тук и останах мнохо мнооооого доволна:
www.spastudiosabina.com
Отговори с цитат
  #40  
Стар 31st January 2007, 10:22
Leyla_d Leyla_d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, не знам дали някой е пробвал метода с сок от Грейпфрут. Аз лично съм много доволна, препоръчах го на мои приятели и прии тях също имаше ефект. Освен това отслабвате. Пробвайте, дано и при вас има успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Целулит
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:11.