IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #61  
Стар 11th July 2013, 08:41
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Я земи са стегни малко и се дръж като мъж Ква е тази параноя дето те гони
И пак ти казвам, трудно би ме накарал да се чуствам зле, само защото няколко жени те били харесвали ...хаххаха направо имам чуството, че ме върна в детската градина. Вземи се успокой малко и наистина почни да се държиш мъжки.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 11th July 2013, 09:10
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Много мислех да не пиша ама.....когато някой ви дразни не виждам защо четете коментарите му. Това за мен означава, че въпреки всичко, този човек ви е интересен. Има хора във форума, които ме дразнят и ако не ме заядат лично ги игнорирам и въобще не чета постовете им. В този форум съм за мамопластиката и определено това е отдела в който хвърлям око, много рядко влизам в другите отдели и то само ако видя, че някой интересен за мен човек тук се е изказал. Пуф паф ми харесва и всъшност заради него прочетох тази тема и писах по нея. Ако някой се дразни от него, ок, всеки си преценява, но защо влиза да му чете нещата и само да се заяжда. Не влизайте. Защото вие не сте единствените посетители във форума и не само вашето мнение и комфорт са важни. На мен пък ми харесва написаното от този човек и не искам да спира да пише.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 11th July 2013, 13:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей Шоки няма нужда да го казваш това, няма нужда някой да ме защитава ! Всеки, който има мозък малко по голям от грахово зърно е разбрал, че всички, които са писали в тази тема, която си е съвсем сериозна, няма как да мислят нещо лошо за мен и да съм ги дразнил.

Между другото тая сутрин така се бях вдървил, направо кокал и сигурно на сън съм си мислил, за тая тема и за тва така, щото тоя път беше направо като гранит и както бях по гръб, като си стегнах ПС мускула и направо чаршафа така се повдигна, все едно отдолу имаш хидравличен крик

Истината е обаче, че и двамата с want изпитваме голямо удоволствие от това наше търкане тук, убеден съм, че ако продължим така може да стигнем до разтърсващ оргазъм, аз дори усещам как вече се приближава до кулминацията, но ще задържа, за да може и want да стигне до нейната, ако обаче прекалено ме възбужда, просто ще изпусна напрежението и пак без да спирам ще продължа, за да получиш и ти своето щастие палавнице

Отговори с цитат
  #64  
Стар 11th July 2013, 14:05
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ей Шоки няма нужда да го казваш това, няма нужда някой да ме защитава ! Всеки, който има мозък малко по голям от грахово зърно е разбрал, че всички, които са писали в тази тема, която си е съвсем сериозна, няма как да мислят нещо лошо за мен и да съм ги дразнил.

Между другото тая сутрин така се бях вдървил, направо кокал и сигурно на сън съм си мислил, за тая тема и за тва така, щото тоя път беше направо като гранит и както бях по гръб, като си стегнах ПС мускула и направо чаршафа така се повдигна, все едно отдолу имаш хидравличен крик

Истината е обаче, че и двамата с want изпитваме голямо удоволствие от това наше търкане тук, убеден съм, че ако продължим така може да стигнем до разтърсващ оргазъм, аз дори усещам как вече се приближава до кулминацията, но ще задържа, за да може и want да стигне до нейната, ако обаче прекалено ме възбужда, просто ще изпусна напрежението и пак без да спирам ще продължа, за да получиш и ти своето щастие палавнице

: Яко:
Е за тва влизам в повечето случаи тук , за да се посмея с Pufpaf и ако трябва да съм искрена първо като влезна оглеждам всички теми внимателно и влизам първо в тази , в която е писал Pufpaf : 2008:
Отговори с цитат
  #65  
Стар 11th July 2013, 20:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ето ти нещо от друг форум в които не пишат жени, там само си направих един бъзик, че ще спра да пиша вече, да си починат малко и не само някои съфорумците реагираха, а и дори един от админите на сайта, които също пише във форума и повярвай човека е много напред с материала и с мисленето:

".........
.........
Лично аз винаги съм ти чел постовете и съм се кефил че има хора който са видели дадена тема ...прочели са я.... разбрали са я и са си казали мнението с всички подробности в изряден вид и перфектно написано...в коментарите ти ясно се вижда че си си направил труда и повярвай ми това нещо се забелязва от идейните хора !
Просто искам да знаеш че аз и екипа на сайта ценим много хора като теб който се раздават и допринасят за създаване на интересни дискусий"

^^ Това е реално. Tвоите напъни да ме засегнеш са толкова безсмислени повярвай, просто си хабиш енергията напразно !
Реално... реално... колко да е реално? Ама вие с този админ от другия форум в едно училище ли сте учили или как?

Нема ми се сърдиш Пуф ма не се сдържах... те тва с админа от другия форум изби рибата и добре се посмях
Отговори с цитат
  #66  
Стар 11th July 2013, 20:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми уважават ме хората, е разбира се ще има и такива дето все едно им бъркам в д....
ама щеше ли да е реално ако всички ме харесваха, въобще има ли такъв човек да съществува ? Важно е да има смях, а щом го има значи всичко е 6

Това с правописната грешка е недоглеждане, ама ето видели и в излагацията дори има позитивни неща, защото инак нямаше да се появиш да пишеш, а това щеше да е загуба !

Последно редактирано от Pufpaf : 11th July 2013 на 20:38
Отговори с цитат
  #67  
Стар 11th July 2013, 21:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хахаха аз, чак ся видях за кво става на въпрос Боже, аз съм объркал "и" той обратно хаха, въобще не бях забелязал и неговите грешки, направо съм копи пейст, инак сте голяма работа, как ги забелязвате буквите, ама аз нали знаете, че тая тема много ме превъзбужда, щото нали гледам под чаршафите на жените и хич не ми е лесно да пиша безгрешно
Отговори с цитат
  #68  
Стар 12th July 2013, 10:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
: Яко:
Е за тва влизам в повечето случаи тук , за да се посмея с Pufpaf и ако трябва да съм искрена първо като влезна оглеждам всички теми внимателно и влизам първо в тази , в която е писал Pufpaf : 2008:
хахахаха,и при мене е така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #69  
Стар 12th July 2013, 11:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Лошото е ,че той все пише, че е тук за малко и май скоро ще ни изостави.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 12th July 2013, 18:50
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Реално... реално... колко да е реално? Ама вие с този админ от другия форум в едно училище ли сте учили или как?

Нема ми се сърдиш Пуф ма не се сдържах... те тва с админа от другия форум изби рибата и добре се посмях
Лилянката номер 1, както винаги! УбичЪм тъ, ей!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.