IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 26th June 2008, 18:06
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

мен са ме съветвали понеже бедрата ми се уголемиха, да наблегна на кардиото за сметка на тежестите
нищо не ти пречи както те посъветва иванин да вкараш кардио след тежести, защото както вече съм поствала,
Преди тренировка кардиото е за загрявка да подготвиш сърцето и да не се получат някакви контузии, а в края след тежестите кардиото е за изгаряне на мазнини и трябва да му се отделят почетните минимум 30 минути
САма си прецени!!!
пак си прави кардио в отделни дни, но много мъже в залата където ходя си правят кардио след като ползват тежести.
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26th June 2008, 18:27
Allegra Allegra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Мile High City
Мнения: 367
По подразбиране

рококо, благодаря ти
значи казваш в 2та дни на тежести да вкарам и по 30 мин. кардио накрая..ох дано помогне!!!!
__________________
If you are going through hell, keep going!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26th June 2008, 18:53
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Много смесваш темите Като правиш по 10 минути кардио само подготвяш организма за горене и точно във върховия момент спираш. Затова трябва да ги правиш по 25-30 минути, за да започне самото горене и да премине известно време, докато гориш. Като тренираш с тежести прави повече повторения, с по-малки тежести и по-малко серии. Стреми се да вкараш всяка мускулна група в горене на мазнини, а не само в помпане на кръв в мускула.
Също за всички, които имат проблем с мазнините по корема, в залите има един пневматичен уред, на който можете да увеличавате натоварването, когато правите коремни преси. Правете на него поне по 5-10 минути и много бавно коремни преси, с такова натоварване, че да можете да издържите поне 5-те минути. Това ще спомогне горенето на мазнините на корема, докато нормалните коремни преси просто стягат мускулите. Същото важи за всяко едно упражнение и за всяка една група - при отслабване се прави натоварване с малка тежест и повече повторения.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 13th July 2008, 09:53
sisinka sisinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 25
По подразбиране

мерките са идеални и не мисля,че трябва да отслабваш още. в противен случай ще станеш - според мен грозно слаба.тренирай за удоволствие , не за отслабване. сега е лято и можеш да консумираш различни сезонни плодове , в които има най - малко нитрати , защото скоро ми попадна статия в нета , където прочетох , че от нитратите се пълнее . подходящ хранителен режим салатки със зехтин , повечко пълнозърнести продукти в менюто , задължително омега 3-мастни киселини и прием на въглехидрати - имам пред вид не пълно изключване , а ограничаване - и резултатите са на лице.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13th July 2008, 10:57
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Иванин, за какъв уред говориш ве пиле
нимой ти фана мисълта
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13th July 2008, 12:42
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ами то е римско столче с допълнително натоварване. Има пред теб нещо като лост (примерно с мека кожа около него), която се опира на гърдите ти или под тях и така усилва напрежението при коремните преси. Може да се прави и с тежест попринцип, но така е по-ефикасно, избираш си натоварването както го усетиш.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13th July 2008, 12:52
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

аве сещам се че имаше едно такова дето един лост дето буташ с ръце
туй беше гадно и неможах и една преса да направя

Пак лягаш и над теб един лост като дъга и го буташ кат са изправиш
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13th July 2008, 12:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да.
Свиква се, гадно е от началото. Сложи по-малко натоварване, целта не е да направиш 10 повторения, а да го правиш 5 минути равномерно.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 14th July 2008, 00:09
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Аз 166 см и 53 кила, и ако смъкна до 50 кила сам направо кльощава!Не разбирам защо искаш да станеш 45?Та това си е жива анорексия!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Моляпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:06.