IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd June 2005, 15:01
eti eti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 2
По подразбиране как да стегна коремчето

Здравейте! Тренирам повече от година 3 пъти в седмицата. Доволна съм от тялото си, най-вече харесвам ръцете и раменте си, защото обичам да тренирам за тях. Проблем ми е корема. Правя 3х15 легнала на лежанка, като вдигам крака, 3х20 на висилка с вдигане на краката, 3х30 на столче за горна преса и 4х15 на обратно столче за кръста. И това вече повече от година. Не спазвам никаква диета, но не съм от лакомите...И въпреки всичко имам малко коремче под пъпа. Може ли да ми помогнете като ми кажете какво да правя за да се оттърва от него....Благодаря Ви и се извинявам, че не обяснявам упражненията с някакви найменования, просто не съм запозната...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd June 2005, 15:06
vesi1 vesi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: край София
Мнения: 40
По подразбиране

Какво да ти кажа, май няма отърване
Аз преди да родя без всякакви упражнения имах супер корем. Сега с упражнения имам много здрав корем, но точно там, където казваш си стои изпъкнало.
Май са си тлъстинки и то там последни ще се стопят
__________________
Жена съм!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2005, 15:29
pepa pepa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 27
По подразбиране

здравей eti значи аз съм напълно съгл;асна с vesi1, аз също го имам този проблем от както родих.
Имайки предвид че синът ми е на 3 години значи почети от толкова, веднага след като родих започнах да се занимавам по постоянно с правилно с фитнес и въпреки че го съчетавам с НВД /не през целите три години разбира се, но и когато не съм гледам да не прекалявам с нищо и да се хтраня поне здравословно/ и пак не мога да се оттърва от този проблем. В смисъл аз даже не мосля че е тлъстинки по скоро е разтегната кожа която е много отпусната /кой ме караше да кача 30 кг по време на бременноста./.

Но все още имам надежда че ще мога още да го стопя така да се каже.

Ако и ти го имаш този проблем в следствие на раждане ще ти е доста трудно но имам приателки които са раждали и нямат проблеми така че явно пак всичко опира до ген, метаболизъм и т.н.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd June 2005, 15:33
pepa pepa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 27
По подразбиране

извинявай доста объркано го написах, но дано разбереш какво имам предвид.

извинявай и за провописа но като бързам и с тази фонетичната се бъркам.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd June 2005, 23:03
riddicko riddicko не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 71
По подразбиране коремче

Здравейте Дами,

проблема Ви не е толкова голям, колкото си мислите! Ако наистина става въпрос, само за коремчето под пъпа, обещавам Ви че би изчезнало най-много за месец.

Нужно Ви е само правилно хранене, най вече вечерта избягвайте всякакви въглехидрати и мазнини, малко повече кардио-тренировка, съсредоточена в коремната област и няколко упражнения за долната част на корема.

Ако имате повече въпроси, аз съм Влади-фитнес инструктор във фитнес център Атама, а може и да ми пишете на e-mail: tonusa@gmail.com
__________________
всички тайни за фитнеса и отслабването www.tonusa.hit.bg ; e-mail: tonusa@gmail.com
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th June 2005, 07:22
eti eti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 2
По подразбиране коремче, коремче

здравейте, момичета! Благодаря Ви за отговорите и вниманието... Само да Ви кажа, че аз не съм раждала. Но сигурно сте прави, че всичко е ген... Имам приятелки, които нищо не правят, но нямат и корем... Само да попитам, какви кардиотренировки да правя? Предпочитам степер и пътечка... А за долната преса какви упражнения предлагате?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th June 2005, 09:16
pepa pepa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2005
Град: Plovdiv
Мнения: 27
По подразбиране

здравей riddicko,

спазвах такъв хранителен режим на няколко пъти през тези години и найстина е страхотен и има невероятен ефект но при мен действа върху цялото тяло - отслабвам бавно но не се отпускам и съчетано с фитнес се чувствам много добре а и изглеждам (най вече гърди разбира се, ако продължа и ще остана съвсем без такива ) но точно тази част от корема която е около 3 пръста под пъпа като че ли само се "изпразва" все повече и остава кожа без нищо отдолу в смисъл като застана в определена стойка и увисва кожичка даже почети няма и мазнинки.

Та мисълта ми беше че с изчистване на мазнини (което мисля предлагаш) няма да стане а може би ако направя много силни мускули точно в тази облат - което не виждам как ще стане, имайки предвид как жените свалят корем а камо л;и да направят мускулест такъв.


И все пак както казва мъжът ме просто се вманиачавам и това не е проблем от естетически характер а по скоро психологически, но на мен ми е станал като комплекс особено от налагащата се мода с все по плитки панталони и дънки.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th March 2007, 09:41
Sarni4ka3 Sarni4ka3 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 34
По подразбиране

Ами и аз го имам този проблем.Правя доста кардио-1 час на тренировка ми е само то,определено дава резултати,но коремът ми седи някакси отпуснат-не голям,но отпуснат и много ме дразни!Отслабвам постоянно в краката,ръцете и дупето,но тоя корем...Смятам,че някъде в храненето е грешката.Пробвала съм НВД,но не ми понася особено на организма-чувствам се отпаднала и без енергия.Явно имам нужда от някакви въглехидрати.Сега ям въглехидрати-само чисти,разбира се-плодове(без банани),житенки,варен картоф,рядко и пълнозърнест хляб.Какво да правя-да ги изключа ли напълно от менюто си?Riddicko,какво ще ме посъветваш?
Благодаря!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th September 2008, 11:12
кап4ето кап4ето не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране re

А това някой пробвал ли го е?
http://a376787.obiavi.portal.bg/Ured...%E2%80%9D.html
Мисля да си го поръчам ,но първо мнението на някой ,който го е ползвал.
Благодаря
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th September 2008, 14:54
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Масажите също помагат в тази област, ако става въпрос за малко мазнинки.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдастегнакоремчето
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:34.