IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th November 2004, 22:53
anonim
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Vupros4e..?

HI!Az sum na 15 i ve4e ot 1 god pravq gimnastika v ku6ti(otna4aloi praveh po 100 koremni..a sega ve4e gi dokarvam do 350,pravq i razni drugi rboti..navejdaniq,klqkaniq i dr.takiva).Ot skoro oba4e otslabnah mnogo vidimo i ne moga da razbera dali zaradi uprajneniqta ili zaradi tova 4e otskoro ne qm mnogo redovno.. Moje li takava gimnastika da mi navredi?Moje li da popitam i pri takiva natovarvaniq na kakva hrana da nablqgam po-to4no za da ne mi stava zle?
Mersi predvaritelno
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th November 2004, 23:34
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

zdr, takava gimnastika na tazi vysrast ne moje da te uvredi spored men tyj kato uprajneniqta sa sys sobstwena tejest i wypreki 4e kostite ti se oformqt imat zdravina, no ne se pretowarwaj specialno s koremnite presi - napravi6 li si problem s krysta - golemi qdove. Ne pravi uprajneniq s tejesti i ne pravi uprajneniq vseki den, po4iwaj si kogato useti6 organizma si otmalql ina4e i efekta nqma da e sy6tiq, pretreniraneto e naj-golemiq vrag na ka4estwenata trenirowka. Men ako pitqa6 kombiniraj s malko aerobno natowarvane - v ku6ti - vajence (naj-hubavo se pravi ot telefonen kabel), elementarni aeroni uprajneniq (jane fonda), welargometyr (ako nqma6 v ky6ti oba4e - qdec). Predi trenirowka zagrqwaj hubavo vsi4ki stavi (osobeno sega zimata i parnoto ne te spasqva). Ne znam za6to otslabva6, no ti prepory4wam da si izgradi6 rejim na qdene - tri puti na den v to4no opredelen 4as. Naloji si go na vsqka cena. Taka 6te stimulira6 metabolizma. Pii mnogo voda i te4nosti (naturalni sokove). . Nablqgaj na vyglehidratnite hrani (pro4eti tezi statii: "http://www.tialoto.bg/hrani/activen_rejim.php"). Na tazi vyzrast ste sklonni da pravite gluposti kato da kajem - cql den da ne qde6, sled obqd da udari6 edin mazen sandvi4 s mnogo majoneza i gor4ica i ve4erta pak 4ist vyzduh i v po4ivkite cigarki i bezalkoholno do poluda. Edno ot mene da zapomni6 myjete ne sa ku4eta 4e da obi4at kokali. Ujasno slabata jena ne e sexi - po skoro izglejda bolna, 1000 pyti po dobre e da si malko pylna ot kolkoto mnogo slaba. Poukata e - hapvaj redovno i pylnocenno i sportuvaj (pak otkrihme toplata voda )
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th November 2004, 19:37
sani sani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2004
Мнения: 4
По подразбиране

Mersi mnogo
__________________
Vsi4ko e vuzmojno stiga da poiska6
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Vupros4e
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:16.