IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th November 2004, 14:11
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

zabravih iadkite triabva da sa surovi- orehi ili bademi...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th November 2004, 17:29
someone
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Blagodaria na vsi4ki za mneniata, 4udesni ste
a i saita e strahoten
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th November 2004, 22:57
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

zdrasti, az 6te ti predloja drugo - sportist sym i svalqm kliogrami za systeznie po sledniqt na4in - sutrin zdrava zakuska - qjca, 6unka/bekon/file, oweseni qdki/jito, qdki, med, kiselo mlqko (prepory4wam obezmasleno 6tom 6te slabeem - zdravetz 0,1% ili wereq 0,1%; sytoto waji i za prqsnoto mlqko), raztworimi vitamini. Razbira se towa sa mnogo produkti ne se 4ustwaj dlyjna da qde6 ot wsi4ko po mnogo - hapvaj kolkoto ti se qde, umereno, qj bavno i nablegni na beltycite i waglehidratitie (qjcata i owesenite qdki). Zakuskata e naj wajnoto qdene, nikoga ne q propuskaj! Ako pie6 kafe - dobre, to e dioretik i uskorqwa obmqnata na we6testwata, ne se trevoji ne e tolkowa vredno, moje6 da si piiva6 po edno sled vsqko qdene. Na obqd (2h-3h pm) hapni ne6to leko, dva-tri puti v sedmicata moje nqkakwa supa, hrana bogata na proteini - meso - pile6ko bez koja/ tele6ko/ 6unka (pile6ka) (do 250 gr.)... netlysto, wareno ili pe4eno, ne pyrjeno! edno kiselo mlqko 0,1% i 1 banana/qbylka. Salata ili tur6iq, prigotweni bez olio i ocet - moje zehtin i limonov sok. I NAJ VAJNOTO sled 5h pm nikakvo qdene na ni6to - pii mnogo te4nosti i naturalni sokowe. Tova wse pak e "dieta" syobrazena sys sporten rejim tyj 4e ne raz4itaj da otslabne6 bez malko ek6yn. Tri puti w sedmicata aerobni uprajneniq - tae-bo, aerobica, step, ti4ane, wajence - pot da se lee. Sled sqka trenirowka pii raztworimi vitamini za da vyztanowi6 mineralniqt balans w organizma. Po4iwaj si dobre, naspiwaj se, synq sy6to e mnogo vajen. Probwajpri menedejstwa. W saita ima hubavi statii za hranento - maznini, wyglehidrati, pr.. pro4eti gi, kratki sa. Ne davam garanciq, na men mi dejstwa. Uspeh
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th December 2004, 15:33
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране КИРИЛИЦАААААААААААААААААА ААААААААА

КИРИЛИЦАААААААААААААААААА ААААААААА
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Tursiasuvet
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:06.