IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st December 2004, 16:59
nimuey
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Sape Works

Здравеите,искам да споделя какво пробвах в последните месеци.Нарича се "Sape Works" това е най-новата диета в САЩ ,която се прилага вече и в България.За месец свалих 5 килограма и много сантиметри в талията и ханша.Изчислява се така нареченият протеинов фактор,които е индивидуален за всеки човек.И храненето през деня се определя от количеството протеини нужни за организма.Здраво ядене пада,а отслабваш.Направо е невероятно.Отначало изобщо не вярвах,а и всичко е свързано с пари естествено,но реших да опитам.Моето ISQ 345525991 за подробности,ако се интересувате
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd January 2005, 11:36
MuTaKa
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Най-добре ходи на плуване и след това на сауна... ако наистина те болят коленете с тичането нищо не праиме - първо ше ти е гадно и второ няма да можеш да тичаш достатъчно щото те боли. Обаче има и един вариант болките да са от застояване... имам предвид не водене на застоял начин на живот, а сравнително по-малко движение от преди някакво известно време. Затова прави някаква лека гимнастика сутрин вместо да тичаш като изпобъркана...
P.S. Всъщност аз съм малко противник на тичането и го избягвам, затова си прецени сама, а не слушай безусловно това което ти казват другите...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Imamnujdapomo6t
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:23.