IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 22nd December 2009, 01:09
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране За чуждестранните ни половинки :)

Не знам дали в този раздел е мястото, но ще се радвам да обменим опит с други мацки и пичове на които половинките им не са с български произход. За това с какво се впечатляват един друг, за различията и до каква степен тези различия могат да създадат проблеми и т.н.
Както съм писала, приятеля ми е финландец. Имаме доста различия в културите, той е по сдържан, не обича да показва емоции (с течение на времето малко по малко се отпусна де ). Впечатлявам го с това че се грижа за себе си, че ми пука как изглеждам дори когато отида до магазина, че имам цел в живота която искам да постигна, че полагам зверски усилия да науча езика и също че се опитвам да издържа на студа Харесва му чувството ми за хумор, това че съм разкрепостена и не се притеснявам да говоря за това дори с почти непознати, изобщо това че почти нямам задръжки да обсъждам каквото и да е, че съм искрена и пряма. За съжаление нямам кой знае какви готварски способности, но мисля да го впечатля с някои типично български ястия (срамота че не съм сготвила нищо вече за 1 год. но няма нужда при такова изобилие от полуфабрикати).
Той ме впечатлява с това че наистина държи на мен и ме обича, не мисли само за секс и не само това му е в главата, но иначе е супер в леглото :Д Харесва ми това че е прям и откровен с мен и знае как да бъде истински джентълмен Отне му малко време докато се влюби истински, може би около 3 месеца.
P.С. Темата е и за тези които могат да споделят опит на техни близки, познати и роднини.
Наистина много искам да го впечатлявам постоянно... това ми прави истинско удоволствие
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Зачуждестраннитениполовинки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:43.