IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th November 2004, 20:12
me
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране MASAJ I CELULIT

zdraveite na vsi4ki, iskam da pomolia za suvet i pomosh otnostno edno zapo4nato moe na4inanie...
ve4e ciala sedmica reduvam celutron i bodyrepting za smukvane na kilogrami i premahvane na celulita? niakoi probval li e tezi metodi i dali deistvat za otslabvane?
mersi
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th November 2004, 09:34
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Lichno az ne sym go probvala, no sym chuvala che celutrona zaedno s masaj ima efekt sreshtu celulita,... za otslabvane ne znam...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th December 2004, 14:44
dara2 dara2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2004
Мнения: 1
По подразбиране

az sasto se interesuvam ot celutrona i bodi repinga no mislia 4e samo tova ne e dostata4no osven tova kakva e stepenta na riska ot vazvrastane na zagubenoto ako ne predprieme6 nujnite deistvia za da zapazi6 postignatia rezultat . iskam da kaja 4e ako se raz4ita samo na tova za svaliane na kilogrami spored men ne e dostata4no triabva si dosta ti4ane kolelo ili pluvane
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th December 2004, 17:04
me
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

zdraveite...ve4e sum napravila edin mesec otkakto polzvam celutron i bodyreping, daje i zapo4nah da pravia i anti-celulitni masaji...znaete li 4e za tozi period na vreme smuknah samo 3 sm ot hansha i po 2 sm. ot vsiako bedro tova e nishto, a biaha mi kazali 4e shte ima po-seriozni rezultati....
sushto taka az ti4am, vseki den pez prekusvane, koeto mi podobri mnogo muskulaturata na krakara, moje i ot tam da idva obema, no opredeleni imam da svaliam pone o6te 6-7 kg.
ne znam kakvo da pravia, spored men mislia 4e si triabva dieta, no mi e trudno da spazvam kakuvto i da e rejim, a samo s trenirovki ne stava daite suvet, molia.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th December 2004, 17:54
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

fat burner :] ili L-carnetin. Otidi v magazina na pirotska (ako si ot sofiq) tam sa mnogo v 4as i 6te ti obqsnqt naj podrobno kak da go priema6. Opitaj vse pak da spazva6 rejim (dori da ne e stroga dieta), pove4e pe4eno i vareno, po malko pyrjeno, ograni4vaj boklucite (smetana majoneza 4ipsove margarin 6okolad), pove4e pile6ko, tele6ko i riba i pr.. v tozi sait moje6 da pro4ete6 mnogo polezni statii na tazi tema, napravi go :]
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th December 2004, 19:41
me
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

mersi mnogo za suveta, az niatina si misleh za fat burner, daje se biah spriala na edin na musashi, no sum gledala i mnogo drugi vidove...
misla da probvam s tova, dano puk stane s nego, shte se opitam, samo dano ne e vreden za ne6to, no az shte razpitam mersi za suvet4eto
dam, ot Sf sum
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th January 2005, 14:28
Аз
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Каквото и да правиш не можеш да очакваш чудеса. Единствено спорт и диета смакват килата ефективно. За съжаление обаче целулита не се повлиява, затова е хубаво, че ходиш и на антицелулитни процедури, но ще ти кажа от личен опит за един метод, който е най-добрия от всички. Не знам дали си чувала за френската фирма LPG Systems, но те са изработили един много хубав уред, който не само лекува целулита, но и оформя силуета. Една процедура на този уред се равнява на седем ръчни масажа, затова и препоръчително се ходи само два-три пъти седмично. Ако решиш да ходиш в никакъв случай не ходи по-често от това, ефекта ще е по-малък и само ще си загубиш парите, но някои може и да тръгнат да те убеждават, че е хубаво да се ходи всеки ден. Не им вярвай. Хубавото на тази машина е, че прави лимфен дренаж, но какво да ти обяснявам като я намериш разпитай персонала. Добре е да ходиш също така на най-новия апарат на тази фирма. В България има предимно от старите, но на някои места го има и най-новия. В София го има на две места, във Варна на едно, в Стара Загора знам, че също го има и не съм убедена, но май го има и в Пловдив. Машината се казва Cellu M6 Keymodule i, a сайта на LPG Systems където и сама можеш да си провериш информацията е www.lpgsystems.com Адресите на салоните предлагащи тази услуга можеш да вземеш от списание Ева, адресника на края на списанието.

Успех
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th January 2005, 17:13
me
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Много благодаря за информацията, наистина дадох толкова пари, а от анти-целулитните масажи не се получи…ще потърся тези салони с тази апаратура.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th January 2005, 17:12
ogan ogan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Аз също съм ходила на антицелулитни процедури. Вакуум аспиратор. Бях изключително доволна. Ходех 3 пъти в седмицата, през ден, в деня, в които не ходех на процедури, ходех на фитнес. Съответно и малка диетка си направих....резултата беше МНОГО ДОБЪР!!!
За жалост съм загубила вече координатите на кинезитерапевтката, при която ходех....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 13th January 2005, 23:07
herra05
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране dermosonic terapia

Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.Моля пишете на кирилица.
Пробвала съм антицелулитни масажи, целутрон и LPG. Миналия месец обаче една приятелка ми препоръча антицелулитна DERMOSONIC терапия. Ефекта е страхотен - заглажда кожата, свалих на бедрата 4см. В сравнение с LPG е по-добър и на много по-добра цена. Редувам го с антицелулитни масажи. Салона в който ходя прави и безплатна демонстрация. Ако решиш можеш да се обадиш на тел. на салона 9620173.
Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: MASAJCELULIT
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:30.