IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 23rd November 2012, 01:58
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Така си мисля и аз, но уви...
Отговори с цитат
  #162  
Стар 24th November 2012, 16:56
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Ами ако и след втората, има нещо за дооправяне?????????? Замисли се къде и при кого ще се оперираш втори път. Нещата в твоя случай опират до морал и етика.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 24th November 2012, 21:52
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Да ти кажа, точно това ме притеснява и мен. Защо щом тези неща са толкова много за дооправяне не ги е направил първия път. Разбирам просто да са ни се разминали вижданията и да ми е направен примерно прав нос, а аз да съм искала чип, но той си е недооправен и тези, които не знаеха, че съм се оперирала, изобщо не забелязаха промяна. За съжаление и тази професия се е превърнала в бизнес, при това доста доходоносен.
Отговори с цитат
  #164  
Стар 24th November 2012, 23:55
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Разочарована си - разбираемо е! Един човек с достойнство би признал вината си и поел последствията!!!!! Твоя случай е "пазарлъшки" - Не го оправих първия път, ама видиш ли, ако ми платиш пак, ще ти го оправя. И какво следва след втората операция....................... Помисли отново! Пък и нищо не губиш ако междувременно се консултираш с някой хирург за второ неутрално мнение.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 25th November 2012, 01:16
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Благодаря много за мнението! Така и ще направя
Отговори с цитат
  #166  
Стар 29th November 2012, 19:26
Baroneca Baroneca не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Zdraveite. Az sum nov member tuk
Registrirah se specialno, za6toto iskah da dam svoeto mnenie za prof Benchev. Licho az sum mu mnogo blagodarna, za6toto vze slu4aq mi prisurce. Stava6e vapros za reoperacia,koqto toi mi napravi v sledsvtie na neuspe6na parva rinoplastika.. Ot purvata mi operacia imah edin hru6tql , koito stur4e6e kato bradavica, to4no na samia vrah i be6e dosta nepriatna gledka. Imah i o6te neravnosti, no ne 4ak tolkova stra6ni. Operaciata mi be6e septemvri mesec i za sega vsi4ko se razviva uspe6no. Nosleto mi do momenta izglejda super, ottocite o6te spadat, no na tozi etap nqmam nikakvi zabelejki za rezultata. dai boje, vsi4ko da varvi vse taka dobre. A za doktora 6te kaja, 4e spored men, e mnogo delikaten i mi izglejda otgovoren v rabotata si. Nito za mig ne se po4uvstvah , 4e me pretupvat ,za da mi vzemat parite. Izbrah go za6toto i po telefona i na jivo mi napravi mnogo dobro vpe4atlenie, a sa6to taka i blagodarenie na temite tuk, za nego i negovi kolegi...Za sega moga da izkaja edna golqma blagodarnost na profesora, za6toto mi raboti vrah4eto nai- ve4e,koeto vsa6nost e dosta trudno,no tam mi be6e seriozniat problem, a rezultata e ekstra. osven tova ne raboti travmati4no. nqmah nikakvi sinini. sled purvata mi rinoplastika imah dori kravoizlivi v o4ite i cialoto mi lice be6e strqska6ta kartinka. vse edno bqh jertva na semmen poboi. taka, 4e li4no az sum dovolna ot rabotata i otno6enieto na Prof. Benchev, makar 4e o6te ne sa mi spadnali vsi4ki ottoci. izvinete me , 4e pi6a na latinica,no ne mi raboti kirilicata

Последно редактирано от el1nor : 30th November 2012 на 13:05 Причина: Набавете си кирилица!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 6th January 2015, 11:51
Sandritka Sandritka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте! Искам да попитам дали някой има скорошни впечатления от професор Бенчев?
Виждам,че не е писано в темата от 2012 ! Ако някой има информация за работата му ще съм много благодарна ако сподели .
Отговори с цитат
  #168  
Стар 7th January 2015, 00:20
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sandritka Виж мнението
Здравейте! Искам да попитам дали някой има скорошни впечатления от професор Бенчев?
Виждам,че не е писано в темата от 2012 ! Ако някой има информация за работата му ще съм много благодарна ако сподели .
Здравей, можеш да погледнеш мненията ми- писала съм за него. Имам 2 ринопластики при него, не мога да кажа в никакъв случай, че съм доволна. скоро ми предстои нова такава, при друг. Реших се на 3та главно защото след инфекция, получена заради недоглеждане сега съм с изкривена преграда. А операциите общо взето бяха безрезултатни- първия път беше скъсил съвсем леко и пилил костта, хрущялната част не беше пипана. При втората съвсем леко беше доизпилил неравности, останали от първата и много леко пипнал хрущялната част. Недовършен- така определяха носа ми всички лекари, при които бях след това.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 7th January 2015, 15:27
Sandritka Sandritka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за отговора! А носа освен ,че е недоправен има ли изобщо разлика преди и след ринопластиките ? Аз ходих на консултация при Н.Георгиев и Славчве от Токуда ,но не ми вдъхнаха доверие ... Професора ми изглездаше най вдъхващ доверие ,но явно не е най добрия вариянт щом казваш ,че имаш 2 неуспешни ринопластики при него.А при кой ще ти е третата операция?
Отговори с цитат
  #170  
Стар 7th January 2015, 22:39
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Има да, но повярвай ми не е такава, с която някой доктор би се гордял. Не съм обезобразена- поне е по- малкото зло- рязал е прекалено малко, а не прекалено много. Всъщност почти никой не знае, че нещо съм си правила. Носа ми не е това, което ме прави да изглеждам добре, но въпреки това като център на лицето смятам, че е важна част от общия вид. Не знам какви са твоите желания за промяна и има ли много работа по теб, за мен всички казваха, че не ми е сложен носа, но ето че не съм получила това, което исках. Може при теб резултата да е друг, предвид че си различен случай най- вероятно. За ревизията ще коментирам след като се случи, след толкова четене и най- различни мнения реших да се доверя на собствената си преценка и на видени лично резултати. От Н. Георгиев и аз не останах очарована. Беше много мил и подробен, обаче вижданията ни коренно се разминаваха, той ме снима и ми направи симулация на очаквания резултат. Всички, на които я показах бяха категорични, че в момента изглеждам по- добре от това, което смята да направи той. Преценявай много внимателно избора си
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПрофБенчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:18.