IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 24th July 2013, 15:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunbun Виж мнението
чувствам се спасена.... , благодарна съм че се намери човек тук и за толкова пари да поправи стореното.
Познато чувство,а цената наистина е нищожна в сравнение с всеки друг хирург и реоперация.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1382  
Стар 24th July 2013, 15:38
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Сун много добре се получава особено на последната снимка Не съм виждала преди това какво е било положението но сега си изглежда напълно нормален нос
Отговори с цитат
  #1383  
Стар 24th July 2013, 16:40
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Smile

Рими първо беше гърбав с провиснал връх,кривяща кост на ляво,след това Охеда направи нещо дебело безформено и криво,но не и нос...Сега всичко е съразмерно и симетрично,надявам се със спадането на отока да е още по хубав аз съм щастлива,а това е най важното да сме в мир със себе си и да не изпускаме хубавите моменти от живота,защото аз доста месеци похабих...пак пожелавам весело лято и хубави емоции...
Отговори с цитат
  #1384  
Стар 24th July 2013, 16:49
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

sunbun, много добре изглежда и изобщо не личии че е "правен", съвсем естествено изглежда. Браво на доктора.
А при кой ти е била предната операция? И може ли да пуснеш и снимка о преди?
__________________
When you reach for the stars, you may not get one, but you won't come up with a handful of mud, either
Отговори с цитат
  #1385  
Стар 24th July 2013, 17:12
ROLEX ROLEX ROLEX ROLEX не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране ЙОРДАНОВ - НЕПЛАСТИЧНИЯ - УНГ

СЛЕД КРАТКА НЕУСПЕШНА КАРИЕРА В ПРОВИНЦИАЛНА БОЛНИЦА АНГЛИЯ. УНГ .ДР ЙОРДАНОВ РЕШИЛ ДА СТАБИЛИЗИРА СЕМЕЙНИЯ СИ БЮДЖЕТ С ПРАВЕНЕ НА РИНОПЛАСТИКИ
ПРОБА= ГРЕШКА , ПРОБА=ГРЕШКА ЕЛА ПАК ЩЕ ТИ ГО НАПРАВЯ
И ПОНЕЖЕ, РЯДКО НЯКОЯ ПО НАИВНА ЩЕ МУ СЕ ДОВЕРИ И СИ НЯМА ДРУГА РАБОТА НАМИРА ВРЕМЕ ДА ПИШЕ ХВАЛЕБСТВИЯ ЗА САМИЯ СЕБЕ СИ И ТВОРИ БЛЕСТЯЩИ ФОРУМИ ЗА ГЪРБАВИТЕ НОСОВЕ КОИТО Е СЪТВОРИЛ , ДЕЖОИКИТЕ РЕВАТ ОТ БОЛКА И ОТЧАЯНИЕ
Отговори с цитат
  #1386  
Стар 24th July 2013, 18:40
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Ех, sunbun, видях го най-сетне този нос Предишните пъти все попадах на вече изтрити снимки Честито, веднага си личи колко си удовлетворена!
Отговори с цитат
  #1387  
Стар 24th July 2013, 18:45
AMANDAPETROVA AMANDAPETROVA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 1
По подразбиране ПЕРЛА В КОРОНАТА НА РИНОПЛАСТИКАТА

Да много жалко , ама какво ли не опитват хората в БГ, да правят за пари , скоро и склупторите ще почнат да правят Ринопластика ,ако закъсат с бизнеса .
По този повод искам да споделя една случка :
Докато чаках Др Йорданов пред Полимед за първа консултация (обнадеждена от авторските му форуми)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Видях едно момиче , с много криво носле с гърбица, помислих си че е птетърпяло катастрофа ,и не ми беше удобно да го питам, освен това беше много тъжна ,но когато докторчето пристигна тя скокна към него и плачейки му каза че явно след резорбцията на конците носът и стажа се по видимо видимо крив и гърбав ..
А това докторче Иорданов и каза ,, Нали ти казах ти сигурно си си паднала на носа или си пила анаболи като си ходила на фитнес , казах ти Че ще се видим след 6 месеца и тн.............
Аз онемях , стана ми много гнусно и си тръгнах...........

Та ТАКАКЪВ Е ИМИДЖА РИНО- ПРАКТИКАТА НА ДОКТОРЧЕТО
ИСТИНА Е КЪЛНА СЕ .. УСПЕХ НА ВСИЧКИ, НО НЕЩАТА СА ДОСТА СЕРИОЗНИ С ОБЕЗОБРАЗЕНИТЕ ДЕВОИКИ,













щ станах неволен сжидетел на една доста сърцерздирателен диалог ме
Отговори с цитат
  #1388  
Стар 24th July 2013, 19:18
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Имаше ли нужда от 2 регистрации, за да напишеш тези глупости?

*sunbun, честито.
Отговори с цитат
  #1389  
Стар 24th July 2013, 19:29
ROLEX ROLEX ROLEX ROLEX не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 2
По подразбиране параноята на Тъпия маЙкъл (грешка)

АМИ ЧОВЕКА СИ Е НАХОДЧИВ И САМ СИ ЗАНАЕ КАК ДА СИ ИЗБЯГА ОТ ПРОБЛЕМИТЕ И ОТЧАЯНИТЕ ДЕВОЙКИ, ДЕТО САМО МУ ДОСАЖДАТ ДА СИ ИСКАТ ПАРИТЕ ОБРАТНО, ТА ГОРКИТЕ ДА СЪБЕРАТ ЗА КОРЕКЦИЯ ............. И ДОКТОРИЕТО ЙОРДАНОВ КВО ДА ПРАВИ ,ПАРИ МУ ТРЯБВАТ И НА НЕГО -- ХАИДЕ ДА ГРАДИМ КАРИЕРА В СОФИЯМЕД=НАСЛУКА ,КАТО НЕ ВЪРВИ БИЗНЕСА В АНГЛИЯ
АБЕ КОЙТО ГО МОЖЕ ГО МОЖЕ !!!! ТОЙ ДОРИ В ОТЧАЯНИЕТО НА СВОЯТА НЕКАДЪРНОСТ ИМА ПАРАНОИЧНАТА НАГЛОСТ ДА СЕ СРАВНЯВА СЪС ИКОНАТА НА БГ РИНОПЛАСТИКА ПРОФ.Д-Р ДЖАМБАЗОВ
И ДАЖЕ МИСЛЯ ЧЕ СЕ ВМАНЯЧИЛ ДА ГО ЧЕРНИ
ПОЗОР ЗА ДОКТОРИЕТО ЙОРДАНОВ
Отговори с цитат
  #1390  
Стар 24th July 2013, 21:08
sunbun sunbun не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 103
Smile

Няма да убеждавам никой,всеки си има мнение и не подлагам под съмнение думите ви,факт е че аз съм доволна,сигурно има и недоволни,мисля че тук хората трябва да си помагат в някаква по интелигентна форма,но явно няма такова ниво....ще спра да коментирам за да не дразня недоволните....Момичета,на вас ви благодаря затова че сте позитивни и мили и ви целувам...: Girl_kiss2:
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:45.