IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1401  
Стар 10th February 2015, 16:09
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Радвам се за вашите резултати и ви пожелавам бързо възстановяване

При мен проблемът не е с отока изобщо и спадането му не би повлияло на начина по който изглеждам. Риск винаги има, поела съм го, понасям си последствията и си планирам отсега ревизията.
Сигурна съм, че ако си харесвате формата на носа след махане на шината, просто се притеснявате от размер и тн, всичко ще е наред И все пак дори и това харесване е много субективно, ровейки из темите попаднах на несполучливи резултати с доволни притежатели...
Пожелавам ви повече усмивки в темата, ще надничам и при вас Клавдия, успех, мила! Имам усещането, че ще се наредят при теб нещата
Благодаря ти много,дано усещането ти,се осъществи и много,ама много успех и на теб ти желая,дано и при теб нещата се наредят и в най-скоро време да имаш това носле за което в момента мечтаеш!
Отговори с цитат
  #1402  
Стар 12th February 2015, 14:27
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Lilit,как е при теб положението,вече трябва да са ти махнали лонгетата,ще споделиш ли първи впечетления?
Отговори с цитат
  #1403  
Стар 12th February 2015, 23:09
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Здравей klavdiq, да махнаха ми лонгетата във вторник.
Бях доста отекла с подутини от ляво на носа, може би и заради това първия момент много разлика преди и сега не забелязах, както и като се загледаш от самия оток върха леко клонеше на дясно, което ме стресира, но слава богу вече се оправи (9 ден след операцията съм)
Д-р Асенов както винаги ми отдели доста време да ми обяснява кое е оток, какво ще спада, какво да очаквам,показа ми как да си превързвам носът нощем, както и ми препоръча масаж който започнах да правя и има ефект, при мен кожата е по-дебела и предразположена към отоци затова е добре да и помогна да се посъбере.
Засега съм доволна от резултата, въпреки, че както казах голяма фрапантна разлика няма.
Всичко стои естествено и освен, че носа изглежда малко по скъсен от преди и на мястото на гърбицата има леко подуване, не си личи много, че е пипан носът ми.
Няма вирнати върхове или прекалено стеснен гръб, ноздрите са нормални и малко прибрани като едната е леко по отворена от другата, очаква се да се уеднаквят. Това е като първи впечатления, ЗАСЕГА след 9 дни! Очаквам го да се изменя и дано да се смали още повече, анфаса засега ми е по-добър от профила.
Дишам си нормално както преди, само 1-2 пъти на ден ми се запушва за кратко, но със спрея се оправя, нз дали е нормално?!

Как е при теб, положението, ако искаш да разменим снимки?

Последно редактирано от lilit7979 : 12th February 2015 на 23:17
Отговори с цитат
  #1404  
Стар 12th February 2015, 23:44
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilit7979 Виж мнението
Здравей klavdiq, да махнаха ми лонгетата във вторник.
Бях доста отекла с подутини от ляво на носа, може би и заради това първия момент много разлика преди и сега не забелязах, както и като се загледаш от самия оток върха леко клонеше на дясно, което ме стресира, но слава богу вече се оправи (9 ден след операцията съм)
Д-р Асенов както винаги ми отдели доста време да ми обяснява кое е оток, какво ще спада, какво да очаквам,показа ми как да си превързвам носът нощем, както и ми препоръча масаж който започнах да правя и има ефект, при мен кожата е по-дебела и предразположена към отоци затова е добре да и помогна да се посъбере.
Засега съм доволна от резултата, въпреки, че както казах голяма фрапантна разлика няма.
Всичко стои естествено и освен, че носа изглежда малко по скъсен от преди и на мястото на гърбицата има леко подуване, не си личи много, че е пипан носът ми.
Няма вирнати върхове или прекалено стеснен гръб, ноздрите са нормални и малко прибрани като едната е леко по отворена от другата, очаква се да се уеднаквят. Това е като първи впечатления, ЗАСЕГА след 9 дни! Очаквам го да се изменя и дано да се смали още повече, анфаса засега ми е по-добър от профила.
Дишам си нормално както преди, само 1-2 пъти на ден ми се запушва за кратко, но със спрея се оправя, нз дали е нормално?!

Как е при теб, положението, ако искаш да разменим снимки?
Радвам се,че си доволна,дано и занапред да е така!Аз съм с отоци,главно в дясната страна на носа и вътре,все още не изглежда добре!Аз също правя масажите ама можеби трябва време!Как се прави тази превръзка на мен също щеше да ми показва,ама тогава отпраши на някъде и така и не разбрах? Имейла ми е dencheto@abv.bg
Отговори с цитат
  #1405  
Стар 13th February 2015, 01:06
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

Един въпрос имам - дали ще е удобно, ако отида при д-ра при възпалено гърло и сливици? Все пак е УНГ специалист при това много компетентен. Бях при личната ми лекарка, пих антибиотик 7 дни, след два дена пак същите симптоми
Отговори с цитат
  #1406  
Стар 13th February 2015, 12:41
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Момичета, махнаха ми шината. Преживявам един от най-тъжните моменти в живота си. Ще се опитам някакси да преживея и този удар и да не изпадна в депресия. За момента не искам да петня лекаря и да казвам какво точно ми изглежда нередно, ще изчакам преди да споделям снимки.
DanKem, много съжалявам, че така се е получило. Ти говори ли с Асенов?
На мен ми е интересно какви са тези масажи за които пишете Аз се оперирах при Асенов преди около година и честно казано по-грозен и абсурдно изглеждащ нос от моя нос няма...
Отговори с цитат
  #1407  
Стар 13th February 2015, 15:07
sisinka1 sisinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 16
По подразбиране

И аз имам същият проблем с възпаленото гърло, от няколко дни ми е надута лявата сливица, придоби направи двойни размери и ми казаха че най-вероятно няма да ми мине и няма да се размина без антибиотици, а операцията ми е за сряда.....
Отговори с цитат
  #1408  
Стар 13th February 2015, 15:55
Emma123 Emma123 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: Пловдив
Мнения: 50
По подразбиране

sisinka1, щом ти престои операция другата седмица, според мен най-добре му обясни как стоят нещата и сигурно той ще ти я отложи. Спомням си, че мен изрично ме пита дали съм боледувала последните няколко месеца, а аз не бях. Най-малкото след операцията ще пиеш Ксимебак - антибиотик като превантивна мярка.
Отговори с цитат
  #1409  
Стар 13th February 2015, 17:33
sisinka1 sisinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Благодаря за съвета, писах му........ах, този мой късмет...с такова нетърпение чаках датата
Отговори с цитат
  #1410  
Стар 13th February 2015, 20:37
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Моргана, не виждам особен смисъл да говоря с него, още не съм. Най-много да ми предложи ревизия, но аз при него и да ми плащат не лягам!!!
Носът ми е много прецакан, няма нищо еднакво, крив, дълъг, грозен и най-лошото е че не дишам, което ме побърква и изморява. Юни месец съм на консултация при друг лекар да видим дали изобщо може да ме оправят
(Lilit, чак сега виждам, че си ми писала лично. Извинявай, не съм видяла, не е нарочно. Иначе отговорът на въпроса ти е тук.)

Последно редактирано от DanKem : 13th February 2015 на 23:04
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:40.