IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1631  
Стар 6th March 2015, 15:59
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Франкенщайн не съм била, но и не съм получила резултат, който да е удовлетворяващ. Напълно съм съгласна с написаното от rimi. Както казах не очаквам да получа разбиране, в този форум винаги е било така. Само се надявам нещата с ревизията да се получат и най-накрая да се сдобия с красив и ИЗВАЯН нос. И само да допълня, че в темата има носове които определено ми харесват. Съжалявам, че Daenerys си е изтрила снимките, определено нейната ринопластика е може би една от най-добрите на Асенов.
Отговори с цитат
  #1632  
Стар 6th March 2015, 16:40
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

cicico - най-полезното от тази тема са снимките. Като искаш трий си твоите но на другите не се опитвай да влияеш. Няма такова безсмислено изречение като твоето
Цитирай:
качвайте снимки, ако желаете да сте полезни. Егоизма на Българина и тук взима превез. Аз лично ще изтрия снимките си и призовавам и другите да го направят

Полезните постове тук са:
1) Снимки
2) Следоперативни и предоперативни съвети
3) Впечатления от доктора и операцията
4) Прогрес с възстановяването

Всичко друго (включително и този ми пост) е чист и излишен спам.
Аз лично качвам снимки редовно и след няколко дни пак ще кача.
Стига сме трупали излишно спам по страниците.
Отговори с цитат
  #1633  
Стар 6th March 2015, 16:44
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Аз лично не мога да кача от таблета нищо, ако някой се наеме да ги качи вместо мен с удоволствие.
cicico напълно съгласна съм че само с мнение подкрепено със снимки може да бъде от полза в темата...
Отговори с цитат
  #1634  
Стар 6th March 2015, 16:49
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране

Ще ти ги кача ако можеш да ми ги пратиш на deyan.dv [кльомба] gmail.com
Отговори с цитат
  #1635  
Стар 6th March 2015, 17:34
flashman flashman не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 34
По подразбиране Снимки

Ето снимките на AsdisSimona
Едната е от преди а другата е от операцията и вчера

Asdis - какво точно ти е коригирал Асенов ? Не виждам да му е имало нещо на носа ти. Дишането освен ?


20150228_032614.jpg
20150305_153025.jpg
Отговори с цитат
  #1636  
Стар 6th March 2015, 17:43
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от flashman Виж мнението
Ще ти ги кача ако можеш да ми ги пратиш на deyan.dv [кльомба] gmail.com
Изпратих ти ги.. Благодаря предварително

Искам да ви попитам след като ви свалиха тампоните колко време имахте тези секрети, аз се сханах да ги чистя от сутринта без прекъсване, даже си позволих леко да се издухам... но след 5 мин пак е просълзило
Отговори с цитат
  #1637  
Стар 6th March 2015, 17:52
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Да дишането основно, но понеже снимката не е в пълен профил не може да се види . Носът ми нямаше гърбица но беше дълъг и много широк. Носът ми е скъсяван, стеснен и коста отгоре е премахната за да има извивка иначе беше прав с много широка основа
Отговори с цитат
  #1638  
Стар 6th March 2015, 18:26
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoube Виж мнението
Само глупак би повярвал на Данкем, че си измисля всичко след като на всяка страница обяснява че дава снимки на лични. С тия проблеми в носа които има включващи кривината и невъзможността да диша въобще най-малко и се слушат безсмислените ви постове от 2 страници. Всеки ще си качва снимки ако иска, това не му прави мнението по-достоверно, сега ако обърна интернет за 15 минути ще намеря 20 носа преди и след, ще си направя регистрация и след 5 менения ще се правя на интересен пред пострадалите.



А ти ако го знаеше нямаше за ,,заливаш,, темата с ,,прекрасния ти нос,, на всяка страница, а щеше да почакаш да мине повече време. И все пак ти щеше ли да ходиш дори за мнение при доктора който те е окипазил така? Какво толкова може да ти каже, а би ли му имала доверие каквото и да е то? Аз мисля не, тогава ти е излишно и последното мнение. Нека темата не става като при Джамбазов преди година, всеки си има мнение нали така Cicio ?
Не съм длъжна да се обяснявам ,и да ще заливам ако реша всеки втори пост с прекрасния си нос ,защото ми писна на всяка страница да чета едно и също , и да ще отида при лекаря който ме е оперирал ,за да чуя ,какво ще ми каже и защо се е получило така,а няма просто да си драскам и да се оплаквам ,не е информативно за никого
1.продължителността на операцията ,изобщо не ме притесни ,какво ли не изчетох ,за отрови и какви ли не абсурди ....... кви отрови кви 5 лева ,аре обеснете ми факта ,как така дават анестезия на бременни при секцио ,като са отрови ,детето ми е живо и здраво!
важен е крайния резултат,който е 100% това ,което исках
2.След оперативния период мина леко повърнах 2 пъти и заспах,чак до сутринта
3.След като ми свалиха тампоните ,което Не Беше Болезнено, се облякох и си тръгнах като пич
4. На посочената ми дата ми свалиха , лонгетата и конците ,при което също нямаше болка ,носа ми беше оточен и все още имам оток на връхчето ,който само аз си усещам,когато си правя масажи все пак от 2м до година ще видя крайния резултат ,което е нормалния период .
Отговори с цитат
  #1639  
Стар 6th March 2015, 18:29
Skitnica Skitnica не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AsdisSimona Виж мнението
Да дишането основно, но понеже снимката не е в пълен профил не може да се види . Носът ми нямаше гърбица но беше дълъг и много широк. Носът ми е скъсяван, стеснен и коста отгоре е премахната за да има извивка иначе беше прав с много широка основа
При мен секретите бяха около седмица,в началото постоянно се разхождах със салфетки,с всеки изминал ден намаляват,правих си промивки с морската вода по 4 пъти на ден , даже и повече
Отговори с цитат
  #1640  
Стар 6th March 2015, 19:10
Аватара на AsdisSimona
AsdisSimona AsdisSimona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 35
По подразбиране

Постоянно ми е влажен но пък не е запушен, мога да дишам през него но сълзи постоянно и леко се изневерявам... промивам с quixx i nasic
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:34.