IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1761  
Стар 12th August 2015, 13:02
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте! Моята операция също предстои на 11.09. По първоначален оглед, доктора каза, че ще бъда оперирана по отворения метод. Вярно ли е, че въстановителния процес след него е по тежък, но пък четох, че резултатите били по-добри, понеже лекаря има по-голяма видимост? Ако някой също е бил опериран по този метод при Асенов, моля да сподели с мнение!
Мерси много!
Отговори с цитат
  #1762  
Стар 19th August 2015, 07:35
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Не се притеснявай. Повечето ринопластики се правят по отворения метод, заради по-добрия контрол. Белегът избелява още след първия месец, а след третия няма да го забелязваш и ти самата. Възстановителният период е същият по мои наблюдения. Аз съм оперирана при д-р Асенов преди 5 месеца по този метод. Във форума има много информация. Така се подготвих и знаех какво ме очаква. Успех
Отговори с цитат
  #1763  
Стар 21st August 2015, 10:39
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Здравейте.
Случвало ли се е на някой, след операцията да усеща неприятна миризма в носа
Отговори с цитат
  #1764  
Стар 21st August 2015, 13:24
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

maria-sun мерси много за информацията и окуражаването. Изчетох вече всичко възможно , но нали знаеш - предоперативната треска е силно нещо. Сега само мисля за резултата. А ти доволна ли си от твоето носле как се е получило?
Отговори с цитат
  #1765  
Стар 25th August 2015, 13:33
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
Здравейте.
Случвало ли се е на някой, след операцията да усеща неприятна миризма в носа
Сигурно на всички нормално е през първите две седмици да се усеща неприятна миризма и да има странни секрети
Отговори с цитат
  #1766  
Стар 25th August 2015, 13:37
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TriA Виж мнението
maria-sun мерси много за информацията и окуражаването. Изчетох вече всичко възможно , но нали знаеш - предоперативната треска е силно нещо. Сега само мисля за резултата. А ти доволна ли си от твоето носле как се е получило?
Чудесно радвам се. Да, аз съм много доволна от резултата. Имах реални очаквания. Все пак носа не е пластелин. Нямах проблем и със стария си нос , но харесвам новия си нос далеч повече Пожелавам на всички да са доволни и щастливи с резултатите
Отговори с цитат
  #1767  
Стар 25th August 2015, 14:50
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maria-sun Виж мнението
Сигурно на всички нормално е през първите две седмици да се усеща неприятна миризма и да има странни секрети
За съжаление при мен мина повече от 1 г. и 6 м. от операцията и все още усещам тази неприятна миризма, съчетана с още по неприятна болка в едната ноздра, а напоследък и световъртеж.
Благодаря все пак. Утре съм при доста добър УНГ, защото се притеснявам да не би да се е получила инфекция.
Вече преглътнах, че естетически положението е зле, но това ме плаши доста.
Отговори с цитат
  #1768  
Стар 26th August 2015, 08:34
Аватара на maria-sun
maria-sun maria-sun не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
За съжаление при мен мина повече от 1 г. и 6 м. от операцията и все още усещам тази неприятна миризма, съчетана с още по неприятна болка в едната ноздра, а напоследък и световъртеж.
Благодаря все пак. Утре съм при доста добър УНГ, защото се притеснявам да не би да се е получила инфекция.
Вече преглътнах, че естетически положението е зле, но това ме плаши доста.
Съжалявам, Моргана. Това изглежда е някакъв проблем щом продължава толкова дълго. Може да е инфекция или друго, не знам. При мен беше около две седмици и край. Вече съм на пет месеца- нямам болки или каквото и да е. Успех, дано не е нещо сериозно
Отговори с цитат
  #1769  
Стар 1st September 2015, 16:30
pen4oo pen4oo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 12
По подразбиране

morgana samo kogato pipa6 no
sa si li use6ta6 lo6a mirizma ili postoianno
Отговори с цитат
  #1770  
Стар 1st September 2015, 17:57
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pen4oo Виж мнението
morgana samo kogato pipa6 no
sa si li use6ta6 lo6a mirizma ili postoianno
При мен неприятната миризма се усеща постоянно. Е, имаше дни в които не я усещах, но през повечето време беше така. За съжаление наистина се е получила инфекция. Аз още в началото имах проблеми с лявата ноздра, освен неприятната миризма имах доста силна болка и от време на време ми течеше кръв.
При теб също ли има проблем?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:53.