IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1791  
Стар 1st October 2015, 18:20
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Здравейте момичета имам въпрос към тези , които са правили ревизия при д-р Асенов- как е положението? Мисля от последните страници Beatrisse беше правила само на връхчето. Аз правих операция при д-р Асенов преди година и 3 месеца и връхчето е ужасно. Чудя се дали да пиша на док.!

От една страна се чудя , ако му пиша какво би станало- да ме викне пак за ревизия евентуално, но след като не ми е направил нослето добре от първия път ми е адски трудно да му се доверя 2ри път, а пък от друга страна така да си седя не ме устройва.
Здравей kxiona, и аз съм за ревизия, не си харесам въобще върха! Нямам година от операцията, но не мисля че нещата ще се подобряват.
Ти свърза ли сте с док.? Ако питаш мен не мисля че е добър вариант да се доверяваш отново на Асенов, след като веднъж не се е справил, въобще има ли някой тук с ревизия само на върха?
Отговори с цитат
  #1792  
Стар 3rd October 2015, 10:03
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Лилитче, яд ме хвана :/ Мислех, че при теб е добре. Промени ли се нослето в месеците?
Отговори с цитат
  #1793  
Стар 4th October 2015, 10:43
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Може ли да пуснете снимки на връхчетата на нослетата си? Интересно ми е, понеже от снимките на операционната маса и на мен не ми харесва нещо и ми е супер непонятно какво ще се случи, а съм забелязала, че лекаря си има свой почерк на нослета, които прави.
Мерси много!
Отговори с цитат
  #1794  
Стар 6th October 2015, 09:30
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
Аз също усещам неприятна миризма, а мина повече от година от операцията ми. Съжалявам страшно много, че се оперирах в България!!!
Аз от днес съм на антибиотици и всевъзможни други глупости, оказа се, че имам инфекция. По-добре отивай най УНГ да те прегледа.
Отговори с цитат
  #1795  
Стар 10th October 2015, 14:36
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Моят спря да се променя към трети- четвърти месец. Може да има някакви минимални промени, но не са доловими и на снимки, нарочно се снимах постоянно. Моята ревизия след намесата на Асенов предстои другата седмица - дано се оттърва от този нос най-сетне
Отговори с цитат
  #1796  
Стар 11th October 2015, 10:03
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Съжалявам да го кажа, но ако не се харесваш след 3-4 месеца, едва ли ше се харесаш на годината, най -много да се примириш. Асенов може би разчита на това. Един добър хирург дори сам забелязва дребни детайли, които не са му се получили и се опитва да коригира или предлага ревизия. Вчера бях свидетел на лекар, който не хареса 8 месечен ревизиран нос и предложи на пациентката ревизия и й би инжекция за спадане на отоци на върха. И да отбележа, че аз бях изключително изненадана, защото и аз и пациентката харесваме носа много, за мен е уникално красив и не виждам детайлите, които той видя.
Ама докато продължаваме да ходим при хора, които не знаят какво правят и се учат на нас, ей така ще се притесняваме и питаме по форумите вместо хирурга да предприема нещо по въпроса.
Отговори с цитат
  #1797  
Стар 11th October 2015, 12:15
Аватара на Set
Set Set не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Моргана Виж мнението
Аз от днес съм на антибиотици и всевъзможни други глупости, оказа се, че имам инфекция. По-добре отивай най УНГ да те прегледа.
Точно това смятам да направя утре.
Ти къде ще си правиш ревизия?
Отговори с цитат
  #1798  
Стар 11th October 2015, 19:58
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Съжалявам да го кажа, но ако не се харесваш след 3-4 месеца, едва ли ше се харесаш на годината, най -много да се примириш. Асенов може би разчита на това. Един добър хирург дори сам забелязва дребни детайли, които не са му се получили и се опитва да коригира или предлага ревизия. Вчера бях свидетел на лекар, който не хареса 8 месечен ревизиран нос и предложи на пациентката ревизия и й би инжекция за спадане на отоци на върха. И да отбележа, че аз бях изключително изненадана, защото и аз и пациентката харесваме носа много, за мен е уникално красив и не виждам детайлите, които той видя.
Ама докато продължаваме да ходим при хора, които не знаят какво правят и се учат на нас, ей така ще се притесняваме и питаме по форумите вместо хирурга да предприема нещо по въпроса.

DanKem каква е тази инжекция за спадане на отоците? Такова нещо чувам за първи път и ми е много интересно, понеже при мен една опеределена част е с оток и силно се различава от останалата част на носа.
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #1799  
Стар 11th October 2015, 20:18
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Нямам идея какво съдържа инжекцията и как се казва, но се бие на определени участъци за разсейване на отока. Този хирург специално проследява носа след операция на 3ти, 6ти, 12ти и 24ти месец и рез това време коригира, ако има нещо , защото има и неоперативни намеси , които помагат. В БГ наистина сме на светлинни години в грижата за пациента
Отговори с цитат
  #1800  
Стар 11th October 2015, 21:33
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Благодаря, Nightwish!
След операцията бях толкова депресирана и шокирана, веднага знаех, че този човек няма да ме докосне повече и не си направих труда да го потърся. Мислех по едно време да си искам парите, но ми ставаше адски неприятно само при мисълта за евентуална среща - много, много бях ядосана заради това, което ми се случи. Аз не бих се доверила за ревизия на хирург, който по този начин си е оставил ръцете първия път и това е причината да започна да търся друг хирург и да събирам пари.
Ще пиша пак след операцията, надявам се скоро да имам с какво да се похваля и аз най-сетне
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:19.