IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1801  
Стар 12th October 2015, 18:41
Аватара на TriA
TriA TriA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 25
По подразбиране

Dankem, желая ти успешна операция! Дано да получиш желаното носле. Вдействителност е доста кофти тръпка, когато нещата не се получават както сме ги искали!
От все сърце - успех!
П.с. може ли да те помоля да ми пратиш снимки на сегашното ти носле? Нещо не мога да пиша на лични съобщения. Емайла ми е sales@uiproperty.com
Отговори с цитат
  #1802  
Стар 12th October 2015, 19:10
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:28
Отговори с цитат
  #1803  
Стар 12th October 2015, 22:04
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Благодаря за пожеланията - страшно ме тресе нервата за утре - надявам се този път да станат нещата и да дишам.

TriA, изтрила съм ги от тела - снимките ми са в темата, някъде февруари-март тази година. Историята какво се обърка също.
Снимките от операционнната не са показателни за нищо- моят нос няма нищо общо например.
Отговори с цитат
  #1804  
Стар 13th October 2015, 22:52
anincetoo anincetoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Добър вечер Мисля и аз скоро даа си правя ринопластика при д-р Асенов искам да попитам ,който си е правил скоро операция при него да ми каже оринтировъчно каква е цената ?
Отговори с цитат
  #1805  
Стар 14th October 2015, 16:22
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Пиша в тази тема, защото това бе първият ми хирург - при когото имах изключително неуспешна операция, която ме остави с нефункциониращ, крив и грозен нос.

След 9 месеца недишане и моята ревизия мина. Оказа се, а и така се произнесоха и други лекари преди, че Асенов ме е оставил без странични хрушяли, които държат ноздрите разтворени и затова не съм дишала. Гърбът на носа ми е бил изрязан отстрани и твърде много кост е липсвала между очите. Касапска работа - според ревизионистът само дебелата ми кожа е спасявала положението донякъде и не всички дупки са били видими.

След ревизията: нямам синини, кървясали клепачи и прочее. ДИШАМ дори с тампоните.

Ще пиша и по-нататък как се възстановява носът, но мисля, че най-сетне мъката ми приключи.

Много, много съжалявам, че се оперирах при Асенов.

Последно редактирано от DanKem : 14th October 2015 на 16:48
Отговори с цитат
  #1806  
Стар 15th October 2015, 16:11
samsaf samsaf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Пиша в тази тема, защото това бе първият ми хирург - при когото имах изключително неуспешна операция, която ме остави с нефункциониращ, крив и грозен нос.

След 9 месеца недишане и моята ревизия мина. Оказа се, а и така се произнесоха и други лекари преди, че Асенов ме е оставил без странични хрушяли, които държат ноздрите разтворени и затова не съм дишала. Гърбът на носа ми е бил изрязан отстрани и твърде много кост е липсвала между очите. Касапска работа - според ревизионистът само дебелата ми кожа е спасявала положението донякъде и не всички дупки са били видими.

След ревизията: нямам синини, кървясали клепачи и прочее. ДИШАМ дори с тампоните.

Ще пиша и по-нататък как се възстановява носът, но мисля, че най-сетне мъката ми приключи.

Много, много съжалявам, че се оперирах при Асенов.
Може и да съм пропуснала в четенето, но не разбрах при кой хирург си правила ревизията? Аз също след първото рино не се харесах, а и дишането ми не беше добре, навих се на ревизия, която оправи естетически носа/ не на 100%, но бива/, обаче и спомен нямам как се дишаше нормално
Отговори с цитат
  #1807  
Стар 15th October 2015, 17:17
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Ревизията ми беше при Илхан. Не успях да харесам и да се доверя на БГ лекар.

Ужасно е, че не дишаш - на мен много ми тежеше - сега съм с тампони и не дишам на 100 %, но пак доста по-добре от преди.
Колко време е минало от твоята втора операция? И при кого бяха и двете?
Отговори с цитат
  #1808  
Стар 15th October 2015, 17:58
Аватара на Моргана
Моргана Моргана не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Set Виж мнението
Точно това смятам да направя утре.
Ти къде ще си правиш ревизия?
Писах ти ЛС.
Абсолютно всеки ден съжалявам, че си направих ринопластика и то в България. Тук лекарите гледат само как да ни вземат парите, да не говорим за извратените им представи за красив нос!
Отговори с цитат
  #1809  
Стар 15th October 2015, 18:22
samsaf samsaf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Ревизията ми беше при Илхан. Не успях да харесам и да се доверя на БГ лекар.

Ужасно е, че не дишаш - на мен много ми тежеше - сега съм с тампони и не дишам на 100 %, но пак доста по-добре от преди.
Колко време е минало от твоята втора операция? И при кого бяха и двете?
Първата ми операция беше Април 2014г, ревизията Юни тази година. И двете бяха при Асенов. Аз в общи линии не мога да кажа лоши думи за него, защото моя нос беше нещо ужасно. След първата беше не толкова добре на вид, но в пъти по- хубав от първообразния. Като сега мога да кажа, че е добре. Казвам добре, защото нали знаете това с ринопластиките е нещо ,като това с килограмите- колкото и слаба да си, все ти се иска още мъъъничко надолу А това с дишането ми е мъка, и то голяма. Ходя на лазерна епилация в Пловдив и идната седмица ще мина и през него, пък да видим какво ще ми каже- ще продишам ли скоро, или.........никога?!
Много се радвам за теб, че си намерила човека, който да оправдае очакванията ти. Аз, ако изобщо се навия на трета операция, мисля за Гърция. Нещо тия турци не ги долюбвам много

Последно редактирано от samsaf : 15th October 2015 на 18:37
Отговори с цитат
  #1810  
Стар 15th October 2015, 20:47
Alena5 Alena5 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 41
По подразбиране

.

Последно редактирано от Alena5 : 27th December 2015 на 19:27
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:07.