IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 6th April 2012, 07:23
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Толкова сте мили всичките , давате ми голямо спокойствие. Поклон!!!!
От операцията не ме е страх, защото вече два пъти съм била на секцио и знам , че после всичко се забравя, а всички останали въпроси вие ми помогнахте да ги реша. Доволна съм, че избрах по-големите. Дано и от резултата да съм доволна.... После , ще пиша !!!!! Успехи и здраве на всички и отново Благодаря за милите думи и топлото отношение.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 6th April 2012, 09:42
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Успех и от мен и после да се похвалиш с едни прекрасни
Отговори с цитат
  #33  
Стар 6th April 2012, 12:28
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Успех и хубави резултати, въоръжи се с търпение и четене!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th April 2012, 12:28
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Be Happy, ако си като 32-я случай от сайта, който си постнала, че то тогава ти си чашка С, сега преди операцията. Юхуу! И все пак добре, че си избрала по-големия размер, защото доколкото помня и основата беше по-голяма - 13 см. Айде, стискаме палци.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 8th April 2012, 15:00
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Благодаря на всички за подкрепата. Вярвам, че сами знаете колко е нужна . Вече съм доста по-спокойна. При първа възможност , ще кача снимки и информация за операцията. Весели празници и много здраве на всички
Отговори с цитат
  #36  
Стар 8th April 2012, 22:30
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Стискаме ти палци, ако имаш един милион въпроси или притеснения, пиши : ) а каква чашка искашмда постигнеш след операцията, от b на пълно c, предполагам?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th April 2012, 08:28
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Стискаме ти палци, ако имаш един милион въпроси или притеснения, пиши : ) а каква чашка искашмда постигнеш след операцията, от b на пълно c, предполагам?


Честно казано, нямам претенции. Може и Д Колкото повече-толкова повече, нали ))) . Благодарение на този форум и на Вас, въпросите и притесненията ми доста намаляха. Чувствам се добре . Чакам си дата с нетърение.... а тя Наближаваааа )))
Отговори с цитат
  #38  
Стар 9th April 2012, 10:05
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BeHappy Виж мнението
Честно казано, нямам претенции. Може и Д Колкото повече-толкова повече, нали ))) . Благодарение на този форум и на Вас, въпросите и притесненията ми доста намаляха. Чувствам се добре . Чакам си дата с нетърение.... а тя Наближаваааа )))
Полиии, вчера и аз броих дните до операцията ти. Хахахаахха! Чак и мен ме е завладяла еуфория и нетърпение, представям си на теб какво ти е.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 9th April 2012, 16:47
Аватара на BeHappy
BeHappy BeHappy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Полиии, вчера и аз броих дните до операцията ти. Хахахаахха! Чак и мен ме е завладяла еуфория и нетърпение, представям си на теб какво ти е.
Благодаря слънце. Целувам те
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th April 2012, 18:01
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Голямо ровене за тези Мотива рових в нета, блогове, форуми, статии. Няма никакво инфо освен в офиц страница на марката и на фирмата, дето ги тества. Иначе нищо.В Еквадор са узаконени, наред с Натрел и Себин, това намерих. В руски сайтове пише пък, че запълват добре горен полюс. Намерих тука в сайта на един унгарски хирург изглежда, малко съобщение, в потвърждение на това, дето се говори за тях, че специалистите на известни марки са отишли във фирмата, дето ги произвежда. Ама това не е надеждна инфо. Ето това "Motiva is a new brand name among implants; however the underlying know-how looks back on decades. Managers and professionals of a number of prestigious implant manufacturers (Allergan, Mentor, Eurosilicone, Silimed) brought their own experience and developments for the new product. This is how the technologically sophisticated new brand, combining the latest developments, was established. " от тука е http://artreal.hu/alakformalo-beavatkozasok-1
Но ако някой има повече инфо, моля да каже. Много ме интересува и мнението на наште светила. Моля да споделите как се изказват нашите хирурзи за тях.

Последно редактирано от Лина : 18th April 2012 на 18:04
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмплантитеquotMOTIVAquotнафирмаEstablishmentLabs
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:03.