IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 26th February 2013, 22:56
Аватара на Жени
Жени Жени не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: VARNA
Мнения: 51
Изпратете съобщение чрез ICQ до Жени Изпратете съобщение чрез AIM до Жени Изпратете съобщение чрез MSN до Жени
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Прекалено красивите жени с магнетични очи стряскат мъжете..И те се чувстват несигурни до тях. По-добре им е с някоя по-посредствен типаж...Само така мога да си го обясня за теб.

Успех за сингъла! И да изпревариш румънката Antonia!
LUCKY.......Много си права,мъжете се страхуват от красиви жени особено ако са и умни ,но и с Нелка съм съгласна читавите мъже колкото и малко са те да не казвам изчезващ вид не си падат,като мацки и като мен -руси синеоки и високи,но аз все се надявам и на моята улица да изгрее слънце
__________________
KRASOTATA E NACHIN NA JIVOT
Отговори с цитат
  #132  
Стар 26th February 2013, 23:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Митре?
Отговори с цитат
  #133  
Стар 26th February 2013, 23:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нелка, нема му казваш, че го обичаш.... глей как се развълнува (или се стресна?) и почна да прави сравнения с грешни девойки
Отговори с цитат
  #134  
Стар 26th February 2013, 23:24
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

И аз продължавам да храня надежда. Умна, стройна, висока и хубава, все някой ден ще пеене слънце и на моята улица. За сега само секс забавления-еднодневски.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #135  
Стар 26th February 2013, 23:37
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Абе Нелка, тази снимка на Candice Night e скорошна. Говоря ти за 1996-1997, и тогава хич не изглеждаше така. Първото, което ме изненада,е че е миник- едно малко дребно девойче, по-късо и от Лъкета. Второто- беше точно с твоята прическа от аватара и същия фон дьо тен. Не си измислям, щото бяхме на по-малко от метър един от друг.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 27th February 2013, 00:05
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Абе момичета, вие ме изумявате! Как може точно пък вие, да не сте си намерили половинки?!? Този свят е стянал някакъв извратен и нелогичен....

Обаче сега разбрах, защо Митьо ме игнорира! Явно съм прекалено умна, красива и синеока!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 27th February 2013, 09:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
У ШокЕто има един момичешки чар такъв. Много я харесвам и аз! Различни са с Нелката, но красиви и двете. Как да не им завиди човек, а?
Лидеее, че са хубави, хубави са, ама и ти си страхотна.
Пък на Нелката клипа ще го чакам с нетърпение. Ледена кралица е само на снимката според мен. Просто тя може да изглежда по много различни начини.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 27th February 2013, 10:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Символа за сексапил, фатализъм и провокация е блондинката!
Обаче не е символа за семейно щастие.
Жадувани, боготворяни, но не и обичани; не и разбрани.

Дано го намеря тоя мъж, дето ще ме вземе ВЪПРЕКИ русата ми коса! Важното е да се научим да се обичаме каквито сме и да не вървим срещу природата си. И със сигурност ще се намери и някой друг, който да ни хареса. Поне така аз се успокоявам..
Нелка, не си права - аз съм леко руса (била съм с почти бяла коса като дете, сега съм тъмно руса, изсветлява през лятото повече) и съм щастливо омъжена (засега). Верно, че с мъжа ми сме заедно от 100 години и през какво ли не сме минали (далеч не всичко е било розово), но сме си добре заедно. Обаче те разбирам ... сега е по-различно (най-общо: по-материално е) и може би наистина привличаш баш неподходящи мъже ... но ще дойде и твоят принц и има да те пита къде си се крила досега.
Отговори с цитат
  #139  
Стар 27th February 2013, 10:08
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Дотук обаче най-най-сините и магнетични очи са на Лежанката..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 27th February 2013, 10:23
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ебати лежанката!! Виж мнението
Използвайте мъжете, така както и те вас, но в крайна сметка вашата гайда да е водеща. Карайте ги да ви изпълняват прищевките, дори и да не им се ще. Използвайте умерен шантаж и лека ебавка през гащите, за да ги хвърлите във вечен смут, та докато дойде време да се осветят, на вашата кукичка да се е закачил следващият рибок.

Мълчете през повечето време, оставете ги свободно да си плямпат глупостите, а вие само се усмихвайте чаровно и снизходително. Дръжте ги на сухо възможно най-дълго време и ги гледайте в очите делово и повтарайки, че сте постоянно заета. Отговаряйте в тяхно присъствие с фалшива любезност на всички други чочковци напиращи върху вашия гсм-номер.

Пийте само скъпи напитки, споменавайте островите, към които често пътувате, и с нескрито задоволство се похвалете колко пъти сама сте сменяли гумата на колата.
Толкова "ценни" съвети накуп скоро не съм чела.
Митю, не се обиждай ... днес май ме е хванала смешката ...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:26.