IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th July 2012, 22:42
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Оказа се, че лицето ми е точно такова, каквото харесвам... само е трябвало да сваля 8 кг ) Така се харесвам, само се чудя колко време мога да поддържам тези кг, предвид начина, по който стигнах до тях... (никакво движение, просто ограничаване количеството храна и часа, в който се храня)
Attached Images
Тип файл: jpg SPM_A019512.jpg (84,9 КБ, 69 views)
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30th July 2012, 11:24
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Наистина има голяма разлика от първите две снимки и тази която си сложила сега, на теб sweet_dreams
И аз в момента съм в процес на отслабване заради лицето. Трябва да отслабна още с 2 кг. за да съм 46 кг/идеалното тегло за моето лице/. При теб поне го няма проблема с гърдите като отслабваш, аз и без това нямам та като отслабна съвсем нищо не се вижда.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th August 2012, 20:49
_chick_ _chick_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Ох, и аз исках да променям формата на лицето си, но се отказах. Моето пък е продълговато, но вече като че ли спря да ми прави впечатление. Бтв родителите ти как се съгласиха да направиш толкова промени със себе си, на тази ти възраст...питам, защото сигурно те са ти помогнали финансово. Моите също са скептично настроени, особено баща ми, и е твърдо против пластичната хирургия
Отговори с цитат
  #24  
Стар 8th August 2012, 03:13
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Баща ми и до ден днешен не знае, но той не е от най-наблюдателните а и не мога да кажа, че си споделяме особено и сме си близки... За сметка на това, майка ми ми помогна финансово и въобще беше до мен след първата операция - увеличаването на бюста. Беше малко странна цялата ситуация, понеже тогава най-голям комплекс ми беше носа и исках първо него да променя. Майка ми я беше страх да правя каквото и да било по лицето си и един вид ми каза "Ок, ще ти ги дам тези пари, сложи си силикон, прави каквото искаш, но не си пипай лицето". Аз казах добре и след 1 година си направих ринопластика вече с мои пари ) Та така.. Предполагам, че колкото и да са против родителите ти, ако се опиташ да ги убедиш, че това е нещото, което наистина искаш и би те направило щастлива, ще те подкрепят. Разбира се, налице са всички рискове от усложнения или лекарски грешки, така че не може пластичната хирургия да се представя като приказка с щастлив край, за жалост невинаги е така...
BTW, благодаря Josefinka за хубавите думи
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th August 2012, 21:01
_chick_ _chick_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 12
По подразбиране

Права си. Но родителите ми са толкова скептично настроени, че ако искам да си направя повторна операция ще ми натякват до края на живота ми, че не е трябвало да си правя пластична операция и сама съм си виновна. Баща ми пък е на мнение, че само болните хора си правели операции или дъртаците с много пари. Нямам намерение да чакам да остарея и тогава да започна да живея... И дори и да бях най-красивата на света, пак щях да си намеря някакъв дефект, който да искам да оправя.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th January 2015, 21:30
daiana_01abv.bg daiana_01abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Хей ,момичета искам да ви споделя ,че имам и аз подобни проблеми честно казано аз не се харесвам взела съм да имам големи комплекси !!! Аз не се харесвам почти изцяло не знам каква е причината постоянно си търся кусурите гледам се в огледалото и не се харесвам не харесвам как ми стой прическата лицето ми е някак пухкаво формата му е овална не знам дали е от самата възраст ,защото съм в побертета и не съм се доразвила изцяло ,но не се възприемам така както някои момичета имам акне ,което много ме нерви.Всъщност вече искам да приличам на по-голяма. И постоянно търся причината в смяната на сезоните например зимата водим по еднообразен и затворен живот и изглеждаме някак си по-различно аз лично зимата не се харесвам ,а лятото живота ни е по-хубав ,по-спокоен и интересен тогава сме още по-различни.Сега мисля и аз да започна повече да се поддържам с диети и маски за лице и т.н !!! Искам вече да приличам на голяма жена ,но за всичко си има време може би това ми е самата причина.Дано да не ме помислите за луда ,но тези комплекси ме убиват...моля ако можете дайте ми някакви съвети ще ви бъда много благодарна!!! )
Отговори с цитат
  #27  
Стар 14th March 2015, 21:03
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr moi priyateli sizto se operira ha pri nas v türkiye ako İmate viprosi moje da pitate
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заформатаналицетовъпросизповед
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:06.