IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st June 2005, 14:04
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

да да разбрах 4е не сваля, то4но поради факта, 4е тринирам и бягам искам да има по-барзи резултати, благодаря
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd June 2005, 14:35
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

значи 2 4аса преди тренировка л-карнитин и в почивните дни няма значение, това ли е?))
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd June 2005, 15:23
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Вече писах на няколко места.
45 минути преди КАРДИОТРЕНИРОВКАТА.
Ще рече - ако отиваш на гитнес и първо правиш тежести, после кардио, 45 минути преди да започнеш кардиото. Горе долу около 30 минути са необходими таблетката да се разтвоти и адсорбира в организма... Ако правиш само кардио - 45 минути преди кардиото!
В нетренировъчен ден - сутрин ги пий, на гладно.
Това е.
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd June 2005, 15:44
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

извинявай 4е пак те питам, значи аз си взех на Biogame и на опаковката пише да се проема 60 мин. ве4ер преди лягане на гладно, това правилно ли е или не и междудругото мирише ужасно, току що прочетох един коментар на riddicko, цитирам: ".....за да извлечем максимална полза е нужно да го приемаме 3-4 часа преди тренировка...".....кое е вярно... благодаря предварително :P
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 22nd June 2005, 16:08
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Вярното е, че около 30 минути трябват на капсулата за се разтвори да влезе веществото в кръвта.
Няколко часа - за да излезат оттам наднормените количества.
Т.е. не пречи и да го пиеш повече време преди тренировката, но няма смисъл, 3 часа ми се виждат твърде много. А и е неудобно - вместо докато започваш силовата тренировка да изпиеш хапчето и като свърши силовата минаваш на кардио, ти трябва да си съобразяваш пиенето на хапчета с точния час на тренировката и да не можеш да рискуваш да го промениш... Не съм сигурен дали живее три часа, сигурно да, н според мен няма смисъл да се чака толкова много. Така или иначе даже началото на аеробното натоварване не е веднага начало на аеробното горене, но пък е начало на активизиране на метаболизма.
Твърдо в тренировъчни дни трябва да се взима преди тренировката. Препоръката за вземане само нощем вероятно касае ползващите го нетрениращи...
Що се отнася до нощното взимане - не знам, но щом производителят така препоръчва... Идеята вероятно е, че нощно време преобладават катаболни процеси и Л-карнитинът подпомага... Те преобладават, ама са забавени... Но щом на опаковката пише...
Биогейм - свършило вече - но може би не е най - добрият избор, не знам за най - евтиният.
по-здрави!
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd June 2005, 16:27
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

благодаря за полезните съвети, страшен си
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd June 2005, 22:03
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

liophy ще ми стане ли нещо ако пия сутрин преди бягане 2 капсули л-карнитин и ве4ер преди лягане една..... 6тот аз ве4е пих и не6то се притеснявам.....
е ако може някой друг да ми отговори 6те съм му много благодарна...писах до liophy, защото той най-4есто ми отговаря, благодаря предварително
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd June 2005, 22:37
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Сутрин преди бягане е перфектният вариант. Пий ги обача около час преди бягането. Вечерно време- няма особен смисъл. Нищо няма да ти стане, освен че ще си изхабиш напразно таблетките.

Това пиене вечер обаче ми дава основание да подозирам, че влагаш прекалено много очаквания към таблетките, затова не си се сдържала и от голямо желание си пийнала една таблетчица. Е така не става. Както каза дзвер- карнитина помага, ама в кошара не вкарва
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th June 2005, 11:54
D3BEP D3BEP не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 168
По подразбиране

Не е толкова страшен, не се притеснявай, както вече казах е подобен на витамин. Няма да се отровиш. Няма да ти пораснат брада и мустаци
Де да знам, и аз не бих казал да се пие нощем ,ама щом производителят го препоръчва - знаеш ли го...
__________________
www.bb-team.org - направете нещо за себе си!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th June 2005, 15:46
fibi fibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: pleven
Мнения: 37
По подразбиране

...хора в нетренировъчен ден като пия л-карнитин по една доза, сутрин на гладно...колко след това мога да закусвам или да хапна нещо..........
__________________
всеки може, стига да иска!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: karnitinkreatin
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:35.