IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th November 2007, 01:19
Listen Listen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 20
По подразбиране Отслабване само с коремни преси

Нямам много време за спорт, а нямам и желание. Единственото, което обичам да правя са коремните преси. Та въпросът ми е, ако всеки ден правя по 100-200 бройки, дали ще сваля мазнини не само от корема, но и от бедрата? То е ясно, че няма да има ефект като бягането, но поне малко...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 16th November 2007, 09:47
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Виж, Listen, хората са казали :"една птичка пролет не прави", разбира се, че с постоянство и търпение, ако всеки ден правиш това ще ти укрепне пресата, но няма да свалиш мазнините. Всичко е комплексно, ако искаш резулт ти трябва кардио+преси+хранителен режим+много вода.

Сори за тъпия пример, но хамалите цял ден мъкнат тежести, яки са им ръцете, но са замазани т.е. нямат релеф. Следователно, не трябва едно самоцелно натоварване на една част от тялото, за постигане на задоволителен краен резултат. Да, наистина можеш да наблегнеш на определена проблемна зона на тялото, но трябва и да обръщаш внимание и на другите части. И храненето. ...........

Време за спорт винаги се намира, по-добре малко, отколкото никакво трениране. А за желанието е друг въпрос, намери някакви други упражнения, които ти харесват, както ти е удоволствие правенето на коремни преси.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th November 2007, 10:53
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Ако са ти приятни коремните преси можеш да си свалиш Beachbody Slim - 6 pack от www.data.bg. Около 10 минути е тренировката и на моменти има комбинации с краката. Мисля, че ще е по-ефективно от стандарнтните преси. Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th November 2007, 11:07
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Само с коремни преси няма нищо да напрайш. Ако не икаш да бягаш скачай на въже, за него поне не ти трябва мн време и място. Ако и това те мързи ще си останеш умазнена.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd January 2008, 15:23
monimil monimil не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

с коремните преси можеж да постигнеш желаното но само в областта на корема,ще направиш коремни плочки и то доста секси но за бедрата ти трябват други упражнения.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd January 2008, 22:34
полин полин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Пловдив
Мнения: 30
По подразбиране

Може и да направиш плочки, но със 100 - 200 коремни няма да стане. Коремните се правят "до отказ". Но дори и тогава няма да ти се виждат плочките, защото с коремни не се свалят мазнините, които ще ги скриват. Хората тичат и какво ли не още като кардио тренировки и пак нямат плочки. Така, че забрави за плочките.
За бедрата няма и да коментирам.
Нямаш желание за спорт? А пробвала ли си?
__________________
www.letsgym.com
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st July 2008, 11:36
silverboy silverboy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Трябват и други упражнения не само коремни преси може да се опиташ да бягаш на 1 място или да правиш лицеви опори също така и малко гимнастика може би тогава ще получиш някакъв резултат
Намали и храната....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st July 2008, 11:43
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Само корема не е секси
друго си е цялата да си стегната -Бедра и прочие
аз примерно в момента спрях коремните просто за да ги натоваря отново
тренирам гърди бицепс, гръб , трицепс рамо бедра глутеуси


прави различни упражнения за коремните мускули но не се заблужадай че ще покажеш плочки щото аз досега с тези болезнени серии дето правех и кардиото по 30 минути трябваше да съм ги извадила
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st July 2008, 15:19
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Рококо, я покажи снимка какво значи да си секси, че ние от де да знаеме
Иначе за всички, които казват, че щяла да направи плочки и да има секси корем със 100 коремни на ден, давам награда по 1000 лв ако стане, но иначе искам те да ми ги дадат ; )
Коремните преси са упражнение за стягане на мускул и отчасти развитието му, те не са кардио упражнение и не могат да стопят мазнините по корема или където и да било. Има начин да се постигне горене, като се правят коремни преси с по-голямо напрежение в продължение на 5-10 минути, от там се постига определен кардио ефект и е добре да се прави понякога, но само така няма да стане. Освен това всичко в организма е пропорционално (не казвам идеално), но не може да свалиш корема, а задника ти да е увиснал, има си закони и при човешкото тяло. Затова се тича и се кара колело и се скача, за да се свалят всички мазнини, да се намали процента мазнини в тялото и тогава да излязат на преден план мускулите, които желаем или просто да имаме стегната и опъната кожа без излишни подкожни мазнини.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st July 2008, 16:16
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Иванин, виднага са снимвам да покажа че мен само в бедрата ме гледат
оня ден влизам У фитнес магазин и корема не ми се види а само бедрата от тренировъчната поличка която е къса и има панталонки отдолу зашити за нея и Тренеро ме гледа и вика
с таквиз хубави перфектни бИдра кЪдЯ отиваш
що одиш на фитнес кът си с перфектни бедри


И второ я създанието допитващо се до компетенцията дали може със 100 коремни преси да погледне всички фитнес сайтове и да прочете - има доста интересни статии и упражнения за тази област
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отслабванесамокоремнипреси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:58.