IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th September 2004, 18:54
anonimous
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране zdraveite

Zdraveite! Mnogo bih iskala da razbera kak da si stegna bedrata v domashni usloviq(ot vatreshnata chast). Az hodq da bqgam, no tochno za tazi muskulna grupa kato che li ne pomaga osobeno... A i ako moge nqkakvi za zadnika... Mnogo shte sam vi blagodarna
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th September 2004, 22:38
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

mi za vatre6na 4ast za bedrata zna4i lqga6 i zapo4va6 da si raztvarq6 krakata i da gii sabira6 ama prez tova vreme trqbva da sa stegnati puk za dupe sam 4uvala 4e bqganeto pomaga nz
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25th September 2004, 18:10
Аватара на Paradizio
Paradizio Paradizio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: Sofia
Мнения: 71
По подразбиране

zdrvej, instruktor sym po taebo, maila mi e paradizio@abv.bg daj mail na koito da ti pusna grafi4ni failove s uprajneniq koito stavat i za vku6ti ako si v 4as s internet dostata4o otidi na "http://www.data.bg/search.html; -> ime na fail: tae bo; -> tip: "video" -> search. Tam 6te nameri6 nqkolko trenirovki na bili blanks no failovete sa mnogo golqmi i moje6 da gi iztegli6 samo ot kompiutar s mnogo silna vryzka kato v inet klubovete "Matritzata" - prepory4vam ti tozi variant 6te polu4i6 mnogo dobra ideq za uprajneniq - nagledno.
__________________
всяка крачка напред е следствие на шут отзад
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th September 2004, 22:43
MadWitch MadWitch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2004
Мнения: 9
По подразбиране

a вместо да търсиш из Data.BG можеш направо да влезеш в сайтът ми и да си ги дръпнеш
http://madwitch.data.bg/video/
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: zdraveite
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:34.