IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th April 2008, 22:12
ankata ankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 69
По подразбиране

уоу благодаря ви за подробната информация.със сигурност ще се възползвам от нея иначе вече почнах тренировки-велоергометър ,степер,тичане и такамз.дано помогне
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th July 2008, 09:32
sisinka sisinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 25
По подразбиране отговор

ей. как се справяш? има ли успех ? как са сега мерките и какъв режим на захранване и поддържане на теглото спазваш? споделяй , за да знаем и ние .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th July 2008, 00:01
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране Re: помощ..!!!

Цитирай:
Първоначално написано от ankata
здравейте на всички ! аз съм нова във форума и забелязвам,че има доста хора,които успяват да дават дори съвети.надявам се и на мен да дадете съвет.ето моят случай: много искам да отслабна и искам да ви попитам мога ли от сега до около 10 юли да сваля 10 кг и около 15 см от ханша.моля ви предложете ми някакъв хранителен режим.имам уреди вкъщи.моля ви предложете ми някакъв режим! това е последната ми надежда,защото наистина имам спешенслучай.тежа 60 кг и съм 170 см , ханш-98 и талия-75.искам да постигна 60 см талия и около 80 ханш.благодаря ви за вниманието ! :P :P наистина ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете !
Не мислиш ли че тези мерки са доста нереални??Аз съм 166 см и при 50 кила имам ханш 90!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: помощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:13.