IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #311  
Стар 19th February 2010, 01:51
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тайна
Тук пък зад океана, на европейките ни се носи по-добра слава За американките се знае, че са най-големите материалистки, не го и крият дори, парите за тях са важни и точка.Мои познати американци(мъже) много се оплакват.
Дааа Такива са и мойте наблюдения .
Българка - хубавка , не изисква постоянно , облича се и се поддържа с малко пари , готви , чисти , доста добра обща култура , образована , добре се справя с деца По романтични сме .

Американка - готви като сложи някой полуфабрикат в микров. , рядко и пука за мода и поддръжка , но иска доста средства за целта , има курсове към университета - как да се справят и възпитават децата си , ако е образована -претенциите към мъжа до нея са сериозни .Ако изглежда сносно - задължително ще гледа да се пласира добре .

Не искам неволно да обидя някой - това са коментари на мои приятели мъже , аз до скоро не си давах сметка колко мултифункционални са наште мацки .
Отговори с цитат
  #312  
Стар 19th February 2010, 08:51
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

В Австрия също се шири това мнение и много мъже тук си търсят такива. Точно тези са така наречените " секс-туристи" които ходят из Украйна, Молдова, Румъния и България на "лов за месо". Първо претендират с парите си като отидат на изток, а после се чудят що мацките само пият и ядат с тях пък не им пускат. Или пък в разни интернет странички за запознанства търсят някави осиромашели украинки, дето за едно пътуване до Европа са готови на всичко.
Абе грозна картинка.....
Отговори с цитат
  #313  
Стар 19th February 2010, 09:44
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Ако коментираш моя пост - грешно си ме разбрала . Тук българките не са " грозна картинка " , а са доста желани . Като свестни жени за семейство .
Отговори с цитат
  #314  
Стар 19th February 2010, 10:54
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Begemot
Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Piny, страхотно заключение, но изходните ти допускания са непълни. Ти правиш извод, на базата на допускането, че Begemot е един съфорумец. А то не е така, това са Шаро, Ленин, вероятно Светлинчо и още незайно колко много съфорумници. Оттам, млад, слаб, красив и особено - интелигентен са само едни добри пожелания.
Хехе. Проблемите на критическата, а? За съжаление не мога да ти помогна. Все още няма лек за завистта.
Уцелих, а? Не се удържа да не обидиш? Да взема да информирам модератора?

За кое по-точно трябваше да ти завидя? За многото личности в една? За това, че си уж мъж?
Отговори с цитат
  #315  
Стар 19th February 2010, 11:50
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Шаркче, понеже виждам, че много държиш на модераторските намеси...
Само да отбележа, че често ти убягват точно постовете, изречени със злост. Обикновено обичаш да цитираш реакциите, а трудно забелязваш началния удар.
Не виждам проблем в мултиниковете, що те дразнят толкоз, не знам... Пък и цитираш все хора (и животни), доста ценни за тоз форум, поне здрав разум и индивидуалност имаха.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #316  
Стар 19th February 2010, 11:54
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Не виждам проблем в мултиниковете
Отговори с цитат
  #317  
Стар 19th February 2010, 14:15
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Диадорче, разбрах те какво имаш предвид и като тръгнах да пиша се отплеснах в съвсем друга насока - Украйна, Молдова и тнт ама карай. Това което имах предвид е че и това твърдение, колкото и да ни ласкае българките пак не се отнася за всички източноевропейки- а някои австрийци си мислят че щом жената е от източна европа, тя автоматично отговаря на описанието, дадено от теб. И като за капак винаги такива мъже/оръфлеци попадат на използвачки и кухи лейки
Отговори с цитат
  #318  
Стар 19th February 2010, 14:54
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

strangenick2 за ник-Светлин4о,не съм съгласна с теб.Този освен хаплив,брутален,циничен и груб друго нищо не беше.
За другите никове нещата стоят по друг начин.
Отговори с цитат
  #319  
Стар 19th February 2010, 15:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Не виждам проблем в мултиниковете, що те дразнят толкоз, не знам...
Щото след петия пореден бан на въпросните почва да писва... а нито веднъж бана не е без причина...
Отговори с цитат
  #320  
Стар 19th February 2010, 16:48
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Марулке, Светлинчо не е в клуба на Шаро. Шаркчето уж е агент-разузнавач, ама явно не може да усети разликата.
И ако трябва да съм честна, мен Светлинчу много ме кефеше и точно с неговия начин на изразяване ме накара толкова да се замисля, че да си променя тотално живота. Ако изобщо се радвам, че попаднах в тоя форум, то това е, защото срещнах това хлапе Светлинчо. Това си е мое мнение и нещо, което е важно лично за мен, ясно ми е, че ти мислиш по друг начин. Светлинчо отдавна не се подвизава тук.

Сега Бегемот сте подхванали и искате да го разкарате, само защото е различен. А неговата различност е в това, че казва истината за нещата. Само че тук хората отдавна са забравили да виждат реалността, живеят в няква безгранична самозаблуда.

За мен е много по-страшен и брутален тоя конформизъм, който засипва форума, а страхът от индивидуалистите е смачкващ.

Доста тъпо и смешно.... Погледни реално на ситуацията... Човекът казва една истина, но ВСИЧКИ тук веднага почват да се оправдават: Не съм от тия, како Сийке... След което добавят: ама наистина българките са такива, българите онакива, казват съъъъъщото, ама само държат да стане ясно, че ТЕ не са такива. И се почва: Ау, колко си лош, Бегемот, ау, къв си, как можа тъй да кажеш, виж че АЗ не съм тъй, явно някой те е преебал теб и т.н. Баси смешката. Аре не ми ги разправяйте, че жените в Бг не си мечтаят да хванат някой чужденец за портфейла, това е НОРМАЛНО за бедна страна като България. Бедността е виновна за таз работа. Е, кво страшно има в това да се каже истината? Страшното е, че самозаблудата на отговарящите е следната: явно който гледа да се измъкне от бедността чрез гадже от чужбина е ВИНОВЕН, към тези мисли се прибавя и следното убеждение: ВСЕКИ САМ си е виновен за бедността, а който се измъкне без женитба е СПОСОБЕН (а не късметлия например) и точно оттук идва биенето в гърдите КОЙ КОЛКО е способен, а отговорността да се направи опит да се промени света нека остане на някой друг.
Е, за бедността всички са виновни, например Пини купува на котката си телевизор и диван с котешки размери, без изобщо да й пука, че точно заради нейния тъп консумизъм 6 милиарда души тънат в бедност и жените се надяват да хванат някой богат чичко-чужденец за портфейла. Но точно тя сочи с пръст ония, гадните "използвачки" и "кухи лейки"... Да не цитирам имената и на още куп "праведни" женички, които са просто мноооооого над бедните момичета, мечтаещи да живеят, без да се притесняват как ще изкарат до края на месеца.
Само да кажа, че "използвачки" ще има докато има бедност, а бедност ще има докато "кухите лейки" мислят, че котката им се нуждае от телевизор. Ех, како Сийке.
Мен лично много ще ми липсва Бегемота, то стана ясно, че ще го разкара Льофи сега, доносниците добре си свършиха работата. Поне за известно време всичко ще е спокойно, няма кой да нарича нещата с истинските им имена, ще си мъкнем розовите очила и голямото Его на спокойствие.

На Апо ще кажа: верно има винаги причина за бана. И причината винаги е една и съща: как е накърнено самочувствието на Праведните Велики Конформисти. Аааамаха, някой ще мисли различно от тълпата, къде го дават това?!
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашатапричинадазаминетедаостанете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:29.