IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 11th July 2008, 11:46
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Нели, би ли обяснила малко по-подробно? Дай пример ако обичаш, че нещо не схващам.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11th July 2008, 11:59
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Това няма значение за вас, вие не трупате мускулна маса (предполагам). Организма няма да привикне към топенето на мазнини, то или има мазнини за харчене, или няма. Да не говорим, че не можете да тичате всеки път по един и същ начин, че да привикне, нито пък ще тичате точно 30 минути и после ще ходите точно същото време до вкъщи. Привикването важи в случая, когато правите 10 повторения с 50 кг от лежанка в продължение на 2-3 месеца, тогава вече на мускула му е все едно.
И пак да разграничим нещата, мускулите помнят, но какво общо има това всъщност Вие за мускулите ли работите или мазнините. Мускулът се стяга и остава такъв, ако тренирате за 1 година той няма да се отпусне Ако ще всеки ден едно и също да правите. Мазнината няма да се задържи така или иначе, на организма му е нужна енергия, независимо какво правите, той няма да привикне да работи без енергия ; )
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th July 2008, 12:21
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аха, ясно. Благодаря за разяснението
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th July 2008, 09:56
sisinka sisinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: варна
Мнения: 25
По подразбиране

според мен - да. тичай по плажа нощем - както правя аз , но само когато имам време , а за съжаление то никога не стига.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st July 2008, 02:43
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Здравейте!Искам да ви попитам дали е опасно да се тича когато е много горещо Винаги тичам вечер по залез слънце на открито, но вечерите тук са доста топли и въздуха е влажен, доста е неприятно, понякога имам чувството, че прегрявам и се замислих дали не е опасно за сърцето(на 21 години съм).По принцип съм от редовно трениращите, но тази жега наистина доста ме изтощава Не обичам да тичам и тренирам в затворени помещения, а и във фитнеса до нас някой умник се беше оплакал, че е много студено и сега тепрературата вътре е почти като навън Мислите ли, че може да е опасно?
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st July 2008, 06:45
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

гледай да тичаш по хладно,защото когато е по горещо натоварваш повече сърцето и въздуха не ти стига
а аз искам да питам по колко минути тичате
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th July 2008, 10:53
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

ехо,никoй ли не тича от форума
Отговори с цитат
  #18  
Стар 28th July 2008, 13:38
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Принципно аз съм на мение, че е редно да тичаш толкова, колкото можеш да издържи без да се пренатоварваш. Правиш си почивки разбира се..... хубаво е да тичаш поне 30мин.... може и със може и без почивки.... вече зависи колко си тренирана... някои хора могат да изтичат и по 8км..... ако си начинаеща е хубаво да не стресираш организма с някакви мнгоо тежки тренировки.... най-добрите резултати се постигат с постепенно увеличаване на темпото.... а и те са най-трайните
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th July 2008, 00:22
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Аз се опитвам да тичам минимум 30-40минути без да спирам, понякога около 60, но жегата наистина адски много ме съсипва и ми пречи за по-пълноценна тренировка
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th July 2008, 08:17
Butterfly1 Butterfly1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 66
По подразбиране

Тайна, защо не ходиш да тичаш след 9часа е доста прохладно, и дори приятно да тичаш! Аз гледам винаги когато реша да тичам на открито да е след 8.30-9.00....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Бяганевечер
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:40.