IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th September 2008, 22:12
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Хмм - бях си купувала по едно време една хранителна добавка- много добра била - но беше отврат на вкус и така и не я пих. Само че как се казваше... не мога да се сетя- ако се интересуваш пиши ми на лични да ти кажа от къде я купих. Но и мен си ме болят колената- гледам да не им обръщам внимание.. Защото и каквото и да ги мажеш нищо няма да стане.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 22nd September 2008, 19:23
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

По принцип май са нормални тези болки в коленете при повечето хора, но моят проблем е само с едното коляно и то само когато клякам или се качвам по стълби, но усещам дискомфорт и пукане, сякаш нещо разместено има. Имам чувството, че ми е така, откакто преди време треньорката ми по балет ме разтягаше и едното коляно ми изпука доста силно. Освен това често сутрин се будя от мускулни спазми в прасеца, а понякога се получава и на стъпалото. Не знам изобщо към кого да се обърна и каква може да е причината...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd September 2008, 19:47
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Преди около 7-8 години бях така с коленете.Оправих се с иглотерапия.Доскоро не ми се беше обаждало и май ще ходя пак Процедурата не е болезнена,но за съжеление този който ми я прави вече не е в България и сега не знам към кого да се обърна
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #14  
Стар 22nd September 2008, 20:46
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Мише, аз съм била при д-р Емил Илиев от кожната клиника на акупунктура. При мен беше заради акне, той е има в тази област, ако те интересува ще потърся контакти.
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd September 2008, 09:04
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Схващането на прасеца се дължи на много нисък прием на вода, не на течности, а специално на вода. Пукането и болката в коляното може да е причинено от 100 неща- ходи на лекар най-добре да те снимат.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd September 2008, 09:19
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

Схващането на прасеца може да бъде предизвикано също и при недостиг на калий в организма(яжте повече банани ) или от разширени вътрешни вени.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd September 2008, 10:36
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Аз пък знам, че схващането се дължи на недостатъчни магнезий и цинк. Едно време много ми се схващаха прасците като тичах и това ме посъветваха да пия.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd September 2008, 12:08
Аватара на Limoni-Johni
Limoni-Johni Limoni-Johni не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: BG
Мнения: 576
Изпратете съобщение чрез ICQ до Limoni-Johni
По подразбиране

Мускулните крампи са от недостиг на магнезий.
При първата ми бременност не можех да спя нощно време от болки, докато добрия чичо доктор не ми изписа магнезий...
А иначе за проблемите с колената...
Имам стара травма на дясното коляно и болките бяха неистови. След една седмица електромагнитна терапия + лиотон с ултразвук, нещата значително се оправиха. Общо взето от 6 години не съм имала такива силни болки, както преди.
Не знам, Иванин, но защо не се посъветваш с физиотерапевт?
__________________
"Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете."
Фр. Петрарка
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd September 2008, 17:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Така е, мускулните схващания се дължат на липса на магнезий, както и всякакви минералчета, които губим лятото при изпотяването. Затова (ако сте жена) можете да си вземете комплекс магнезий+цинк и да го пиете веднъж на ден.
Освен от тази гледна точка, схващането е нормално и когато ходите повече с токчета, когато не натоварвате прасеца правилно, когато не го разтягате. Един мускул, който е във форма и се разтяга редовно трудно ще се схване, тоест като почнете да пиете магнезий това не е гаранция, че никога повече няма да ви се схване прасеца.

Лимони-Джони, съветвал съм се естествено ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd September 2008, 17:56
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз бях чела, че жените губят много витамини и минерали при пиене на противозачатъчни и трябва да се приемат добавки, а и вярно токчетата... При мен ги има и двата фактора, да се чудя коя е причината.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotИзморениquotколена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.