IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th July 2009, 02:31
passion club_f passion club_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 36
По подразбиране ЗА ВЪРХА НА НОСА

ЗДРАВЕЙТЕ!
ЗАБЕЛЯЗВАМ 4Е СЯКАШ ПРЕМАХВАНЕТО НА ГЪРБИЦА СТАВА ПО ЛЕСНО ОТКОЛКОТО МОДЕЛИРАНЕТО НА ВЪРХА НА НОСА.
аз имам нужда поВЕЧЕ ИМЕННО ОТ МОДЕЛИРАНЕ НА НОСА - ПОВДИГАНЕ И СКЪСЯВАНЕ ПРИБИРАНЕ КЪМ ЛИЦЕТО НАЙ ВЕЧЕ
ТА ВЪПРОСА МИ Е ДАЛИ ВЪРХА СЕ 'ПОПРАВЯ' САМО С МЕСТНА УПОЙКА И ДАЛИ,СЕ РЕЖЕ ХРУщЯЛ ИЛИ НЕщО ТАКОВА ПРИ ПРИБИРАНЕТО МУ КЪМ ЛИЦЕТО
И МЕЖДУ ДРУГОТО СПОРЕД ВАС КОЙ Е НАИ ДОБРИЯТ НА ВАРХОВЕ
АКО ИМА НЯКОИ С Т
АКАВА ИНТЕРВЕНЦИЯ МОЛЯ ВИ ПРАТЕТЕ МИ СНИМКИ НА ЛИ1НИ,ЧЕ ВЕЧЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ ,ТАКА ИСКАМ ТАЗИ ОПЕРАЦИЯ, А ОТ ДРУГА СТРАНА НЯМАМ ПРОБЛЕМ С НОСА ДА НЕ ВЗЕМА ДА СИ НАВРЕДЯ ЗДРАВОСЛОВНО .....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th July 2009, 08:22
Danito:) Danito:) не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Somewher over the rainbow
Мнения: 2 819
По подразбиране

Може и никой да не ти отговори,върха на носа е обсъждан в много теми в раздел ринопластика.Отдели време и рагледай темите.Говорено е и за упойката.Спокойно няма вариант да не се събудиш
__________________
Live or die.I will never live a lie.
I'm going there cause I try
I wont quit until I die
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th July 2009, 10:11
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Моделирането на върха на носа е най-трудната част от ринопластиката.До колкото разбрах от доцента там са струпани много дребни и фини детайли и човек, който не е специализирал подобни операции трудно би могъл изобщо да се справи.Кой е най-добрия...хм...поне според мен в България няма такъв.Джамбазов прави сравнително добри върхове, но определено мога да кажа, че това не е силната му част.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17th July 2009, 10:28
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Ако знаеш колко болна ми е тази тема с върха на носа. Колкото и да питах и да нахалствах, категоричен отговор не получих.
Мернах някъде, че Недев от Варна би могъл да се справи, но аз не мога да изтрая нито пътя до там, нито имам пари за хотел.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17th July 2009, 13:21
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Да, наистина върхът е най-трудното нещо, а и като ти го развалят веднъж, много трудно се оправя, особено ако се сдобиеш с някоя асиметрия
Отговори с цитат
  #6  
Стар 17th July 2009, 13:24
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Да, наистина върхът е най-трудното нещо, а и като ти го развалят веднъж, много трудно се оправя, особено ако се сдобиеш с някоя асиметрия
Отговори с цитат
  #7  
Стар 17th July 2009, 13:52
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ами за съжаление това си е самата истина.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18th July 2009, 00:40
passion club_f passion club_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 36
По подразбиране здр

ами аз честно казано се навихх за джамбазов ,но наистина тои като че ли не обича много да реже.моля ви ако някои има снимки с правени жрахчета да ми прати на лични видях тези които са в темата за снимки bobi pl много ми хареса,но аз не знам искам моя да е доста прибран към лицето ,а пак повтарям тои като че ли не обича да реже .
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th July 2009, 21:01
Аватара на tainichka
tainichka tainichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 173
По подразбиране

Ами на мен върхът ми е основен проблем и то по наследство.
Остави случая боби_пл. Нейният бивш нос си е много фин, недълъг, с прекрасно връхче; само в чупчицата й е бил проблемът.
Не зная изкрейзвам ли или не, но пък аз започнах по-често да си мисля за Емилчо Георгиев. Той нали прави малки носленца. След толкова години с голям нос, се питам защо пък да не ми се направи малък.
Някой беше писал, че не на всяко лице отивал малък нос. Ами, не съм съгласна. На една жена просто не й отива голям нос, шъ мъ извинявате.
Мисля, че връхчета на Джамбазов, освен това на емико, не съм виждала.
P.S. Само асиметрия нямам, остава и това да проимам.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th July 2009, 03:42
passion club_f passion club_f не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 36
По подразбиране хи

ами емил георгиев и аз за него си мислих,ама четох някаде не се оперирайте там ... ве4е не знам ,абе тези тъпи вархове моя е паднал и е доста топчест паднал и топчест,което ме навежда на мисълта ,че е доста сложен за поправка.апък emiko доволна ли е има ли преди-сега
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАВЪРХАНАНОСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:16.