IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th November 2009, 07:51
Narcis Narcis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 10
По подразбиране Защо HERBALIFE

Какво е различното при този вид хранене?

Можете да ядете често.
Можете да консумирате различни количества мазнини.
Увеличавате мускулната маса.
Топите излишните мазнини.
Получавате висок енергиен заряд от топенето на мазнините.

Два от необходимите продукти за всички професионални спортисти и любители :

Formula 1 - запасява ви с протеини още на закуска. Действието на тези шейкове подтиква тялото да изгаря мазнините като гориво, контролира кръвната захар.

Формула 3 е персонализиращ протеинов прах. Вашето тяло се нуждае ежедневно от определено количество протеин, за да може да функционира оптимално. За съжаление много от храните, които доставят протеини, съдържат и големи количества нежелани мазнини и калории. Оптимизирайте доставянето на протеин на Вашия организъм, като изхождате от Вашите индивидуални потребности. Помага да задържите желаното тегло. Съдържа високостойностни соеви и млечни протеини.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th December 2009, 18:41
cartoon cartoon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Не съм съгласна, че Хербалайф Формула 1 има точно такава насоченост... Запасявал с протеини... Това е най-малкото. Той запасява с какво ли не. Аз лично пробвах да се храня с Хербалайф. За 26 дена свалих 5 кг и 22 см от телесни обиколки без да съм се лишавала и да съм чувствала глад. Позволявах си кроасани и шоколад от любимия ми Много съм доволна. Бях 63,5 кг, а сега съм 58 кг. Чувствам се страхотно и харесвам много начина, по който изглеждам. Искам да споделя това, което открих и с други, тръгнали по трудния път към здрав и стабилен организъм. А споменах ли, че все още не съм боледувала и не ме притеснява наближаващете втора вълна от Свински грип през януари Ако някой иска повече инфо като цяло за ефекта от продуктите да пише на скайп thrilly_
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th December 2009, 20:14
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Само така, директен маркетинг и хранене със соев протеин на бесни цени му е майката
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th December 2009, 10:32
Narcis Narcis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Много интересно - как и на колко човек си оценява здравето ?????
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th December 2009, 21:33
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Narcis
Много интересно - как и на колко човек си оценява здравето ?????
Да, наистина е много интересно.
А Хербалайф има много малко общо със здравето.
Последния път когато милионерски тим се опитваше да ме направи дистрибутор, с проста сметка се видя, че в цял (ЦЯЛ) продукт на Хелбалайф с цена 100 лв има CoQ10, който се намира в 2 (ДВЕ) капсули (КАПСУЛИ) от продукт, който аз продавам за 25 лв. И двата са американски и са реномирани. Но в единия се налагат огромни (ОГРОМНИ) маржове, поради МЛМ системата.
Все още съм далеч от това да лъжа хората, макар да съм все по-убеден, че заслужават.
Затова, не си хаби ?????, защото и една стига
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th December 2009, 17:39
cartoon cartoon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хранител
А Хербалайф има много малко общо със здравето.
Ето тук грешиш много. Точно обратното. Много тъжно, че някои хора мислят за Хербалайф като за начин за поддръжка на красива фигура. И само толкова. Фигурата е един от най-малките ни проблеми. На всички. Не казвам, че продуктите са чак вълшебни или нещо такова. Имат ефект и то учудващо голям, но само (САМО!) ако назначената от консултанта програма се спазва стриктно! Ето това е много важно. Ти говориш за съдържанието на определен продукт от асортимента на Хербалайф... Убедена съм, че не е съдържал само CoQ10, но както и да е. Разбира се, че е важно какво съдържа даден продукт, но много по- важно е колко от неговото съдържание е способен да усвои нашият организъм. По аптеките и специализираните магазини се продават много продукти, доста от тях качествени, но проблемът е че човешкият организъм не може да ги усвои на повече от 50%, така както не може да усвои на повече от 50% и храната, която поема. Хербалайф продуктите, обаче са разработени във висши лаборатории с нов метод, наречен "студена лиофилизация". Това е и тайната на лесно усвояемата формула (96%-98%) за организма. Така продуктите действат директно върху клетките. Видях уникални случаи, в които хора са си помогнали с тях. Повишен лош холестерол, разширени вени, артериални плаки, затлъстяване, сърдечно съдови заболявания, следоперативни състояния... Има още много. Казвам ви го като клиент на фирмата. Не съм консултант. Аз се спасих с Хербалайф и сега се чувствам страхотно! Не мисля, че трябваше да се паля толкова да обяснявам всъщност... Който има интерес може да попита и да разбере. Що се отнася за въпросния милионерски тим, мен също се опитваха да ме агитират. Останах отвратена от методите им, от липсата на компетенция относно процесите в човешкия организъм и от това до каква степен подценяват събеседниците си. Честно казано не бях единствената отвратена... Засега си ползвам продуктите, закусвам здравословно, доверила съм се на кадърен консултант... И само това. Не ми се навлиза в тази система, защото се убедих, че тези хора само петнят името на компанията и се занимават с глупости... На мен лично ми приличат на секта... Толкова за моето мнение. А вие двамата защо за Бога си мерите... цените тук?!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd December 2009, 19:09
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Знам за Хербалайф от 1997-година. Включително съм ползвал великите формули
Продавайте на воля. Вярвайте. Печелете пара. Всичко е ОК.
Но аз си казвам моето по темата. Това е.

А за здравето За здравето не се закачайте с мен
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th December 2009, 18:15
viliyana89 viliyana89 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Varna
Мнения: 27
По подразбиране

Доста съм слушала за него. Найстина има ефект според хората, аз лично не се доверявам на такива препарати, били те и натурални
__________________
Ships, Luxury yachts, Bogatite.com
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th February 2010, 23:44
Narcis Narcis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 10
По подразбиране

На кой продукт в хранителните магазини се доверявате ?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd April 2010, 18:53
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Близо година бях на продуктите на Хербалайф - почти никакъв ефект. Обещаваха ми да сваля поне 20 кг за една година, но в крайна сметка свалих има-няма 3 кг и по 1-2 см. За отслабване... не стават според мен, а и си е живо мъчение да си само на тия прахчета.
Виж за качване на маса стават... но кой ли протейнов прах-шейк не става?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗащоHERBALIFE
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:11.