IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st March 2012, 21:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Стига бе, вие студенти ли сте? На тази възраст наистина не е нормално. И физиологически не е възможно той да няма потребност. Ако е така, има проблем. Не психологичен, а физиологичен!
Той може много неща да ти казва, но ти не си била свидетел на другите му връзки? Абе изобщо не му приемай думите за чиста монета.

Аз си мисля, кое е по-обидно - да има паралелна връзка, или да няма?
Боже, дано не ми се случва, защото аз съм много чувствителна на тази тема, но те съветвам да се огледаш около теб и да се завъртиш около някой друг. Не е казано веднага да късаш с приятеля си. Но когато си припомниш какво е да си желана и задоволявана, без усилия ще му покажеш вратата.. За мен не му е чиста работата, каквато и да е.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st March 2012, 22:42
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Нелс, сетих се нещо, ама се чудя как да го кажа.... Във връзка с проблема на момчето. Долавяш ли мисълта ми?
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st March 2012, 22:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Нелс, сетих се нещо, ама се чудя как да го кажа.... Във връзка с проблема на момчето. Долавяш ли мисълта ми?
Ми не, да съм честна.. Малко трудно без никакъв жокер, все пак не съм медиум, Митре!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 31st March 2012, 23:28
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Джокерът е, че вероятно в това момче дреме педераст. Болшинството от хетеросексуалните мъже с бъдеща нова резба първо загубват желание към партньорките си преди да избият в активен педерастлък.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 7th April 2012, 17:02
Аватара на raptor
raptor raptor не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: Пловдив
Мнения: 2 662
По подразбиране

Нищо се не знае . Може да е така както казваш - но това тя щеше да го забележи от самото начало .
Освен това по вероятно според мен е че той я възприема като своя приятелка . Не вижда плячката която да заграби , разбираш ли ?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th May 2012, 13:24
Flexx Flexx не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Неразрешените проблеми между партньорите е една от най-честите причини за ниското либидо. За жената емоционалната близост е основен фактор за наличието на сексуално желание.
Аргументи като слаба комуникация или липса на доверие могат да бъдат бариера за нормалния сексуален живот.
Алкохол, прием на определени медикаменти или ниско самочувствие заради външен вид са едни от най-честите причини за липсата на либидо.

При мъжете ниските нива на хормона тестостерон могат да са причина за слабо сексуално желание и да намалят способността за водене на качествен сексуален живот.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th May 2012, 14:28
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Flexx Виж мнението
За жената емоционалната близост е основен фактор за наличието на сексуално желание.
.
Добре си го написал другото, но защо изключваш жената просто да се привлече физически от даден мъж, без да е налична емоционална близост?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th May 2012, 22:39
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Их ма ЛъкЕ, мноо си първична и изобщо какви са тия низки страсти в тебе
Иначе споделям напълно мнението на Митю. Пича по всяка вероятност е неосъзнат педераст или по скоро е осъзнат и симулира че е мъж
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th May 2012, 11:40
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ах, Суске! Низките страсти ги имат дааааже и жените - това се опитах да обясня на Флекс Важен е контрола, както казахме по-горе
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th May 2012, 13:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Контролът върху низките страсти ни отличава от животните/бомби ... или ти за друг вид контрол говориш Луки?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липсанасексуалножелание
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:34.