IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th April 2006, 09:58
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

L'OREAL Intensifique
Няма да съжаляваш!!!
Откакто ползвам Лореал не съм способна да заменя тази козметика с друга!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th April 2006, 13:08
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

ARCANCIL исползвах я от около 2 год. струваше 13 лв., страхотна спирала. От известно време не я внасят, купувам различни скъпи спирали и нито една не може да и донесе вода на малкият пръст. Между другото на скоро намерих пак на същата марка спирала но в друга опаковка и друга четка, нямам думи нищо общо
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th April 2006, 07:15
Natasha Natasha не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 191
По подразбиране

Не съм доволна от Maybelline volum' express waterproof,светлосиня.Нито четката и е удобна,нито прави това,което обещава.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th April 2006, 09:58
Sofie Sofie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 31
Изпратете съобщение чрез ICQ до Sofie
По подразбиране

най-често ползвам гримове на Loreal,но една приятелка ми подари Maybelline volum' express /черната/ и останах доста доволна от нея,дори се е случвало да ме питат познати с каква спирала съм .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th April 2006, 11:08
rm rm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Sofia
Мнения: 25
По подразбиране

А какво мислите за новата спирала на Лореал - Volume shocking? Мисля да си я купя. А някакви мнения наистина за скъпи спирали? Chanel, Estee Lauder, Lancome? И коя ог тях може да ми препоръчате, защото като вляза в някой магазин и те са толкова много видове.....??? а пък да дадеш 50 лв. и да не ти върши работа
Аз например въобще не съм доволна от Maybelline volum' express - отврат, виж от ARCANCIL е друга работа. Имам една синя /опаковката и / но я ползвам вече 1-1,5 година.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th April 2006, 21:43
EMPRESS EMPRESS не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 869
По подразбиране

И аз не съм доволна от синята Volum'express waterproof ...ужасна е! Обаче пък черната от същата серия е идеална за всеки ден,много добре подчертава погледа.Иначе ползвам Clarins u Dior ultimeyes верно са скъпички,обаче са перфектни.Не съм доволна и от L'oreal u Bourjois.еми тва е от мен )
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st May 2006, 20:40
aneliah aneliah не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 10
По подразбиране

Аз пък съм страшно доволна от 2000 калории на max faktor !супер е -много черна и прави наистина миглите да се забелязват-а и е само 14 лв! и на мейбълин съм ползвала черната и тя е добра!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd May 2006, 17:50
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от EMPRESS
И аз не съм доволна от синята Volum'express waterproof ...ужасна е! Обаче пък черната от същата серия е идеална за всеки ден,много добре подчертава погледа.
И аз ползвам черната и съм много доволна. Някой ползвал ли е двойната на Мейбълин, но Интенз ( с червения надпис) http://www.maybelline.co.uk/includes...0l430_main.jpg
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd May 2006, 17:54
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от charmy
Цитирай:
Първоначално написано от EMPRESS
И аз не съм доволна от синята Volum'express waterproof ...ужасна е! Обаче пък черната от същата серия е идеална за всеки ден,много добре подчертава погледа.
И аз ползвам черната и съм много доволна. Някой ползвал ли е двойната на Мейбълин, но Интенз ( с червения надпис) http://www.maybelline.co.uk/includes...0l430_main.jpg
Аз мислех да си я взема, но като видях суперската й цена се отказах!А и ми казаха, че не е нищо особено.Много шумотевица за нищо.Имала същия ефект, като тази на Golden Rose от 2,50 лв, нищо, че е за 14!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd May 2006, 17:58
Аватара на charmy
charmy charmy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Пловдив
Мнения: 102
По подразбиране

Ами аз да си призная на Голдън Роуз и на Класик спирали съм ползвала преди 4-5 години, когато бях студентка и миглите ми ставаха разкошни, но проблемът на евтините спирали е, че много се размазват.
Иначе Maybelline Volume Express ползвам вече втора, преди това ползвах на Буржоа спиралите за обем. Честно казано се колебая да я пробвам единствено, заради факта, че се гримирам много набързо и нямам време да се занимавам със спирала с 2 части.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: спирализамигли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:20.