IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #301  
Стар 9th September 2010, 10:24
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oofie
Здравейте,
аз съм Алекс и се радвам, че станах част от този форум
Имам около 5 килограма за сваляне - 170 см съм висока и тежа 59 кг. Хубаво е че можем да споделяме опит и мнения.

Успех на всички!
здравей и добре дошла! успех и на теб!
Отговори с цитат
  #302  
Стар 10th September 2010, 10:31
Аватара на Zlatinka
Zlatinka Zlatinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте! Току-що регистрирана съм. Не знаех откъде да започна - много хубаво,ч е сте създали специална тема като за начинаещите.
Отговори с цитат
  #303  
Стар 10th September 2010, 10:36
Аватара на Zlatinka
Zlatinka Zlatinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Само да споделя относно диабетичния шоколад - абсолютен мит е, че напълняваш по-малко като го ядеш. Това, че има фруктова захар не е всичко - вътре има какво ли не още (вижте някой път съдържанието на такъв шоколад) и всъщност понякога са по-калорични от обикновените. Знам го защото съпругът ми е диабетик.
Отговори с цитат
  #304  
Стар 10th September 2010, 10:37
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Zlatinka
Здравейте! Току-що регистрирана съм. Не знаех откъде да започна - много хубаво,ч е сте създали специална тема като за начинаещите.
здравей! добре дошла и успех!
Отговори с цитат
  #305  
Стар 11th September 2010, 20:51
kremcheto kremcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички! Аз имам 15 килограма за сваляне (още толкова съм свалила), 165 висока и в момента съм около 70 кг (като постоянно свалям и качвам по 1-2)... Бях стигнала 62 кг зимата, но бях изключително болна за 2-3 седмици, чувствах се зле, нямах енергия и т.н... Та реших малко да си почина от диети и ето, че сега трябва пак да свалям тези качени 7-8 кг, и още толкова. Е, какво да се прави, такава е съдбата на всички нас, които сме предразположени към надебеляване - цял живот борба с излишните килограми, мъки, главоболия и така... Иначе не виждам защо има потребителки по 55 килограма, които спазват диети. Момичета, на вас ви трябва само и единствено спорт! :P Успех на всички!
Отговори с цитат
  #306  
Стар 11th September 2010, 23:47
Аватара на smile_angell
smile_angell smile_angell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 159
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kremcheto
Здравейте на всички! Аз имам 15 килограма за сваляне (още толкова съм свалила), 165 висока и в момента съм около 70 кг (като постоянно свалям и качвам по 1-2)... Бях стигнала 62 кг зимата, но бях изключително болна за 2-3 седмици, чувствах се зле, нямах енергия и т.н... Та реших малко да си почина от диети и ето, че сега трябва пак да свалям тези качени 7-8 кг, и още толкова. Е, какво да се прави, такава е съдбата на всички нас, които сме предразположени към надебеляване - цял живот борба с излишните килограми, мъки, главоболия и така... Иначе не виждам защо има потребителки по 55 килограма, които спазват диети. Момичета, на вас ви трябва само и единствено спорт! :P Успех на всички!
Здравей, и добре дошла! Относно края на поста ти, доколкото знам няма ~55кг.момичета на диета, а на хранителен режим! Аз също съм 165см. и съм 51кг. и спортувам и съм на хранителен режим с цел намаляване на подкожните мазнини.
Е пожелавам ти успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ТокущорегистриранаЗаповядайвъвфорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:38.