IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1111  
Стар 15th April 2010, 14:47
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

И закуската е зле! 90% от вас правят едни и същи грешки...
Двигателната активност - недостатъчно ясно си описала. За задника какво правиш? Оп извинете тука имаше жени, които им бърка в нервната система тази дума... В следващият си пост ще ползвам думичката "дупе"... ако не забравя разбира се
Освен това ставаш много късно... Тялото се чисти най-добре до обяд.

Lilith ти го каза - не е нужно да правиш такива промени с храната. Просто си направи една по-подходяща програма за трениране.
Отговори с цитат
  #1112  
Стар 15th April 2010, 18:12
Аватара на ANICHKAAA
ANICHKAAA ANICHKAAA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране Благодаря на всички, които са ми отговорили!!!

И така, имам предвид всичко, което казахте и ще внимавам с занижените порции. Знам, че млякото само не е добре, обикновено се храня с нормална храна, но напоследък съм постоянно в движение, където няма нищо здравословно, освен чипсове и вафли ...

За късното ставане...това ми е режима от години наред, слава богу работата ми позволява да ставам към 10ч.(':beavis_and_butthead:'). Няма начин да си променя навиците, дори да знам, че само в 7 сутринта трябва да спортувам. А за дупето правя 10 ина мин. интензивна гимнастика на края на всяка тренировка...
И така, аз пропуснах няколко дена да пиша, затова ето с това се храних последните няколко дни:
Ден 1:
з:овесени ядки с мед, орехчета, стафиди и сушени боровинки+ 2 в едно на Якобс (всяка сутрин това ми е кафето, свикнала съм да си го пия без захар )
за обяд и вечеря:
риба тон + салата айсберг и чери
Ден 2:
з: овесени ядки50 гр. с орехи20-30 гр., мед, стафиди, боровинки+ ябълка
о:ябълка, пилешка пържола
в: кашу 50 гр, ябълка, протеинова вафла.
Днес:
з: овесени ядки50гр. с орехи30 гр., мед, стафиди, боровинки
о: черен шоколад 20 гр.- до това имах достъп, нормална храна нямаше +ябълка
в: ОГРОМНА салата от айсберг, чери, риба тон консерв( със javascript:emoticon('')зехтин) и сурови слънчогледови семки30 гр....ммм...

Всеки ден- Якобс 2 в едно, 2 л. вода, зелен чай.
Благодаря ви, за отделеното време!!!
Отговори с цитат
  #1113  
Стар 15th April 2010, 18:21
Аватара на ANICHKAAA
ANICHKAAA ANICHKAAA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 4
По подразбиране Забравих...

Всъщност откакто започнах преди 3 седмици да се храня така вече съм свалила 3,5 кг. Остават още толкова. Като започнах, бях 59, сега съм 55,5 кг.
Всъщност промяната за мен е в това, че не вечерям след 19ч.( с малки изключения).
Иначе и алкохол си пия от време на време като изляза-джин с тоник. Вярно, не е много диетично, ама хора сме все пак. Против големите ограничения съм, но часа гледам да го спазвам. Преди 2-3 месеца омитах промишлени количества храна именно вечер...
Отговори с цитат
  #1114  
Стар 17th April 2010, 07:58
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: Благодаря на всички, които са ми отговорили!!!

Цитирай:
Първоначално написано от ANICHKAAA
И така, имам предвид всичко, което казахте и ще внимавам с занижените порции. Знам, че млякото само не е добре, обикновено се храня с нормална храна, но напоследък съм постоянно в движение, където няма нищо здравословно, освен чипсове и вафли ...


Eй,много хора все с това се оправдават обаче. В движение съм,на училище,на работа съм,няма какво да ям там. И за това или нищо,или само вода и кафета. Ами носете си ябълка (1-2),банан,ядки,сандвич от вкъщи с пълнозърнест хляб,филенце,доматче нещо. Жените обикновено ходим с едни големиии чанти,в които можеш да побереш и една камара дрехи и обувки А камо ли да не намериш местенце за банан или 2 ябълки А какво остава за сандвич
ОГРОМНА салата от айсберг, чери, риба тон консервa
То това е добре,защото хем е огромна,хем е нискокалорична и ти запълва корема :P Аз ако си правя салата от маруля,краставички,репички ,също е огромна. То остана и нея да ограничавам,при все,че марулята има 14 калории на 100 грама,което значи,че и 1 кило маруля да изядеш=140 калории За айсберга не знам как стоят нещата,но и то си е зеленце,аз не съм пробвала
Отговори с цитат
  #1115  
Стар 17th April 2010, 08:00
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: Благодаря на всички, които са ми отговорили!!!

Цитирай:
Първоначално написано от Ice Cream
Цитирай:
Първоначално написано от ANICHKAAA
И така, имам предвид всичко, което казахте и ще внимавам с занижените порции. Знам, че млякото само не е добре, обикновено се храня с нормална храна, но напоследък съм постоянно в движение, където няма нищо здравословно, освен чипсове и вафли ...


Eй,много хора все с това се оправдават обаче. В движение съм,на училище,на работа съм,няма какво да ям там. И за това или нищо,или само вода и кафета. Ами носете си ябълка (1-2),банан,ядки,сандвич от вкъщи с пълнозърнест хляб,филенце,доматче нещо. Жените обикновено ходим с едни големиии чанти,в които можеш да побереш и една камара дрехи и обувки А камо ли да не намериш местенце за банан или 2 ябълки А какво остава за сандвич
ОГРОМНА салата от айсберг, чери, риба тон консервa
То това е добре,защото хем е огромна,хем е нискокалорична и ти запълва корема :P Аз ако си правя салата от маруля,краставички,репички ,също е огромна. То остана и нея да ограничавам,при все,че марулята има 14 калории на 100 грама,което значи,че и 1 кило маруля да изядеш=140 калории За айсберга не знам как стоят нещата,но и то си е зеленце,аз не съм пробвала
Опс без да искам съм сляла моя и твоя пост в цитат. Още не мога да се събудя и аз,а фитнес ме чака
Отговори с цитат
  #1116  
Стар 18th April 2010, 18:16
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Пууу, ще повърна Няма да опитам моркови и зеле до края на живота си, заклевам се! Днес ядох...
2 филийки Вита със сирене
1 зелена ябълка
1/3 манго
1 купичка таратор и малко (наистина адски малко - 7-8 гребвания с вилицата, чинията изглеждаше недокосната) салата зеле + моркови... Тооооолкова ми прилоша от нея, че още ми е зле, а минаха повече от 6 часа. Изпих и три кафета с мляко, ама нъцки, не помогнаха, продължава да ми се повръща :/ Майка прави пилешки бутчета с картофи, от които ще ме накара да ям, та ми става още по-лошо...
Отговори с цитат
  #1117  
Стар 18th April 2010, 18:25
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Днес

закуска:овесени ядки с прясно мляко

10ч-една ябълка

обяд-2 сандвича със филийка Вита,кашкавал и филе "Елена,1 домат

следобедна закуска:купичка плодова салата съставена от по няколко парченца ябълка,портокал,киви и грейпфрут.

вечер:една пъстърва на фурна с домати и краставици

По-късно ще хапна някакъв плод.Изпила съм 1,5л вода.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1118  
Стар 18th April 2010, 18:31
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Хайде и аз да се впиша днес Снощи само да отбележа,че вечерях късно към 21:30-пилешко бутче с картофи (пикантни) на фурна+салата(маруля,краста ици,лук,репички,олио)
Днес-Сутринта-8 часа едно горичо кафе,9 часа 2 чаши чай-смесен билков,червен,черен
11:30-1 зелена ябълка
14:30-1 зелена ябълка
15:30-малко ориз с гъби(5-6 вилици) и 150 гр. кисело мляко
16:30-Сладолед Рафи 200 грама-Пъпеш(100 гр) и Сникърс(100 гр)
19:00 голяма салата-1 връзка маруля,1 пресен лук,половин краставица,3 репички,копър,оцет и 2 варени яйца (само белтъците)
Нещо съм издута като балонче все още и ми е някво дискомфортно и тежко на корема Явно съм задържала течности и шлаки има за пречистване Днеска се разходих 2 часа и половина пеша.
Отговори с цитат
  #1119  
Стар 18th April 2010, 18:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ice-cream,и аз се чувствам подута. Но го отдавам на това че ще ми идва след няколко дни.И в този дух,ще изям две-три парченца шоколад и хич не ми е съвестно
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1120  
Стар 18th April 2010, 19:06
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Ice-cream,и аз се чувствам подута. Но го отдавам на това че ще ми идва след няколко дни.И в този дух,ще изям две-три парченца шоколад и хич не ми е съвестно
Ох,а аз съм си неразположена вече 6-ти дни (по графика на хапчетата ми Ясмин трябваше днес да ми дойде,но ми подрани с 6 дни) и това е понеже миналия месец бях забравила да пия един ден хапчето,после пих 2 наведнъж и си побърках хормоните Сега сигурно ще ми продължи до 8-9 дни...и се чувстам издутаааа,задържам вода,а и си хапвам добре и май има от кво да се прочиствам Много е гадна тая тежест и да си като балон. И покрай тия хормони нямаш идея колко шоколад изядох предните дни-за 4-5 дни изяядох 2 марса,половин пакет бискивити от тия на нестле с масло и обикновени,цял шоколад едната вечер преди лягане 100 грамов с лешници и сигурно и още сладки неща ядох дето не помняя...ааа даа...халва и локум също Тъй,че ти тия 2-3 парченца хич не ги мисли Аз просто не мога да мина само с толкова ..или изобщо няма да ям или ще ям доста
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.