IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd March 2010, 21:58
superkosta superkosta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 11
По подразбиране Re: Ролери

Цитирай:
Първоначално написано от rolerman
Ако някой има желание да се научи и се намира в София,бих му показал на драго сърце
,даже има намерение да направим
общество на хората каращи ролери.Ще си Дам телефона 0897596036 Rolerman и помнете за спорта възраст няма ,това е прекрасно занимание и наистина оказва положително влияние на фигурата ,от личен опит го казвам.
ОК.............аз бих искал и имам мерак да ме научиш да карам...още повече, че казваш, че за това възраст няма (аз съм на 37 години)......
но 1 во ако можеш да ми дадеш съвет какви Ролери да си купя(кои марки са по-добри)?.......и къде в София могат да се карат ролери?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th August 2010, 23:35
shiney shiney не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране

ами аз лично карам от доста време кънки на лед, преди 2 години реших да пробвам как е положението с ролерите, действително ми беше дооооста по - лесно да свикна след кънките на лед ..

но от шубе да не се изтреса лошо и нажуля (имам лоши спомени от падания ) се качих всичко на всичко 3, 4 пъти на ролерите - излагация отвсякъде
възраст за спорта наистина няма, важното е човек да има желание
онзи ден в Южния парк имаше доста хора с ролери... екипирайте се и успех в начинанието : )
__________________
Take their advice and throw it out the window : )
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th August 2010, 18:15
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Пробвай вкъщи на килим
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съветкакдасенаучадакарамролери
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.