IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1221  
Стар 20th December 2010, 15:09
Alisha Alisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

Д-р Димитров ли ще ти маха плаките ?Ако е той не се притеснявай изобщо,страшно е добър!Мойта едната беше толкова се навряла навътре,че усещах болка в носоглътката при преглъщане,даже му се обаждах да не би да я глътна Извади я за секунди и грам не боли, по скоро наистина неприятно усещане.Успех !
Отговори с цитат
  #1222  
Стар 20th December 2010, 18:35
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Alisha, при теб имало ли е изправяне на носна преграда? На мен ще ми махат плаките в четвъртък /д-р Ходжев/ и се чудя, дали да си слагам упойка. Като гледам се е изписало доста по въпроса, че не е чак такава болка за умиране, но понеже при мен изкривяването беше доста сериозно, не знам, дали не са поставени по-навътре и болката да е по-силна. Между другото при мен също се появи неприятно усещане от едната страна, като преглъщам, дори от 2 дни все ми се киха...
Отговори с цитат
  #1223  
Стар 20th December 2010, 23:38
Alisha Alisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

sunnyB при мен имаше всичко чупене на кости,изправяне на преграда,смаляване широчината на носа и повдигане на връхче
една от основните причини да се оперирам беше силно изкривената преграда и почти невъзможността да дишам през нея,заради което години наред съм спала само на едната страна.След толкова години сега дишам идеално с тази ноздра(с която преди неможех)а с другата незнам какво става секрети ли имам,срастване ли се е получило
Моят съвет е да не слагаш упойка,изхарчи си тези 75лв. за нещо по приятно като парфюм,грим или фризьор например
Лично на мен ми беше по непрятно махането на тампоните.Според мен би трябвало да слагат плаките напред,а не назад и няма връзка изкривяването с местоположението им.За хикането не се притеснявай, правих около 10 кихания на серия,по няколко пъти на ден,особено като пръсках стеримар.Пожелавам ти д-р Ходжев да махне безболезнено плаките,както на мен д-р Димитров !
Отговори с цитат
  #1224  
Стар 21st December 2010, 00:43
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Благодаря ти за отговора, Alisha. Радвам се, че операцията ти е била успешна, само че доколкото разбирам сега с другата ноздра имаш проблеми...
Аз обаче взех решение да бъде с упойка, защото тази вечер като си погледнах в носа /с едно фенерче/ и не видях в едната ноздра плаката, а вчера си беше там... В другата ноздра я виждам, макар и навътре. Честно казано се поуплаших и звъннах на д-р Ходжев, а той ме успокои, че се случва да се поизмести навътре. Е, явно доста ровене ще пада, така че и на доктора ще му е по-спокойно да съм с упойка. Наистина надълбоко е заседнала тази плака, щом въобще не я виждам
Отговори с цитат
  #1225  
Стар 21st December 2010, 13:30
Alisha Alisha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: София
Мнения: 18
По подразбиране

sunnyB имаш ЛС
Отговори с цитат
  #1226  
Стар 21st December 2010, 13:43
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Снощи писах, но явно не съм пратила съобщението.
sunnyB, твоя си работа, но мисля, че упойката е напълно излишна. И при мен имаше чупене на кости, пилене, махане на гърбица, повдигане на връх и стесняване на страничните кости. Едната ми плака беше доста навътре, както се казва ме дразнеше като преглъщах, имах чуството че ще я глътна, а другата, понеже се късах да кихам всеки ден се беше изместила напред. Но нямах никакви проблеми при махането. Изобщо не боли. Както казва Alisha по- добре си направи подарък за Коледа.
Притеснява ме едно нещо- носът в основата ми е много широк и изцяло по дължина. Доктора каза че ще спадне, но от 2-3 дни си е все същия. Горе -долу при вас за колко време стана прибирането?
Отговори с цитат
  #1227  
Стар 21st December 2010, 13:58
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Охооо, спадането понякога е мноооого бавно, може да минат месеци.
Отговори с цитат
  #1228  
Стар 21st December 2010, 15:15
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Alisha и Valeruga, благодаря ви за отговорите. Поуспокоих се, като разбрах, че и вашите случаи са били подобни на моя и не е имало проблем при ваденето. Предполагам, че все пак ще взема решение за упойката на място
Валеруга, да те питам нещо. Случайно да си била в стая 308 на 11.12.? Хе, прозвуча малко като разпит, но си мисля, че ти си русото момиче, в чиято стая ни настаниха в събота на 11-ти... Или бъркам?
Отговори с цитат
  #1229  
Стар 21st December 2010, 15:42
valeruga valeruga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 53
По подразбиране

Бъркаш, черна съм и ме изписаха на 9.12. Като се замисля, никой не съм засичала из коридорите с ринопластика
Отговори с цитат
  #1230  
Стар 21st December 2010, 20:28
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Е, явно не си била ти Сигурно няма и да разбера, все пак едва ли всички, които са имали операция пишат във форума
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:24.