IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1261  
Стар 9th January 2011, 16:32
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valeruga
Хораа, започнах да се притеснявам вече. От едната страна носа още ми е подут и си мисля,че няма да спадне. То май няма и накаде, понеже костта е малко по- широка. А вече мина 1 месец от операцията.
Valeruga, и от моята операция мина вече месец, носът ми е все още подут на върха особено и от едната страна е повече. Ще минат месеци преди да спадне напълно и дори и ние да не забелязваме отока /околните повярвай ми, въобще не забелязват/. Няма място за притеснене, още е много рано. А като казваш, че няма накъде да спада, според мен ако ти потъва пръста, като го натиснеш леко, значи има оток. Аз поне така проверявам и знам къде има още да спада.
Отговори с цитат
  #1262  
Стар 9th January 2011, 16:40
Аватара на sunnyB
sunnyB sunnyB не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 38
По подразбиране Re: re

Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI
привет на всички форумци,да се включа и аз,преди месец се оперирах,и при мен като че ли се получи вдлъбване от едната страна ,но носа ми е много по добре от преди,така че засега мисля да се въздържа от коментар,искам да попитам,от едната ноздра на моменти ми тече секрет ,като вода е и мирише като на изгнило,дали е от конците ,,,
Здравей, Jeidi
И от моята операция мина месец, дори конците още не са паднали. Според мен секретът едва ли има връзка с тях, /те би трябвало сами да си паднат или да да се абсорбират/, а тази миризма може да значи, че има някакъв възпалителен процес, да се събира гной някъде... Консултира ли се с доцента?
Отговори с цитат
  #1263  
Стар 9th January 2011, 20:50
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

здравей,не съм се консултирала с доцента,пратих му имейл за новата година,ще му звънна най добре,ама не знам кога ,нали е много зает,аз четах че има такава тема,ама само двама са писали,абе незнам,то като че ли вдлъбнатината повече ме притеснявя,все едно съм носила слънчеви очила,,,нали знаеш как става после....
Отговори с цитат
  #1264  
Стар 9th January 2011, 21:06
Ultra Ultra не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Home
Мнения: 63
По подразбиране

JEIDI аз също усещам особена миризма като на гной. Преди месец я усещах много осезаемо, после като си почиствах носа с клечка с тампонче ми падна едно конче с възелче от върха и от тогава от време на време само усещам тази миризма и то не толкова силно. От моята операция са минали 2 месеца и половина. Чувала съм и от други момичета, че усещат такава миризма.
__________________
Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me...
Отговори с цитат
  #1265  
Стар 13th January 2011, 13:23
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте момичета! Най на края и аз реших да обърна внимани на здравето си. Както бях ви писала от години си имам проблем с дишането /изкривена преграда и постоянно поставяне на капки за нос/ Записах си час за преглед при доц.Джамбазов на 25.01.2011 в 20.20ч. Притесних се ,че трябва да съм там вечерта и после да пътувам ,но ще отида ! Дано да успее да ми помогне...
Отговори с цитат
  #1266  
Стар 13th January 2011, 13:54
Аватара на red_dogg
red_dogg red_dogg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 81
По подразбиране

някой знае ли само при изправяне на нос и премахване на гърбица възтановяването е по бързо от това когато се оперира и върха?
Отговори с цитат
  #1267  
Стар 13th January 2011, 18:25
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от red_dogg
някой знае ли само при изправяне на нос и премахване на гърбица възтановяването е по бързо от това когато се оперира и върха?
Аз мисля, че при махане на гърбица възтановяването е по-продължително, защото има чупене на кост, бара се носната преграда..Докато при оправянето на върха на носа се работи само с меки тикани и хрущяли. Може и да се бъркам, но по-логично ми звучи махането на гърбица да е по-травматично..
Отговори с цитат
  #1268  
Стар 24th January 2011, 11:55
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране re

Valeruga,какво става с тебе,всичко наред ли е,защо не пишеш
Отговори с цитат
  #1269  
Стар 24th January 2011, 11:57
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране ре

Noa,как мина консултацията
Отговори с цитат
  #1270  
Стар 25th January 2011, 13:50
Noa Noa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 27
По подразбиране

Не иска да ме оперира.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:00.