IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th October 2010, 18:46
Assen Assen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 1
По подразбиране Съвети

Опа 1,2,3 проба
Искам да направя мускули и затова ви пиша тук.Първо да се представя Висок съм 1.75 и тежа 65 кг на 17 години съм.Имам един дъмбел 10 кг,и 2 гирички по 5 килограма.Какво бихте ли препоръчали за да направя гръб,бицепс и гърди?Неразбирам много от тия неща
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th October 2010, 21:29
Zoro82 Zoro82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Пич,имаш компютър,имаш интернет-там информация колкото искаш и още толкова.Има специализирани сайтове и стотици статии писани от специалисти.Има много програми за начинаещи.Сам можеш да ги откриеш.Недей да чакаш наготово.Иначе ако сега почваш да тренираш прави лицеви опори,коремни преси,ако имаш къде кофички и набирания.Ако сега 10 кг. дъмбел ти е тежък за някой упражнения,не се притеснявай.Ще ти трябва и още 1-най-добре разглобяем.Задължително ти трябва и прав лост и дискове.Тогава можеш да почнеш да правиш базови упражнения като повдигане от лежанка,клек,мъртва тяга.Не знам какви пари си готов да вложиш в това начинание,но не е лошо да си купиш и крив лост,трябва ти и нещо което да ползваш за лежанка.Тези неща струват доста пари в магазините,най-добре ще е да търсиш 2-ра ръка или някой майстор да ти ги направи,което ще ти легне доста по-евтино.Или да ползваш подръчни средства.Ако искаш да имаш съразмерно тяло-тренирай всички мускулни групи,а не само тези които си изброил.Не се сили да вдигаш големи килограми.Старай се да изпълняваш упражненията правилно.Тренировката е само една част от процеса.Другото е яденето.И здравия сън.Ако искаш можеш да взимаш и някъкъв гейнър и витамини и други добавки.Ти ще си прецениш.Както ти казах-информация много.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съвети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:10.