IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th October 2010, 22:15
X7 X7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: Русе, България
Мнения: 1
По подразбиране Помощ за тренировки вкъщи

Здравейте днес се регистрирах във форума, прегледах темите но всички които искат помощ за тренировките си получават горе-долу един и същи отговор "Прави лицеви опори и коремни преси". То ясно, че помагат но това ли е всичко с тях ли се натоварват гръб, рамене, корем до плочки, бицепси и трицепси?
Първо да се представя, аз съм Мартин, от Русе съм и бих искал да си пооправя тялото. Досега не съм стъпвал във фитнес и нямам много време, защото съм студент 1-ва година, затова предпочитам да тренирам вкъщи. На 23 години съм, висок съм 180 см. и тежа 80 кг. На вид тялото ми е слабо и точно това искам да променя. Готов съм да си взема каквото и да било(дъмбели и др.) за да стане това, само искам съвет за тренировка и хранене. Гледам да ям повече плодове и целенчуци, но все пак ми трябва мнение на хора които са се занимавали и разбират повече от мен. Ще съм благодарен ако някой ми отдели малко време. Благодаря оредварително.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st October 2010, 11:05
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

Разбира се,че не става само с коремни и лицеви.Има изключително много упражнения със собствено тегло или на лост/успоредка,които могат да се изпълняват.САМО ЧЕ се изисква известен опит.Ако трябва да ти опиша всичко,ще стане огромен трактат на тема фитнес вкъщи Тренирал съм 10 години футбол и там съм видял невероятно много неща,голяма част от които прилагам и сега-аз също не ходя на фитнес.Тренирам на лостове и вкъщи.Бих те посъветвал да правиш кросове по 2-3 километра,след това 3-4 серии лицеви,3-4 серии клекове и 3-4 серии набирания(дори да можеш само по 3-4 бройки , а след това да ми следиш сайта-линк имам в подписа.Ако искаш,пиши ми и на лично ,за да обсъдим.Просто така е невероятно трудно да ти помогна,наистина упражненията са много!Прави това 1 месец по 3 пъти в седмицата,а после сам ще започнеш да се ориентираш и с малко помощ ще влезеш във форма.Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Помощзатренировкивкъщи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:21.