IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 6th February 2011, 00:17
meri_koteto meri_koteto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 11
По подразбиране въпросче

действат ли неопреновите бермуди или колани ? и ако действат искам да си взема от тези които продават в топшоп.бг понеже нямам възможност да си купя от моя град или да ида в друг заради това
Отговори с цитат
  #2  
Стар 6th February 2011, 07:59
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

100 процента няма как да допринасят за изгаряне на мазнини.
Мазнините се горят само когато енергийният баланс е отрицателен (ядеш по-малко отколкото изгаряш).
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th February 2011, 09:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не се горят само тогава и отрицателният калориен баланс изобщо не е гарант за горене на мазнини, но темата е друга

Аз също смятам тези колани/бермуди за ненужни, по-скоро биха помогнали да изкараш повече токсини (чрез изпотяването) и това да е реалния резултат, но изпотяването няма нищо общо с отслабването, каквато е всъщност основната им реклама. Биха допринесли до 1% за крайната ти цел - но като се има предвид, че трябва да правиш тренировки, докато ги носиш, крайната ти цел изцяло зависи от тренировката, а не от колана (и от друга страна не съм оптимист за действието върху кожата на това запарване с пот, което се получава от колана).
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th February 2011, 12:05
meri_koteto meri_koteto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Разбира,че сте прави,но явно съм забравила да отбележа,че този колан смятам да го нося когато правя физ. упр. например при каране на велоергометър,понеже ми писна всяка вечер да се увивам в найлони около себе си макар и да има ефект
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th February 2011, 12:10
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Разбирам, че не си прочела написаното по-горе
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th February 2011, 12:42
meri_koteto meri_koteto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Solver извинявай не видях наистина докрай какво си написал,прощавай.. аз знам,че чрез изпотяването не се слабее просто се изхвърлят течности и токсини.Но може и да си внушавам не знам, но когато се изпотя яката след тренировка и се махнат всички ''отрови'' си личи как кожата ми става по-чиста или бистра не знам абе добре се отразява,някак си се освежава... и след това като си взема душ и като си направя малко масажи,например на коремчето и става като на бебе кожата ми
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th February 2011, 14:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Щом постигаш положителни резултати в тази насока (относно кожата) и ти харесват, продължавай в същия дух Установихме, че казано в този смисъл, коланите действат. А що се касае до отслабване, по-важните неща са хранителния режим и физическата активност.
Сега като се замисля, коланът може да действа и като мотиватор в определен аспект - тъй като той се ползва при тренировка, е възможно хората да се мотивират и да тренират по-често, след като притежават и използват колан, отколкото без него - ако си поставят за цел да го използват и вярват, че им дава допълнителен ефект. Мотивацията ни може да идва от хиляди източници, въпроса е да води до редовно действие ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th February 2011, 09:59
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Всъщност токсини с такъв колан/бермуди не се изкарват, тъй като кожата не може да диша. По-скоро тези неопрени повишават температурата, което води до разширяване на кръвоносните съдове. Сами по себе си те не вършат нищо съществено. Може би само в комбинация със спорт, но предвид че не диша кожата се получава едно запушване. Токсините може да се разнесат, но не напускат тялото от там където е колана/бермудите.

meri_koteto, по-чиста друг път. Това си е чисто запарване на кожата, което я размеква.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 7th February 2011, 11:08
meri_koteto meri_koteto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 11
По подразбиране

minbender: права/а си,но и запарването е много благоприятно за кожата, знам го от запарването на кожата на лицето, а и когато се изпотяваме,дори да сме само навлечени пак не става ли запарване след като потта не може да се изпари...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 7th February 2011, 11:34
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Кое му е благоприятното? С каква цел точно го правиш - почистване или друго, че да се води благоприятно? И как го правиш? За лицето става дума!

Неопренът не е дишаща материя. Ако си целиш да ти е мека кожата по такъв начин, то я замърсяваш. За корема/задника/бедрата ти какво се опитваш да постигнеш? Отслабване или мека кожа... Ако е второто - купи си качествен студенопресован зехтин и си прави масажи по 2-3 пъти на ден. Ефектът ще е кожа като коприна. Ако е първото - то определено начина не е със неопрени.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:26.