IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th July 2008, 16:46
бали бали не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране лечение на псориазиз,има ли такова???????

моля ви за инфо,каквато и да е......
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th July 2008, 16:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: лечение на спуриазиз?има ли такова?

Цитирай:
Първоначално написано от бали
не съм сигурна за наименованието...
псориазис
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th July 2008, 16:51
бали бали не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 12
По подразбиране

чух за мед.център в пловдив ,където идвал веднъж седмично лекар -руснак който инжектирал стволови клетки ,незнам дали това помага.......и въобще къде е този център и кой е лекаря,някой ако е чувал нещо ,ще съм благодарна на каквото и да е инфо......
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th August 2008, 21:35
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Стволови клетки?!
Мдааааа с тях би могло да се излекува но са много скъпи като процедура а и Руснак да идва в БГ и то в Пловдив и то за инж. на стволови клетки......звучи ми странно.....като се има в предвид Братушките че са доста напред в генетиката и че там си е БАЯ скъпо той да идва тук....знам ли....съмнявам се че нещата са истински...нали все съм Тома Неверни да ме простите ама логически нещо не ми се връзва......
А иначе псориазиса не е неизлечим но доста упорит и не е един вид доколкото знам.При всеки различно се повлиява с разл. неща.Казвам неща, защото на някои им помага даден вид вода от някой извор или минерална /бани с вода/. Други не се повлияват от това.Има също ефект от вид хомеопатична козметика на която всеки продукт /крем/ е направен от клетка от даден основен орган и влияе в/у причината в следствие на което след ползването и в комбинация с няколко такива в група и не къс период на мазане/терапия/ в доста случаи се наблюдава напълно излекуване, но всичко е индивидуално.....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лечениенапсориазизималитакова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:06.