IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th September 2009, 18:32
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Не мисля да карам някой да ми вярва като казвам,че след поставяне на силиконовият бюст истински ме болеше.Аз наричам моите болки от тогава 'нечовешки'-за мен са такива.За друга,може да са просто 'болки' за трета да са 'страшни болки' и т.н.т.
Сега за протокола-освен двете раждания имам и три коремни операции.Извадиха ми ноктите на двата палеца на краката само с някаква минимална упойчица,кадар да не е без хич,защото бях бременна в 8 месец.На една от коремните ми операции причнита беше-киста на яйчника.Но,нека да поясня,че самият той увеличи размерите си до размер на кофичка кисело мляко само за 48 часа докато не изпаднах в безсъзнание след което последва 4 часа живото спасяваща операция тъй като тръбата на яйчника е била спукана и корема ми е бил пълен с кръв.
Така!Болката ми е позната във всичките си измерения които не съм си и помисляла,че ще преживея.
Но,няма да спра да твърдя,че болките след като ми сложиха силикона бяха нечовешки(за мен).Спах отвита по бикини и ластичната лента на бюста.Защо ли?Защото тежината от завивката ме караше да вия от болка.Ребрата ме боляха толкова,че и най малкият допир до тях ме разплакваше.Да спомена ли,че корема ми беше подут като бременна в 6 месец.'Зоната' под мишницата беше мъртво месо.При допир-не чувствах нищо.10 дни ми трябваше помощ за да ставам от леглото.За болките в гърба няма да говоря.На повечето момичета са им известни.
Чувствах се като премазана.Имах чувството че войник с метални кубинки ме беше ритал по ребрата.Изписаха ме час след операцията и докторката ме предупреди-че след 6-7 часа когато обезболяващото отмине ще започне да ме боли.5 дни бях на аолин който тушираше болката на моменти.Но,нищо не е в състояние да ме накара да мисля,че не ме е боляло.И не ме интересува кой работи в болница и колко страдащи след операция е виждал нито пък имам за цел да съм героиня.Героиня?За какво?Не схващам-какъв герой мога да съм като кажа,че ме е боляло адски много.Не мисля,че това ме прави герой.
Имам позната която припада два пъти от болка на втория ден след като си сложи силиконов бюст.Друга една и трябваха близо две седмици за да започне сама да става.Трета казва,че това че си е сложила силикон е най голямата и грешка в живота.Момичето каза-ако наистина знаех,че така ще ме боли нямаше да си сложа.
Имам една друга позната която на втората вечер след операцията е правила секс и е ходила на дискотека.И още една която на третия дне отиде на работа а на 20-я пътува със самолет.Точно те двете ми дадоха сили да вярвам,че и мен няма да ме боли.Едната ми каза-''Не боли.Вярвай ми.Все едно е да отидеш на зъболекар.На третия ден вече си забравила и ще припкаш по кафетата като мен''
Е!Аз какво трябва да направя-да се накарам на онези които не ги е боляло ли?Или да се дзверя на другите които са казали,че не са познавали по голяма болка.
Мое мнение е-на никой нищо не казвам.Радвам се за тези които не ги е боляло и разбирам тези които казват,че ги Е боляло.
Не споря с никой,нито виня тези които казват че са припаднали от болка.Всеки е различен и има различен праг на болка.
Защо има жени които казва,че никога няма да родят пак?
И жени които казват-абе...напънах веднъж и бебето излезе.
Защото сме различни.
И това не е причина да влизам в глупав спор с някой който не вярва в тезата,че хората са различни.
Аз казах и споделих това което съм преживяла.
Не бия никой по главата да ми вярва или пък да ме съжалява а още по малко да ме обявява за герой.
От сто години чета този форум и винаги съм се радвала тихо колко готини и разбрани са тук мацките.Как си споделят и си съчувстват.Тук намерих и едно момиче кето ме подкрепяше виртуално докато стисках зъби и се чудех кога ли ще мога сама да си измия косата....
Милион пъти съм се чудила как никога не съм прочела нито един глупав 'скандал' тук.Обяснявах си го само с един факт-че тук не е като в бг мамма-че тук момичетата са други.Готини,мили,добронам рени и отворени към проблемите на другите хора.
И продължавам да вярвам,че това е най готиния форум с най милите същества!
Това,че някоя дама е решила,че се правя на герой си е нейн проблема.
Аз тук проблеми нямам.
Харесвам вискчи и уважавам мненията на другите.
п.с.-.....не съм нова...пиша отдавна тук...направих си нов профил,защото немога да си вляза с паролата в стария...така,че наядвам се това 'риветствие' в темата да не е било базирано на идеята,че съм нова в кюпа
  #22  
Стар 12th September 2009, 18:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
значи според мен няма никакъв смисъл от това да обсъждаме кой колко го е боляло, защото съм на мнение,че всеки го е боляло различно - болката е различна при всеки, защото според мен зависи от много и най-различни фактори- вкл. какви гърди е имал преди операцията или е бил плосък..различно е при всеки и всеки приема болката по различен начин
Именно,каза го.Спирам да си казвам истината,явно не се цени
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
  #23  
Стар 12th September 2009, 18:38
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

BRIDA, как така са те изписали един час след операцията? Кой те оперира?
  #24  
Стар 12th September 2009, 18:49
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
BRIDA, как така са те изписали един час след операцията? Кой те оперира?
Час след като излязах от упойка ме пратиха у дома.
Това е практика на др Калкова.
Тук същото са казвали и онези момичета които са били при нея.
Та затова аз лично не бях изненадана като ме пратиха да се прибирам.
На третия ден ми махнаха ластичната лента и на 7-ят ден конците.
Но,няма да спра да благодаря на др Калкова всеки път когато видя ''близначките'' в огледалото
Пак ще кажа-болката си струва!
  #25  
Стар 12th September 2009, 19:14
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Аз знам само за един случай на спукан имплант, но това се е получило при много тежка катастрофа, така че е нормално според мен.
  #26  
Стар 12th September 2009, 19:26
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Sorry , но това са изкуствени операции - сами се подлагате на тях , не влизате в болница по лекарско предписание , а по собствено желание . А и преди това може да се попита каква е болката и да се подготвиш психически за нея , тогава едва ли ще е толкова силна .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #27  
Стар 12th September 2009, 19:29
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Sorry , но това са изкуствени операции - сами се подлагате на тях , не влизате в болница по лекарско предписание , а по собствено желание . А и преди това може да се попита каква е болката и да се подготвиш психически за нея , тогава едва ли ще е толкова силна .
ами да ти кажа аз доста бях чела във форума мнения на оперирани за това колко ги е боляло и въпреки това не очаквах болката да е такава каквато беше- мислех,че ще е мнооого по-малка, но пак повтарям, че това е така, защото при всеки е различно, така че НЕ може да се разчита на това-еди кой си не го е боляло много=>значи и мен няма
  #28  
Стар 12th September 2009, 19:36
Аватара на BRIDA-RR
BRIDA-RR BRIDA-RR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Sorry , но това са изкуствени операции - сами се подлагате на тях , не влизате в болница по лекарско предписание , а по собствено желание . А и преди това може да се попита каква е болката и да се подготвиш психически за нея , тогава едва ли ще е толкова силна .
Sorry baby...не знам на кое казваш 'изкуствени операции'.Аз на това му казвам 'пластична хирургия'.
На нея сама се подлагам,по мое си желание.Никой не ме е вързал за масата и насила да ми сложи силиконови цици
И ако си чела маааалко по нагоре какво съм писала,сама ще разбереш,че съм питала мноооого момичета каква е болката.Доктори-също.За болката бях подготвена.Но!Както ти казваш-психически!!!
Но,нямаше как да се подготвя физически-все пак тялото ми е това което изпитва болката а не психиката.Затова колкото и да се подготвям псичхически,няма да ми помогне!
Трябва ли да вкарам и аз рязък тон,че някой хора да разберат какво говоря?
Аз ли не обяснявам като хората или хората им е трудно да разберат,че всеки има РАЗЛИЧЕН ПРАГ НА БОЛКА(пиша го с големи букви за да не би да го проспуснеш).
Когато родих със секцио,само след два часа станах и се разхождах из стаята и си гушках бебето.
Да спомена ли,че имаше майчета който не станаха до третия ден или сама ще се сетиш?
Дано знаеш каква е била причината.
В случай,че още се чудиш каква е тя-погледни онова нещо което написах с големите букви.
Аз бях достатъчно ясна в обясненията си.Сигурна съм,че повечето тук ще ме разберат.За неразбралите ще кажа само,че ако немогат да разберат хората то едва ли разбират и себе си!
............сега се отеглям от нежелана словестна битка която ще ми донесе само отрицателни емоции а те не са здравословни
  #29  
Стар 12th September 2009, 19:42
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BRIDA-RR
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
BRIDA, как така са те изписали един час след операцията? Кой те оперира?
Час след като излязах от упойка ме пратиха у дома.
Това е практика на др Калкова.
Тук същото са казвали и онези момичета които са били при нея.
Та затова аз лично не бях изненадана като ме пратиха да се прибирам.
На третия ден ми махнаха ластичната лента и на 7-ят ден конците.
Но,няма да спра да благодаря на др Калкова всеки път когато видя ''близначките'' в огледалото
Пак ще кажа-болката си струва!
Мдааа...и аз бях така.Около час след като излязах от упойка се прибрах.
  #30  
Стар 12th September 2009, 19:55
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Mnogo си готина,направо начина ти на изразяване е с 2 думи на място и точен.Дори с 1 изречение те разбрах.харесва ми,че си така пряма,има нещо доминиращо,което е е адски секси: :P
Ми аз съм на аватара,а твоите близначки само хубави чувства да ти носят..мм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СиликоновБюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.