IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd March 2011, 13:24
beautyz beautyz не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 2
По подразбиране Лазерна или Фото епилация?

Здравейте, някои знае ли кое е по ефективно, лазерната или фото епилация? Мисля да си взема такъв уред за домашна употреба. Една приятелка си купи фото епилатор от една фирма в софия и е много доволна. Сега аз се чудя кой от двата да си купя. Също така сега има отстъпка срещу бонус код : BANK5. До колкото разбрах не трябва да се носи ваучера, само трябва да знаеш кода. Телефона на офиса е 0885039144 ако някои се интересува сториха ми се добри офертите на мен.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd March 2011, 13:24
beautyz beautyz не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 2
По подразбиране Лазерна или Фото епилация?

Здравейте, някои знае ли кое е по ефективно, лазерната или фото епилация? Мисля да си взема такъв уред за домашна употреба. Една приятелка си купи фото епилатор от една фирма в софия и е много доволна. Сега аз се чудя кой от двата да си купя. Също така сега има отстъпка срещу бонус код : BANK5. До колкото разбрах не трябва да се носи ваучера, само трябва да знаеш кода. Телефона на офиса е 0885039144 ако някои се интересува сториха ми се добри офертите на мен.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th March 2011, 12:24
Ladyto Ladyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Xaskovo/Varna
Мнения: 22
По подразбиране

Фотоепилацията

Фотоепилацията е най-съвременният и ефективен метод за трайно премахване на нежеланото окосмяване. Подходящ е за прилагане във всички части на тялото, като позволява да се третират както малки, така и големи области. Фотоепилацията се основава на принципа на селективната фототермолиза и се осъществява с апарати, които излъчват интензивна пулсова светлина. Светлинната енергия се поглъща от меланина (пигментът, който оцветява космите и кожата) и се трансформира в топлинна, която от своя страна се провежда по стъблото на косъма до неговия корен, където селективно се нагрява косменият фоликул и се разрушава, без да се уврежда околната кожа.
Трябва да се знае, че космите имат три фази на растеж, които се сменят през различни периоди от време в различните части от тялото и процедурата повлиява само космите в една от фазите на растеж (анагенната), в която коренът на косъма е добре оформен.
__________________
Ех, това тяло !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 6th March 2011, 12:43
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също съм за фотоепилация ,лазарната боли много
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 6th March 2011, 12:47
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ladyto
Фотоепилацията

Фотоепилацията е най-съвременният и ефективен метод за трайно премахване на нежеланото окосмяване. Подходящ е за прилагане във всички части на тялото, като позволява да се третират както малки, така и големи области. Фотоепилацията се основава на принципа на селективната фототермолиза и се осъществява с апарати, които излъчват интензивна пулсова светлина. Светлинната енергия се поглъща от меланина (пигментът, който оцветява космите и кожата) и се трансформира в топлинна, която от своя страна се провежда по стъблото на косъма до неговия корен, където селективно се нагрява косменият фоликул и се разрушава, без да се уврежда околната кожа.
Трябва да се знае, че космите имат три фази на растеж, които се сменят през различни периоди от време в различните части от тялото и процедурата повлиява само космите в една от фазите на растеж (анагенната), в която коренът на косъма е добре оформен.
На мен това ми звучи като обяснение на лазерна епилация.
И мен лазерната ме боли доста, но търпя
а фотоепилацията също ли е толкова ефективна като лазерната?
Може ли да се прави през лятото?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th March 2011, 12:57
Ladyto Ladyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Xaskovo/Varna
Мнения: 22
По подразбиране

има още няколко такива теми потърси в търсачката
__________________
Ех, това тяло !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 7th March 2011, 21:03
Pavka76 Pavka76 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Моя приятелка ходи на фото епилация и е много доволна някъде около Интерпред мисля че беше студиото, където ходи!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 9th March 2011, 11:27
hristianaaneva hristianaaneva не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте и от мен!!!
По- принцип лазерната епилация е доста по-ефективна от фотоепилацията и си заслужава човек да изтърпи леката болка!!! Разбира се хубаво е да се направи консултация с лекар!
Ползвах услугите на клиника Derma Vita, и съм много доволна! Имат най-добрия апарат за лазерна епилация на Asclepion и резултатът е страхотен! Преди време ползвах услугите на друга клиника - Nefertiti, и трябва да ви кажа, че ефекта беше минимален! Да не кажа,че след време космите си възвърнаха първоначалния вид!
Откакто открих лазерната епилация съм мноооооогоооо щастлива!!!!
А в момента имат и промоционални пакети!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛазернаилиФотоепилация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:26.