IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th March 2011, 16:24
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Едно време, преди повече от 10 години, когато косата ми беше 3-4 см експериментирах доста мммеко казано. Смених всички цветове на дъгата. Само изрусена не съм била. Помня, че по едно време излезе някъв розов прах и с него си правех свяка седмица кичури, които държаха точно 2-3 дни и после ставаха рижо-жълто ужасни. Веднъж се накляпах с някаква синьо-зелена боя, която с всяко миене сменяваше цвета си и в последстви стана някаква сивишкава нещо средно между цвят плъх и дървесен мъх голям смех беше в даскалото, ама не ми пукаше тогава. На бала ми бях с някаква боя на лонда казваше се дяволско червено, която държа и тя точно 2 дни и после станах рижа, което ненавиждам, но естествената ми коса е мнооого мсветло кестенява, да не кажа руса и никакви червени нюанси не държи. След всички тия гадости нямах избор и пляснах черната боя и така 10 години. От 2 мсесеца съм шоколадова брюнетка и определено повече ми допада
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th March 2011, 16:36
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от simone
Едно време, преди повече от 10 години, когато косата ми беше 3-4 см експериментирах доста мммеко казано. Смених всички цветове на дъгата. Само изрусена не съм била. Помня, че по едно време излезе някъв розов прах и с него си правех свяка седмица кичури, които държаха точно 2-3 дни и после ставаха рижо-жълто ужасни. Веднъж се накляпах с някаква синьо-зелена боя, която с всяко миене сменяваше цвета си и в последстви стана някаква сивишкава нещо средно между цвят плъх и дървесен мъх голям смех беше в даскалото, ама не ми пукаше тогава. На бала ми бях с някаква боя на лонда казваше се дяволско червено, която държа и тя точно 2 дни и после станах рижа, което ненавиждам, но естествената ми коса е мнооого мсветло кестенява, да не кажа руса и никакви червени нюанси не държи. След всички тия гадости нямах избор и пляснах черната боя и така 10 години. От 2 мсесеца съм шоколадова брюнетка и определено повече ми допада
Слънце как я направи от черна, шоколад?
Много искам и аз да съм с кафява,но това черно,докато израстне...нямам нерви да го чакам....честно...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th March 2011, 16:50
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Ами изсвтлиха ми я с някакъв крем, който доста щади косата. И аз бях скептично нстроена, но структурата и грам не се промени. И преди си беше тънка и мекичка въпреки тоновете наслоена боя и след тази изнтервенция пак си е същата. Предполагам, че е някакъв вид римуувър, но наистина косата ми нито окапа, нито се изсуши или накъса повече от обичайното.
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th March 2011, 17:38
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Супер....на мен ми предложиха изсветляване в салон,но ми казаха,че ще ми се повреди малко косата и се отказах..и сега чакам да израстне...та да я направя кафява...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th March 2011, 17:52
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

По принцип и аз исках така, да я чакам да израсте, но вече ми е до средата на гърба и нямах нерви за повече чакане. Пък щом и къдрене е издържала реших да се пробвам. А тва с къдренето си е точно по темата за експериментите определено не бих повторила
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th March 2011, 18:32
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Чудя се много на смелостта на някои мацки да си правят експерименти с косата и то в домашни условия, големи катастрофи могат да станат

По темата - Обичам експериментите и разнообразието във външния вид
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th March 2011, 20:20
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva`
Слънце как я направи от черна, шоколад?
Много искам и аз да съм с кафява,но това черно,докато израстне...нямам нерви да го чакам....честно...
И аз съм решила да се направя шоколадова,само трябва да подбера точния нюанс :P
Няма да имам проблем с черното щото така и така като почне да ми пада цвета,пада едновременно от цялата коса
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th March 2011, 21:26
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Има една боя на Сайййъъъъсссс
За малко да напиша САКЪС...та тя е много арна..много готин цвят е...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th March 2011, 21:27
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Съжалявам ,че още веднъж ще оспамя,ама миналия ден гледах в Мол-а, боите на Сайъс,с подарък шампоан за 5.50 Неква промоция имаше,и сега ми идва да се бия с точилката от оназ пералня едно време дето баба ми переше....неавтоматичната.... .че не си взех..
А иначе по отделно ще ми излезнат 3,4 пъти по-скъпи..
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 5th March 2011, 09:53
Аватара на simone
simone simone не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: на полянката до блока
Мнения: 3 261
По подразбиране

Не знам за боята, но по-рано имах шампоан и беше ужасен Е, ясно е, че на всеки различно му понася, но не повторих с тзаи марка, въпреки, че съм фен на Schwarzkopf и ползвам продуките им. В момента имам 2 шампоана на Глис + спрейчета за разресване, довална съм била и от продуктите на Шаума, но тоя Сайъс хич не ми понесе- спляскваше ми още повече косата, доста я отежняваше + омазняваше
Taneva`, ако пробваш боята, плс сподели отзиви, щото и аз гледах, че имат хубави цветове, но но посмях да рискувам
__________________
И сам войнът е войн!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Експериментитекосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:19.