IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 9th May 2011, 17:17
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Дали ще пиеш безброй химични добавки или направо ще си праснеш силикона мисля,че риска е еднакъв.Всички сме жидали страничния ефект от добавките, особено са неправилно подбрани, а всички сме виждали и какво се получава,ако след това спреш да тренираш- някои отслабват и стават като скакалци а други стават като току що слезли от ринга за сумо. И двата аметода си искат поддръжката няма две мнения по въпроса.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 9th May 2011, 17:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мисля, че обаче трябва да доуточните за какви добавки става въпрос тук. Аз "добавки" наричам протеините, аминокиселите, витамини, пр.. Не съм чувала те да носят някакъв риск.
Ако става дума обаче за стереоди, те са в пъти по-вредни от операциите. На операцията, ако е успешна, вредното й е упойката. Която е еднократна. А стероидите се взимат с месеци, и вие сами си знаете какви са усложненията. Много грозни и тъжни случаи знам. Така, че от гледище на риск, операцията е за предпочитане май...

Да те питам само - при мъжете имплантите как са позиционирани - под муску, между мускул или подкожно?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 9th May 2011, 17:55
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Под мусклула,при мъжете няма как да е над. Иначе аз говорех за тези гаресивните добавки,за които и ти се сещаш иначе другите аминокиселини и витаминки ел карнитини с тях не е толкова шок. Малко ме притеснява факта,че в БГ такива операции не са много често срещани и малко се плаша от опита на лекарите по тази част.
Отговори с цитат
  #64  
Стар 9th May 2011, 18:00
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Макар, че доколкото гледах едни клипчета има и такива които са си сложили над,ма изглейда потресаващо, а и да не говорим,че малко изглеждаха все едно е силикон за женски бюст.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 9th May 2011, 19:22
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

И както и при женския надмускулен - и мъжкия сигурно ще увисне след време .
Отговори с цитат
  #66  
Стар 9th May 2011, 20:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

То да беше само увисването - ами ротацията? Представете си six pack с импланти и всяка една "плочка" е завъртяна на някъде.. А при усилено трениращ мъж, подмускулно как действа? Защото знаем, че културиските умишлено избират надмускулния метод...
Изобщо цялата тази работа ми е мн съмнителна. Нито една жена няма да ви върне ако не ви е чудовищно разбит пекторалния мускул. Но гарантирам, че всички ще ви върнат ако сте с капсулни контрактури на коремните "мускули"...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 9th May 2011, 20:56
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

kick,проучи въпроса при по-именитите хирурзи у нас,все пак там ще ти отговорят професионално и компетентно
Отговори с цитат
  #68  
Стар 9th May 2011, 21:34
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kick_man Виж мнението
Дали ще пиеш безброй химични добавки или направо ще си праснеш силикона мисля,че риска е еднакъв.Всички сме жидали страничния ефект от добавките, особено са неправилно подбрани, а всички сме виждали и какво се получава,ако след това спреш да тренираш- някои отслабват и стават като скакалци а други стават като току що слезли от ринга за сумо. И двата аметода си искат поддръжката няма две мнения по въпроса.
А ако към всички тези неща се слага и хормон на растежа ... охарчването си е направо за няколко тунинга
Отговори с цитат
  #69  
Стар 10th May 2011, 16:56
kick_man kick_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Е,иимплантите са различни, нямат нищо общи с имплантите за жени,или поне тези, които не си слагат нарочно или от незнание такива. Кой обаче лекар в БГ има повече познания по този въпрос? Досега съм гледал само интервю с д-р И.Стоянов и толкова уж правел ама не съм виждал неговите работи - мъже. Иначе всички ги предлагат, ма нещо не ми се ще да съм опитно зайче.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 12th May 2011, 11:26
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
Wink

Точно затова, че най-вероятно ще си опитно зайче-рискуваш много. В Чужбина може да е друго, но тук това е още новост. Може би най-добре е да отидеш на няколко консултации при различни хирурзи и да събереш информация, оттам нататък сам ще си прецениш какво да правиш.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пластичнахирургиязарелефнотялопримъжете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:08.