IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 14th March 2008, 22:42
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Много съм се спекла, защото моя организъм е чепат и това което най-много ме учудва е как може такива тъкани да се вмъкват в гръбначния стълб и да ми съсипват здравето?
Това и аз не мога да го разбера. Защо си решила, че подобно нещо може да се случи???
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th March 2008, 23:59
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Защото оразувам такива тъкани в гръбнака които си ги наричат "фиброзни изменения", тези в коремната кухина са просто сраствания...но става въпрос за едно и също нещо. От тези в гръбнака които чистеха два пъти вече съм инвалид ІІ-ра група. Затова са всички притеснеия. След като винаги се получава нямам много шанс да не стане пак така все пак тялото е едно и също нали. Затова и толкова разпитвам, за да се предпазя или забавя процеса по някъкъв начин. Мисля, че по-нагоре в текста съм писала....
Благодаря за проявения интерес!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th March 2008, 08:25
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Ако си имала коремна операция, със сигурност имаш сраствания на червата, това е съвсем нормално. При всички се случва.
Фиброзните образувания в гръбнака са съвсем различно нещо и нямат връзка със срастванията между червата. Има ли докторска диагноза товето заболяване? От епикризата, например. Можеш да ми пишеш и на ЛС.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th April 2008, 13:26
lady_dee lady_dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте момичета, и аз имам съмнения за КК, на дясната гърда.След 1-вия месец от операцията ми се появи нещо като хлътване в зоната на деколтето.Говорих с Док, и от описанието на проблема предполага, че може би имам КК , която притиска импланта и го деформира.Който е имал нека сподели, какво се усеща, вижда .... моля!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th April 2008, 13:33
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила имаш съмнения или имаш КК? Аз ходих на мамолог като имах такива притеснеия и се оказа че няма нищо. Защо не отидеш на една такава консултация да те погледнат на ехограф?
Дано да не е това стискам ти палци!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th April 2008, 15:34
lady_dee lady_dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Имам съмнения, в Бургас немогат да ми препоръчат мамолог,който да е вещ на '' силиконови гърди". Както вече писах, дясната ми гърда хлътва в зоната на деколтето, когато се доближат.Пратх снимки на Док и той предполага,че там може би капсулата е по-твърда и деформира импланта
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th April 2008, 15:37
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Иди във Варна или ела тук в СФ не отлагай ами се погрижи за себе си мила! От здравето по-важно няма все пак!
Целувки и дано всичко е наред...много много ще ти стискам палци!
И пиши като отидеш на лекар!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th April 2008, 21:47
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady_dee
Имам съмнения, в Бургас немогат да ми препоръчат мамолог,който да е вещ на '' силиконови гърди". Както вече писах, дясната ми гърда хлътва в зоната на деколтето, когато се доближат.Пратх снимки на Док и той предполага,че там може би капсулата е по-твърда и деформира импланта
мила,аз съм ходила при д-р Хрусанов,във Св.София,той е мамолог-хирург-онколог,мисля,че ще ти свърши работа.Ако искаш,имам му телефона,пиши ми на лични.Поздрави и спокойно,всичко ще е наред
Отговори с цитат
  #19  
Стар 21st April 2008, 13:12
lady_dee lady_dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте момичета,днес бях на ехограф. Казаха ми, че всичко с железата е нормално, няма фиброзни образувания т.е. всичко било О.К.
Какво друго може да деформира така импланта?!Незнам, дали джоба е тесен или крив?!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 21st April 2008, 14:24
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Ти под или надмускулно си??
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИзпатилисиотККпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.