IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st April 2008, 15:03
lady_dee lady_dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Надмускулно
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21st April 2008, 15:57
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Опитай да поместиш импланта с ръка, не цялата гърда, а само импланта отвътре наляво и надясно и нагоре и надолу. Ако джоба е тесен няма да можеш и гърдата се усеща твърда.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st April 2008, 21:01
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady_dee
Здравейте момичета,днес бях на ехограф. Казаха ми, че всичко с железата е нормално, няма фиброзни образувания т.е. всичко било О.К.
Какво друго може да деформира така импланта?!Незнам, дали джоба е тесен или крив?!
А не казаха ли дали за импланта има място. При мен се виждаше и казаха конкретно каква е причината за болката и за хлътналото в долния край към деколтето?
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd April 2008, 09:28
lady_dee lady_dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Според лекарката,която ми прави ехографията, нещо е криво дори видимо , но каза че не е специалист по пластична хирургия и неможе да да го твърди на 100%. Аз нямам болки, само хлътване и по-нисък полюс.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd April 2008, 09:41
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз бях на мамолог в Т.Крикова в Разсадника. Попаднах на доктор случайно който има опит и ми разясни проблема. Таксата им е 20лв. Отиди и при друг ако искаш.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd April 2008, 15:36
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Миличка единственото което се сещам в момента е за витамин Е ,че е хубаво да се пие първите 6 м. Това го прочетах някаде в форума ,че действа против КК.
И аз така си мислех ,но на консултацията ми като попитах дали е вярно че ако пия витамин Е деиства против КК -доктора ми каза че нямало такова нещо!!Кой е прав незная?!?!
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd April 2008, 20:35
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Борянка, аз също прочетох за това въ форума и си взимам витамини Герикапс (вит.А+вит.Е), ако не помогне за КК то поне ще ни пооправи косите и кожата
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th April 2008, 10:26
lady_dee lady_dee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте, днес ходих на преглед.Нямам КК!!!! Не при Док, който ме оперира, но пак при пластичен хирург.Според него трябва да изчакам, защото импланта още не се наместил.Дано всичко се оправи скоро, че това хлътналото мн ме дразни!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th April 2008, 11:27
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady_dee
Здравейте, днес ходих на преглед.Нямам КК!!!! Не при Док, който ме оперира, но пак при пластичен хирург.Според него трябва да изчакам, защото импланта още не се наместил.Дано всичко се оправи скоро, че това хлътналото мн ме дразни!
Чудесно мила, радвам се за теб! Сега вече ще си по-спокойна!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th April 2008, 16:08
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

Здравейте на всички.Моята операция беше на 17.03.08 при Д-р Заякова-постави ми импланти Mентор-330cc,Mоderate plus профил.Всичко беше наред до преди 2-дни,когато ми направи впечатление,че имам нещо подобно на вдлъбнатина на дясната гърда,в областа на деколтето.Най странното е,че ми се появи точно в деня,когато започнах да нося сутиен с банели(за чиито точен размер съм сигурна т.е. не е нито по-малък ,нито по-голям).Не се вижда,а се усеща само при допир,а гърдите ми не са твърди.На 17 бях на контролен преглед,док-а каза,че всичко е наред,но тогава нямах този проблем,а сега съм доста притеснена.Прочетох,че и lady-dee е имала подобен проблем.Според вас на какво може да се дължи това и възможно ли е да е от сутиена,който нося.Ще ви бъда много благодарна ако споделите мнението си по въпроса.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИзпатилисиотККпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:46.